Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Skrinka s umyvadlom 60cm

Nájdených:    672 produktov

Skrinka s umývadlom, biela, KAROTA D50

Skrinka s keramickým umývadlom KAROTA D50 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 45x25,6x77 cm Dodávaná v demonte.

Skrinka s umývadlom, biela, KAROTA D50

Skrinka s keramickým umývadlom KAROTA D50 Materiál: DTD laminovaná Prevedenie: biela Rozmery (ŠxHxV): 45x25,6x77 cm Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávaná v demonte.

LINADE skrinka pod umývadlo s umývadlom TYP 150

Skrinka pod umývadlo LINADE vo farbe biela vo vysokom lesku v kombinácii s dubom truflovým pôsobí veľmi čisto a jemne. Umývadlo je zahrnuté v cene! Dekoračné pásiky sú vo farbe dub truflový. Bezúchytový systém otvárania dvierok. Tento sektor pozostáva z mnohých elementov, z ktorých si môžete zostaviť kúpeľňu podľa vlastných potrieb. Materiál je ľahkoudržiavateľné LTD, ktoré je odolné voči poškodeniu. Dodávané v demonte.

Skrinka s umývadlom Naturel Wenge 65 cm, wenge WENGE65DV

Kúpeľňová skrinka s umývadlom od firmy JIKA zo série Cubito. Korpus je v prevedení WENGE s hranami z hliníka.

Skrinka s umývadlom Multi Simple 55 cm, orech SIMPLE55OR

Skrinka s umývadlom Multi. Skrinka je široká 55 cm a je vo farebnom orechovom prevedení.

Skrinka s umývadlom Naturel Verona 92 cm, orech VERONA92DV

Skrinka s umývadlom z liateho mramoru. Umývadlo má prepad, súčasťou dodávky je clic-clac. Skrinka má pojazdy s doťahom.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario 65 cm, dub VARIO65DBDB

Skrinka s umývadlom 65 cm zo série Vitra S50. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave. Boky dub bardolino, čelné plochy dub bardolino.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario 65 cm, grafit VARIO65DBGL

Skrinka s umývadlom 65 cm zo série Vitra S50. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave. Boky dub bardolino, čelné plochy grafit lesk.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario 65 cm, dub VARIO65BIDB

Skrinka s umývadlom 65 cm zo série Vitra S50. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave. Boky biela mat, čelné plochy dub bardolino.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario 65 cm, grafit VARIO65BIGL

Skrinka s umývadlom 65 cm zo série Vitra S50. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave. Boky biela mat, čelné plochy grafit lesk.

Skrinka s umývadlom Naturel Vario 65 cm, biela VARIO65DBBI

Skrinka s umývadlom 65 cm zo série Vitra S50. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave. Boky dub bardolino, čelné plochy biela mat.

Skrinka s umývadlom Multi Pro 66 cm, biela PRO65NOVA

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom, ktoré je široké 66 cm. Skrinka má lakované boky aj čelné plochy. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave, súčasťou dodávky sú úchytky, nerezové nožičky (4 ks) a umývadlo. Súčasťou dodávky nie sú skrutky na uchytenie umývadla do steny, odporúčame zakúpiť skrutky pod označením SADAUM....

Skrinka s umývadlom Multi Pro 52 cm, biela PRO50NOVA

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom, ktoré je široké 52 cm. Skrinka má lakované boky aj čelné plochy. Skrinka je dodávaná v rozloženom stave, súčasťou dodávky sú úchytky, nerezové nožičky (4 ks) a umývadlo. Súčasťou dodávky nie sú skrutky na uchytenie umývadla do steny, odporúčame zakúpiť skrutky pod označením SADAUM....

Skrinka s umývadlom Naturel Verona 60 cm, cherry VERONA60DV

Skrinka do kúpeľne v prevedení lamino čerešňa, predné plochy aj boky. Dodávaná s umývadlom z liateho mramoru s prepadom. Skrinka je zmontovaná. Zásuvky majú samozatváracie pojazdy (soft-close). Súčasťou dodávky je clic-clac.

Skrinka s umývadlom Keramia Pro 66 cm, biela PRO65DV

Skrinka s umývadlom široká 66 cm v elegantnej bielej farbe na nožičkách, nožičky sú súčasťou balenia.

Skrinka s umývadlom Keramia Pro 81 cm, biela PRO80DV

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom so šírkou 81 cm. Lakované boky aj čelné plochy. Skrinka je dodávaná zmontovaná vrátane 4x výškovo nastaviteľných nožičiek a úchytiek. Odporúčame kombinovať so zrkadlom PROZRKC80IP či PROZRCK60IP a skrinkou PROH20.

Skrinka s umývadlom Keramia Pro 102 cm, biela PRO100DV

Skrinka do kúpeľne s keramickým umývadlom so šírkou 102 cm, s dostatočne veľkou odkladacou plochou. Lakované boky aj čelné plochy. Skrinka je dodávaná zmontovaná, vrátane 4x výškovo nastaviteľných nožičiek a úchytiek. Ku skrinke je možné zaobstarať vhodné madlo, ktoré u nás nájdete pod kódom SELMAM93, toto madlo je skvele kompatibilné.