Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sliepky na chov cena

Nájdených:    9 produktov

VÝBEH PRE HYDINU

Vysoko odolný výbeh pre hydinu je vyrobený z kvalitného pozinkovaného plechu. Vzdialenosť medzi zvislými drôtmi je 150 milimetrov a počet vodorovných drôtov je celkom 20. Celková výška pletiva je 140 centimetrov. Kvalitné spracovanie zaručí bezpečný chov hydiny a sliepok. U výbehu pre sliepky a hydinu nehrozí rozpletení. Predajná cena je balenie. 25m.

MFP 2221422 Sliepočka 2ks drevo záves 6,5cm žlutá

Veľkonočná dekorácia drevená – záves s motívom sliepky 2 ks – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatky jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. BALENIE OBSAHUJE: -2 ks dekorácií (sliepky) Farba: žltá Veľkosť: 6,5 cm Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 2221423 Sliepočka 2ks drevo záves 6,5cm červená

Veľkonočná dekorácia drevená – záves s motívom sliepky 2 ks – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatok jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. BALENIE OBSAHUJE: -2 ks dekorácií (sliepky) Farba: červená Veľkosť: 6,5 cm Dekorácia má šnúrku na zavesenie Uvedená cena je za 1 balenie. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 2221421 Sliepočka drevo 2D záves 8cm modrá

Veľkonočná dekorácia drevená – 2D záves s motívom sliepky – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatky jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. Farba: Modrá Veľkosť: 8 cm Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 2221417 vajce drevo záves 2D kohút 10cm

Veľkonočná dekorácia drevená, vyrezávaná – 2D záves s motívom sliepky. – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatky jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. Veľkosť: 10 cm Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 2221420 Sliepočka drevo 2D záves 8cm ružová

Veľkonočná dekorácia drevená – 2D záves s motívom sliepky – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatky jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. Farba: ružová Veľkosť: 8 cm Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena je za 1 ks. Dodávame vo vrecku so závesom.

MFP 2221427 Sliepočka 8ks krabička drevo záves mix farieb

Veľkonočná dekorácia drevená – záves s motívom sliepok 8 ks - Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatky jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. BALENIE OBSAHUJE: -8 ks dekorácií (sliepky) Farba: biela Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena za 1 balenie. Dodávame v papierovej škatuli so závesom.

MFP 2221426 Sliepočka 8ks krabička drevo záves mix farieb

Veľkonočná dekorácia drevená – záves s motívom sliepok 8 ks – Vyzdobte si byt veľkonočnými dekoráciami a privítajte tak sviatok jari. Túto dekoráciu môžete použiť na dekorovanie veľkonočných vencov alebo vetvičiek. BALENIE OBSAHUJE: -8 ks dekorácií (sliepky) Farba: zelená a oranžová Dekorácia má šnúrku na zavesenie. Uvedená cena je za balenie. Dodávame v papierovej škatuli so závesom.

Naše Nakladatelství Lži o masu - Hans-Ulrich Grimm

Klamstvá o masu - Hans-Ulrich Grimm Mäso je bohaté na bielkoviny, minerály a ďalšie dôležité látky, ktoré naše telo potrebuje. To isté platí pre mlieko, vajcia a ryby. Ale príliš veľa mäsa je nekvalitného a znehodnoteného jeho výrobou. Ra...