Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sony playstation ps4 until dawn

Nájdených:    6 produktov

Until Dawn PS4

Hra Until Dawn obsahuje všetky prvky, ktoré by ste očakávali od obľúbených teenagerských hororov. Scenár, ktorý je vtipný, sexy a desivý, krásne mladé postavy, izolovanú lokalitu, nevyspytateľného vraha, temné tajomstvo a samozrejme, dôležitý zvrat. Jedna noc, osem teenagerov, osamotená hora a výročie záhadnej smrti ich priateľa ... Elektrika nejde, v... .

Until Dawn: Rush of Blood PS4

Pripútajte sa a pripravte sa na najznepokojivejšiu jazdu na strašidelnej dráhe, ktorú kedy zažijete. Zvrátené mysle tímu za hororovou klasikou Until Dawn, sa stretli aj pri výrobe Until Dawn: Rush of Blood, zážitku vo virtuálnej realite, ktorý vnesie strach do sŕdc každého fanúšika arkádových strieľačiek. Vyzbrojte sa až po zuby, potom... .

Hidden Agenda PS4

Ovplyvňujte zvraty v tomto multiplayerovom thrillerovom trháku plnom napätia. Dokážete udržať nervy na uzde pri love známeho zabijaka? Využite vaše mobilné zariadenie pre robenie zložitých volieb, ktoré ovplyvňujú rozvetvený príbeh v tomto exkluzívnom thrillery pre PlayLink. Na vývoj sa podieľali aj tvorcovia velikána Until Dawn, takže nikdy netušíte čo číha za... .

The Inpatient PS4

Zvrátený príbeh o hrôze, voľby rozhudujúce o živote a smrti! Otvorte oči… a pripravte sa na desivé a nezabudnuteľné psychologické hrôzy. Hra sa odohráva 60 rokov pred udalosťami klasického hitu Until Dawn, prebúdzate sa v zvláštnom zdravotníckom zariadení bez spomienok. Musíte zistiť, prečo ste uväznený v sanatóriu Blackwood Pines a odhaliť... .