Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Smoby kuchynka bon appetit cervena

Nájdených:    15 produktov

Smoby Kuchynka Bon Appetit elektronická

Kuchynka Bon Appetit bielo-červená so zvukovými efektmi. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom. Rozmery kuchynky: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm. Hmotnosť 3,65 kg.

Smoby Kuchynka Bon Appetit oranžová

Kuchynka Bon Appetit oranžová v novom dizajne. Varná doska, rúra, drez, chladnička, zabudovaný kávovar a hodiny. Obsahuje 23 ks príslušenstva. Rozmery: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit oranžová

Kuchyňka Bon Appetit oranžová v novém designu. Varná deska, trouba, dřez, lednice, zabudovaný kávovar a hodiny. Obsahuje 23 ks příslušenství. Rozměry: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit Chef

Kuchynka Bon Appetit Chef bielo-sivá je vybavená chladničkou, rúrou, varnou doskou, drezom, zabudovaným kávovarom a hodinami a ďalším príslušenstvom. Rozmery kuchynky: 52,1 x 95,5 x 33,5 cm. Hmotnosť 3,45 kg.

Smoby Kuchynka Bon Appetit Chef

Obľúbená kuchynka Bon Appetit Chef v bielo-šedivom prevedení. Kuchynka má bohaté príslušenstvo a je vybavená modernými spotrebičmi. Umožní prípravu báječných pokrmov. Súčasťou je varná doska, rúra, chladnička, drez, zabudovaný kávovar a hodiny. Obsahuje celkovo 23 ks príslušenstva. Kvalitné plastové spracovanie. Vyrobené vo Francúzsku. Rozmery kuchynky: 52,1 × 95,5 × 33,5 cm. Hmotnosť 3,45 kg. Vhodné pre deti od 3 rokov.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit elektronická, červeno-biela

Kuchynka Bon Appetit bielo-červená so zvukovými efektmi. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickú platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom. Rozmery kuchynky: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm. Hmotnosť 3,65 kg.

Smoby Kuchyňka Bon Appetit Cherry elektronická (3032163105671)

Kuchynka Smoby Kuchynka Bon Appetit Cherry elektronická:Kuchynka Smoby Bon Appetit Cherry poteší malých kuchárov a kuchárky množstvom zábavných vychytávok. Jej súčasťou je kávovar na kapsule, elektronická platnička, chladnička alebo rúra. Prípravu dobrôt vašim ratolestiam uľahčí predĺžená pracovná doska. Bon Appetit Cherry je vybavená 23 ks príslušenstva, ako sú taniere, hrnčeky, príbory, panvica, hrniec a mnoho ďalšieho. Nie je preto potrebné dokupovať žiadne ďalšie náčinie, stačí kuchynku zos...

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit Elektronická, Červeno-Zelena

Kuchynka Bon Appetit červeno-zelená so zvukovými efektmi. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickú platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom. Rozmery kuchynky: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm. Hmotnosť 3,65 kg.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit Elektronická, Červeno-Zelena

Kuchynka Bon Appetit červeno-zelená so zvukovými efektmi.Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickú platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom.Rozmery kuchynky: 52,1 x 96,5 x 33,5 cm.Hmotnosť 3,65 kg.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit Červeno-Biela Elektronická

Kuchynka Bon Appetit v bielo-červenom prevedení, so zvukovými efektami. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickou platničkou, chladničkou, rúrou a bohatým príslušenstvom. Obsahuje 23 ks príslušenstva. Rozmery kuchynky: 52,1 x 95,7 x 32,5 cm. Výška pracovnej dosky 48,5 cm.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit zeleno-šedá elektronická

Kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-šedom prevedení vhodná pre dievčatká aj chlapčekov. Zvukové efekty, predĺžená pracovná doska, kávovar na kapsule, elektronická platnička, chladnička, rúra, riad a makety potravín. Mäso a ryba s efektom surového a upečeného mäsa (každá strana inak farebná). Obsahuje 25 ks príslušenstva. Rozmery: 67 x 96,5 x 33,5 cm. Výška pracovnej dosky 48,5 cm.

SMOBY - Kuchynka Bon Appetit Cherry Zeleno-Žltá Elektronická

Kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-bielom prevedení vhodná pre dievčatká aj chlapčekov. Zvukové efekty, predĺžená pracovná doska, kávovar na kapsule, elektronická platnička, chladnička, rúra, riad a makety potravín. Mäso a ryba s efektom surového a upečeného mäsa (každá strana inak zafarbená). Obsahuje 25 ks príslušenstva. Rozmery: 66,5 x 96 x 32 cm. Výška pracovnej dosky 48,5 cm.

Smoby Kuchynka Bon Appetit Cherry zeleno-sivá, elektronická

Plastová kuchynka Bon Appetit Cherry v zeleno-šedom prevedení so zvukovými efektmi varenia. S predĺženou pracovnou doskou. Je vybavená kávovarom na kapsule, elektronickú platničkou, chladničkou, rúrou, riadom a maketami potravín. Obsahuje celkom 25 ks príslušenstva. Mäso a ryba s ** efektom surového a upečeného mäsa ** (každá strana inak farebná). Rozmery kuchynky: šírka 67,1 cm, výška 96,5 hĺbka 33,5 cm. Hmotnosť 4,2 kg. Vyrobené vo Francúzsku. Materiál: kvalitný odolný plast. Batéria: 1x CR2...

SMOBY - 310800 Kuchynka Bon Apetit elektronická červená

SMOBY 310800 Kuchynka Bon Apetit elektronická červená, výrobca Smoby. Univerzálna kuchynka pre chlapcov i dievčatá. Kuchynka je prístupná z každej strany, tak umožňuje hru pre viac detí naraz Kuchynka má inštalovaný elektronický modul a vydáva realistické zvuky. Má otvárateľné dvierka na sporáku a chladničke Pod pracovnou doskou je niekoľko poličiek Pracovná doska je tvorená drezom, batériou, elektrickým kontaktným sporákom a malým priestorom na stolovanie Peknou ozdobou celej kuch...

Smoby Bon Appetit Cherry zeleno-žlutá elektronická (3032163109099)

Herná sada Smoby Bon Appetit Cherry zeleno-žlutá elektronická: S úžasnou elektronickou kuchynkou Bon Appetit Cherry od Smoby sa vaše ratolesti môžu pustiť do bezpečného varenia. Kuchynka disponuje bohatým vybavením, ktoré malým kuchtíkům a kuchtičkám umožní skvelú zábavu pri príprave jedla. K dispozícii majú   elektronickú platničku, ktorá vydáva realistické zvuky pri stlačení gombíkov. Ďalej rúru, kávovar na kapsule, chladničku a dokonca malý jedálenský kútik pre zjedení vynikajúce...