Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Skrina 120 cm

Nájdených:    384 produktov

Biela vysoká skriňa 120 cm Gijon

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Biela skriňa so zrkadlom do rozmerovo menších vstupných priestorov. Vhodná do spálne, aj pre študenta či do detskej izby. Atraktívny farebný kontrast majú na svedomí pásy čierneho lakovaného skla Lacobel. Posuvným dverám nechýba zrkadlo.

Biela zrkadlová skriňa 120 cm Aveiro

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela policová skriňa kombinovaná s vešiakovou tyčou pre prehľadnejšie uskladnenie oblečenia. Jednoduchý dizajn oživuje zrkadlo v stredovej časti posuvných dverí, ktoré vyniká svojím vlnitým tvarom. Madlá slúžia na pohodlnú manipuláciu pri otváraní a zatváraní.

Dub čokoládový šatníková skriňa 120 cm Angra

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Skriňa do spálne v dekore dub čokoládový si okamžite získa vaše srdce. Moderné hliníkové úchyty nespĺňajú len praktický účel, ale posuvná skriňa má zrazu nezameniteľný charakter a šmrnc. Navyše je prehľadná, lebo je vybavená policami aj vešiakovou tyčou.

Čiernobiela úzka šatníková skriňa 120 cm Almada

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Čierno-biela skriňa s posuvnými dverami. Tmavý odtieň patrí korpusu, svetlý dominuje dverám, vrátane veľkej zrkadlovej plochy. Obľúbená a nestarnúca kombinácia kontrastných farieb. Vnútorné členenie má na starosti vešiaková tyč a systém políc.

Úzka vysoká skriňa 120 cm wenge / žltá Teruel

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Predsieňová policová skriňa s vešiakovou tyčou. Rozmerovo úzka konštrukcia s tmavým korpusom v imitácii dreva wenge. Farebne kontrastuje so žltými pásmi lakovaného skla a zrkadlovou plochou v stredovej časti posuvných dverí.

Dub hľuzovka zrkadlová šatníková skriňa 120 cm Sagres

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Skriňa na vešanie oblečenia aj jeho ukladanie do policových priehradiek. Imitácia dreva v svetlých farebných tónoch, dekor dub hľuzovka. Praktické posuvné dvere šetriace priestor v interiéri. Šikmé zrkadlo zabezpečujúce kontrolu zovňajšku aj zaujímavý vizuál.

Čierna skriňa Charmon 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Moderná skriňa s posuvnými dverami v čiernom dekore. Súčasťou dverí je veľké zrkadlo a držadlá, ktoré zjednodušujú manipuláciu pri otváraní a zatváraní šatníka. Vo vnútri skrine sa skrývajú police a vešiaková tyč.

Šatníková skriňa 120 cm dub sonoma so zrkadlom Almada

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Vešiaková skriňa so systémom políc v obľúbenom dekore dreva dub sonoma. Vhodný adept do predsiene, chodby, študentskej izby či menšej spálne. Praktické posuvné dvere šetriace priestor v okolí šatníka. Veľká zrkadlová plocha je ich súčasťou.

Biela šatníková skriňa 120 cm Cambria s tmavými pruhmi

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Biela skriňa menších rozmerov, ktorá presvetlí aj malý interiér tmavšej chodby. Vytvorí v ňom dostatok úložného priestoru vďaka policiam a vešiakovej tyči. Keďže neutrálny biely odtieň kontrastuje s čiernymi vertikálnymi pruhmi na posuvných dverách, postará sa tiež o zaujímavý dizajn.

Úzka biela skriňa Verde 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 62 cm, výška 215 cm. Spálňová skriňa v čistom bielom prevedení s posuvnými dverami. Šatník je vybavený policovým systémom, vešiakovou tyčou a dvomi zásuvkami v spodnej časti skrine.

Zrkadlová skriňa Linne 120 cm biela

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Moderná biela skriňa s posuvnými dverami a úchytkami striebornej farby. Jednoduchý dizajn, ozvláštnený zrkadlovými pásmi. Hliníkové koľajnice pre pohodlnú manipuláciu, police a vešiaková tyč na prehľadné uskladnenie oblečenia.

Čierna šatníková skriňa Bastia 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Štýlová čierna šatníková skriňa s posuvnými dverami. Tie sú pokryté veľkou zrkadlovou plochou, ktorá zároveň presvetľuje interiér a opticky ho zväčšuje. Police a vešiaková tyč sú súčasťou vnútorného vybavenia.

Úzka vysoká skriňa Valencie 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Moderná regálová skriňa v obľúbených studených odtieňoch farieb. Čierny korpus, posuvné bielo-sivé dvere lakovaného skla Lacobel a dvere v podobe veľkej zrkadlovej plochy. Ideálny pomocník pre praktické využitie pri úprave zovňajšku.

