Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Skoda stresni nosica yeti

Nájdených:    9 produktov

Škoda střešní nosič jízdních kol - dvě ramena, stříbrný (000071128D)

Nosič bicyklov Škoda strešný nosič jazdných bicyklov – dve ramená, strieborný:Kúpte svojej Škodovke originálny značkový nosič na bicykel a vyrazte na dovolenku štýlovo. Unesie až 17 kg a samozrejmosťou je uzamykateľný systém, vďaka ktorému sa budete môcť od auta bez obáv vzdialiť bez toho, aby ste bicykel museli zložiť. Nosič je vyrobený z pevnostnej ocele a plastových dielov. Unikátny dvoj-rúrový dizajn umožňuje bezpečne usadiť bicykel a na fixáciu postačia iba tri body – stredový, na rám bicy...

Škoda střešní nosič jízdních kol - jedno rameno , černostříbrný (000071128P)

Nosič bicyklov Škoda střešní nosič jízdních kol - jedno rameno , černostříbrný: Kúpte svojej Škodovke originálnej jednoramenný značkový nosič na bicykel v čiernostriebornom prevedení a vyrazte na dovolenku štýlovo. Unesie až 20 kg a samozrejmosťou je uzamykateľný systém, vďaka ktorému sa budete môcť od auta bez obáv vzdialiť, bez toho aby ste koleso museli zložiť. Nosič je vyrobený z eloxovaného hliníka a plastových dielov. Unikátny dvojrúrový dizajn umožňuje bezpečne usadiť bicykel a n...

Škoda střešní nosič jízdních kol - jedno rameno, stříbrný (000071128E)

Nosič bicyklov Škoda strešný nosič na bicykle – jedno rameno, strieborný: Kúpte svojej Škodovke originálny jednoramenný značkový nosič na bicykel v striebornom prevedení a vyrazte na dovolenku štýlovo. Unesie až 20 kg a samozrejmosťou je uzamykateľný systém, vďaka ktorému sa budete môcť od auta vzdialiť bez toho, aby ste bicykel museli zložiť. Nosič je vyrobený z eloxovaného hliníka a plastových dielov. Unikátny dvojrúrový dizajn umožňuje bezpečne usadiť bicykel a na fixáciu postačia iba...

Strešný nosič Thule Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s teleskopickou tyčou

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s teleskopickou tyčouSet nosiča Thule 775+Slidebar tyč 892. Zostavili sme pre Vás sadu s nosnými aero wingbar tyčami. Jednoduchá inštalácia a montáž bez voľných dielov nevyžaduje náradie. Spĺňa normu CityCrash!

Strešný nosič wingbar edge černý pro Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ wingbar edge černýTichý strešný nosič (86,4 cm) pre autá s pozdĺžnikmi. S jednoduchým nástrojom, ktorý ukáže moment ideálneho utiahnutia.

Strešný nosič Thule Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s oceľovou tyčou 127 cm - Thule 7123

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s oceľovou tyčouSet nosiča Thule 775+štvorhranná tyč 7123. Zostavili sme pre vás sadu so štvorhrannými tyčami. Jednoduchá inštalácia a montáž bez voľných dielov, nevyžaduje náradie. Spĺňa normu CityCrash!

Strešný nosič Thule Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s hliníkovou EVO tyčou 7113 - 127 cm

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s hliníkovou EVO tyčouSet nosiča Thule 775+WingBar EVO tyč 7113. Zostavili sme pre Vás sadu s nosnými WingBar EVO tyčami. Jednoduchá inštalácia a montáž bez voľných dielov, nevyžaduje náradie. Splňuje normu CityCrash!

Strešný nosič wingbar edge pro Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ 9583 - 94,6 cm

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ wingbar edgeStrešný nosič Thule WingBar Edge 9583 (86,4 cm) je určený pre autá s pozdĺžnikmi . Najtichší strešný nosič s nízkym profilom ponúka dokonalo kompaktné zaoblené spojenie pätky a nosnej tyče bez prečnievania nosných tyčí! Dokonalý vzhľad a funkčnosť.

Strešný nosič Thule Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s hliníkovou EVO tyčou čierny 7113 - 127 cm

Sada strešného nosiča pre vozidlo Škoda Yeti 5-dr SUV so strešnými lyžinami (hagusy) 2009+ s hliníkovou EVO tyčou čiernySet nosiča Thule 775+WingBar EVO tyč 7113 čierna. Zostavili sme pre Vás sadu s nosnými WingBar EVO tyčami. Jednoduchá inštalácia a montáž bez voľných dielov, nevyžaduje náradie. Spĺňa normu CityCrash!