Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Simba blox 40 kocky modre v boxu

Nájdených:    4 produkty

SIMBA - Blox 100 Kocky modré v vedierku

Súprava 100 ks kociek v modrej farbe v praktickom boxe. Kompatibilné s inými, známymi kockami. Všetky kocky sú rovnako veľké, 2 x 4. Rozvíja kreatívne stavanie podľa momentálnej nálady a fantázie. Rozmery boxu: 10,5 x 16 x 10,5 cm.

Simba Blox kocky 40 ks

Simba Blox kocky je sada 40 kusov kociek v praktickom boxe. Rozvíja kreatívne stavanie podľa momentálnej nálady a fantázie. Kúpte svojim ratolestiam túto stavebnicu, ktorá ich zabaví na veľa hodín. Pri hre s touto stavebnicou dá dieťa svojej fantázii maximálny priestor. Dieťa pri vymýšľaní a skladaní rôznych výtvorov z tejto stavebnice si precvičuje motoriku, logické myslenie a manuálnu zručnosť. Celá stavebnica je vyrobená z plastu v jednej farbe. Kompatibilné s inými známymi kockami. Vše...

SIMBA - Blox 40 Kocky biele v boxe

Súprava 40 ks kociek v bielej farbe v praktickom boxe. Kompatibilné s inými, známymi kockami. Všetky kocky sú rovnako veľké, 2 x 4. Rozvíja kreatívne stavanie podľa momentálnej nálady a fantázie. Rozmery boxu: 10,5 x 8 x 10,5 cm.

SIMBA - Blox 40 Kocky Žlté V Boxe

Súprava 40 ks kociek v žltej farbe v praktickom boxe. Kompatibilné s inými, známymi kockami. Všetky kocky sú rovnako veľké, 2 x 4. Rozvíja kreatívne stavanie podľa momentálnej nálady a fantázie. Rozmery boxu: 10,5 x 8 x 10,5 cm.