Posuvná skriňa biela 120 cm Angra

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Šatníková skriňa biela bude nadčasovým kúskom v každom interiéri. Mechanizmus posuvných dverí a úhľadné úchyty vám uľahčia každodennú manipuláciu. Veľkorysý úložný priestor na oblečenie s policami a tyčou si jednoducho zamilujete.

Úzka policová skriňa Granada 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Predsieňová skriňa v imitácii dreva, dekor dub craft. Úzky variant úložných priestorov, ktorý šetrí miesto v interiéri a zároveň ho vytvára. Estetické horizontálne pruhy hnedého lakovaného skla a veľké zrkadlo na posuvných dverách.

Moderná biela skriňa Bastia 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela skriňa menších rozmerov, štýlovo vhodná do moderného až minimalisticky zariadeného interiéru. Posuvné dvere pokryté zrkadlovou plochou šetria priestor a opticky ho zväčšujú. Police a vešiaková tyč ho zase vytvárajú na prehľadné uskladnenie oblečenia.

Vysoká biela skriňa Ponta 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela skriňa s posuvnými dverami. Rozmerovo vhodný adept aj do menších interiérov. Jednoduchý a nadčasový štýl, ktorého dizajn podčiarkujú jemné pásiky, prirodzene prechádzajúce do veľkej zrkadlovej plochy. Prehľadnosť malého šatníka zabezpečia police a vešiaková tyč.

Bieločierna zrkadlová skriňa Amadora 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biely šatník s čiernymi zrkadlovými dverami na koľajniciach určite osvieži každý kút. Súčasťou je tyč na vešanie aj praktické police – presne to musí obsahovať správna skriňa na oblečenie. Dokonalú funkčnosť podčiarknu úchyty na dverách pre jednoduché otváranie.

Biela policová skriňa Almada 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Minimalistický šatník v bielom prevedení. Pohodlné otváranie a zatváranie posuvných dverí vďaka hliníkovým koľajniciam a kovovým lištám vystupujúcim v úlohe úchytiek. Okrem vešiakovej tyče a políc sa o praktickosť stará aj veľké zrkadlo.  

Zrkadlová skriňa Charmon 120 cm dub čokoládový

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Predsieňová skriňa so zrkadlom. Tmavohnedé prevedenie suplujúce imitáciu dreva. Moderný vzhľad a jednoduchý dizajn, ktorý sľubuje dlhú životnosť. Police a vešiaková tyč sa ukrývajú za posuvnými dverami.

Zrkadlová skriňa Bastia 120 cm dub čokoládový

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Dizajnovo jednoduchá a zároveň zaujímavá šatníková skriňa so zrkadlom. Vďaka veľkej zrkadlovej ploche na posuvných dverách pôsobí priestrannejším dojmom. Dostatok úložných priestorov zabezpečujú police a vešiaková tyč.

Biela šatníková skriňa úzka 120 cm Braga

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela šatníková skriňa Braga zapadne do akejkoľvek miestnosti a jej vnútorné usporiadanie sa stane prehľadným a praktickým domovom pre čokoľvek, čo potrebujete uložiť. Neváhajte a konečne nakupujte pohodlne.

Moderná čierna šatníková skriňa Cambrie 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Čierno-biela úzka policová skriňa poteší milovníkov kontrastov, ale aj nadšencov zaujímavého dizajnu. Ten vytvárajú dva vertikálne pruhy na posuvných dverách. Dostatok odkladacieho miesta zabezpečia police a vešiaková tyč.

Tmavá policová skriňa wenge 120 cm Benidorm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Úzka policová skriňa v tmavšom odtieni dreva wenge. Svetlejšiu časť skrine tvoria posuvné dvere, ktoré pozostávajú z úzkeho zrkadlového pásu a z dvoch zvislých pásov lakovaného čierneho skla Lacobel.

Čierno-biela pruhovaná skriňa Girona 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Úzka posuvná skriňa do predsiene. Čierny korpus, posuvné dvere so zrkadlom a bielo-čiernym lakovaným sklom. Kontrastná kombinácia farieb a dizajnové vertikálne pruhy robia aj z malého šatníka zaujímavý kúsok nábytku.

Čierna šatníková skriňa zrkadlová 120 cm Almada

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Čierna šatníková skriňa, moderné riešenie šatníka v podobe vešiakovej tyče a systému políc. Tmavý odtieň korpusu a posuvných dverí dopĺňa veľká zrkadlová plocha. Hliníkové koľajnice a kovové lišty uľahčujúce manipuláciu s dverami.

Šatníková skriňa Giorna 120 cm dub hľuzovka

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Dvojdverová šatníková skriňa v imitácii dreva. Praktickosť posuvných dverí znásobuje zrkadlo, ktoré sa v podobe horizontálnych pruhov stará aj o dizajnovú stránku malého šatníka. Jeho súčasťou sú police a vešiaková tyč.

