Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sonett tablety do mycky 25 ks

Nájdených:    4 produkty

Tablety do umývačky riadu Sonett 25 ks

Tablety do umývačky riadu Sonett 25 ks Tablety do umývačky riadu, značky Sonett, účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté zvyšky jedla. Uchovávajte na suchých miestach v uzavretom obale. Skladujte mimo dosahu detí. Pri náhodnom požití vyhľadajte lekára a predložte obal výrobku. Výrobky značky Sonett sú balené do recyklovaných obalov.Zásady ekologickej drogérie SONETT• Výrobky sú 100% odbúravateľné v priebehu niekoľkých hodín, maximálne dní sa vo vode úplne rozložia• Značka Sonett odmieta po...

SONETT TABLETY DO UMÝVAČKY (25 KS) 500G

Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Vhodné pre všetky domáce umývačky riadu. Dávkovanie: 1 tableta na jeden umývací cyklus. Pri veľkom znečistení zvýšte dávkovanie na 2 tablety na cyklus.

SONETT Tablety do umývačky riadu (25 ks) 25 ks (500 g)

Špeciálne zloženie z ľahko odbúrateľných surovín efektívne odstráni mastné škvrny i zaschnuté zvyšky jedla. Vhodné pre všetky domáce umývačky riadu.

Sonett Tablety do umývačky 25ks

Tablety do umývačky riadu Sonett 25 ks Ekologické tablety do umývačky riadu, ktoré účinne odstraňujú mastnotu a zaschnuté zvyšky jedla. Balené do recyklovaných obalov.