Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sepultura chaos a d

Nájdených:    6 produktov

Sepultura CHAOS A.D.

Specifikace položky CHAOS A.D.   * Interpret: Sepultura     * Nosič: CD 

Viac informácií
od 8,99 €
Do obchodu

mikina pánska SEPULTURA - Chaos A.D. - NUCLEAR BLAST - 25370_HZ

pánska mikina s predným aj zadným potlačou. Značka: NUCLEAR BLAST. Farba: čierna. vybavenie: kvalitná potlač kapucňa zo sťahovaním elastický lem v páse a na koncoch rukávov dve bočné vrecká zapínanie na zips Zloženie: 80% bavlna, 20% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske Sepultura - Chaos A.D. 30 Years - NUCLEAR BLAST - 2451

pánske tričko čiernej farby s predným aj zadným potlačou. Zloženie: 100% bavlna. Značka: NUCLEAR BLAST. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

tričko pánske CVLT NATION - Chaos A.D. - Black - CVL012

pánske originálne tričko s predným aj zadným potlačou. Farba: čierna. Značka: CVLT NATION. Zloženie: 100% bavlna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)

SunAge + CZ PC

Sci-fi 2-D realtime stratégia odohrávajúca sa vo vzdialenej budúcnosti na Zemi, ktorá pomaly vymiera. Ľudstvo sa stiahlo do mesta, ktoré je uzavreté voči svojmu okoliu. Nepriateľský kult sa však nezastaví pred ničím, rozširuje chaos a skazu. Hlavný hrdina je udatný bojovník, ktorý stojí na strane Federácie a rozhodne sa zaútočiť... .

Paradise Lodge

This is the story of Lizzie Vogel, a 15 year old girl who finds herself working in an old people's home in Leicestershire in the 1970s. The place is in chaos and it's not really a suitable job for a schoolgirl: she'd only gone for the job because she wanted a new phase and it seemed too exhausting to commit to being a full-time girlfriend or a punk.