Posuvná skriňa Linne 120 cm dub sonoma

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Dekor dub sonoma, skriňa v obľúbenej imitácii dreva. Posuvné dvere, z praktického hľadiska vhodné aj do malých priestorov. Veľká zrkadlová plocha v podobe obdĺžnikových pásov zrkadla. Vnútorné vybavenie z políc a vešiakovej tyče.

Dub čokoládový šatníková skriňa Larina 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Policová a vešiaková skriňa na chodbu, do študentskej izby i malej spálne. Elegantný tmavý dekor dreva. Veľké obdĺžnikové zrkadlo na posuvných dverách, ktoré sa v miestnosti postará o presvetlenie a jej optické zväčšenie.

Tmavá policová skriňa wenge 120 cm Linares

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Zasúvacia skriňa menších rozmerov vhodná do predsiene alebo úzkej chodby. Korpus a posuvné dvere v dekore wenge. Imitáciu dreva v tmavých odtieňoch oživujú tri žlté pásy lakovaného skla. Súčasťou minišatníka sú police a vešiaková tyč.

Čierno-biela zrkadlová skriňa Almada 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Úzka šatníková skriňa v elegantnej bielo-čiernej kombinácii farieb. Bledý korpus kontrastne ladí s tmavými posuvnými dverami. Ich praktické využitie znásobuje veľké obdĺžnikové zrkadlo. Vo vnútri sa o prehľadnosť oblečenia postarajú police a vešiaková tyč.

Čierno-biela moderná skriňa Fatima 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Moderná skriňa na oblečenie vo vysokom lesku v čierno-bielej kombinácii. Využijete ju ako šatník v spálni, no svoje miesto si nájde aj v predsieni. Jednoduché otváranie uľahčujú posuvné dvere. Vo vnútri zaujme perfektne usporiadanými policami a šatníkovou tyčou. Všetko, čo potrebujete na precízny poriadok.

Zrkadlová skriňa Bastia 120 cm dub hľuzovka

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Moderný malý šatník do predsiene, chodby či študentskej izby. Korpus v dekore dreva dub hľuzovka, posuvné dvere pokryté veľkým zrkadlom. Vďaka tomu vhodný adept aj do tmavších priestorov. Vnútro skrine tvoria police a vešiaková tyč.

Šatníková skriňa biela Charmon 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela šatníková skriňa do predsiene. Dvojdverové posuvné dvere sú z polovice pokryté zrkadlovou plochou, vďaka ktorej budete mať svoj zovňajšok kedykoľvek pod kontrolou. Za nimi nájdete systém políc a vešiakovú tyč.

Šatníková skriňa biela Maina 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Biela šatníková skriňa so zrkadlom rozdeleným do štvorcov v šachovnicovom tvare. Dizajnovo jednoduché a pritom zaujímavé riešenie. Posuvné dvere na hliníkových koľajniciach, za ktorými sa nachádza systém políc a vešiaková tyč.

Biela skriňa Adie 120 cm s posuvnými dverami

Šírka 120 cm, hĺbka 58 cm, výška 200 cm. Stavte na čierno-bielu, skvele k sebe pasujú. Skriňa bez zrkadla s posuvnými dverami dotvorí každú miestnosť. Biely korpus čiernu farbu odľahčuje. Skriňa vo vnútri obsahuje police a vešiakovú tyč. Všetko, pre očakávaný poriadok. Či už v spálni alebo v predsieni.

Svetlá šatníková skriňa Enyo 120 cm dub sonoma

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Dvojdverová skriňa v dekore dub sonoma je ideálnym riešením do priestorov skúpych na metre štvorcové. Jej vnútornú časť tvorí kombinácia políc a vešiakovej tyče, vonkajšiu zrkadlo a dizajnové horizontálne pásiky.

Zrkadlová šatníková skriňa biela Bray 120 cm

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Biela šatníková skriňa, ideálny kandidát do dispozične menších priestorov. Úzka, no na odkladaciu plochu veľkorysá. Jednoduchý a nadčasový dizajn. Prevedenie so zrkadlom v stredovej časti posuvných dverí.

Šatníková skriňa dub sonoma 120 cm Almeria

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Klasika a jedinečnosť v jednom. Obľúbený dekor dreva dub sonoma oživený sklenenými čiernymi pásmi a úzkym zrkadlom. Skriňa s policami, ktorá pristane študentskej izbe i malej predsieni.

Šatníková skriňa so zrkadlom 120 cm Kinsale

Šírka 120 cm, hĺbka 61 cm, výška 215 cm. Regálová skriňa, ktorá vďaka posuvným dverám šetrí priestor. Zrkadlo umiestnené v ich stredovej časti ho zároveň opticky zväčšuje. K tomuto šikovnému triku prispieva aj biele lakované sklo. Korpus je vyhotovený v kontrastnom dekore wenge.