Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sektorove kuchyne 210 cm

Nájdených:    37 produktov

Vysoká skriňa do kuchyne 40x210 cm

Šírka 40 cm, výška 210 cm, hĺbka 57 cm. Vysoká skrinka do kuchyne s výškou 210 cm vám zaistí, že budete mať všetky potraviny uložené na jednom mieste. Potravinová skriňa je dostupná v niekoľkých farebných variantoch s univerzálnym otváraním dvierok.

Skrinka do kuchyne, dolná, dub sonoma/biela, CYRA NEW D 80

Dolná skrinka Cyra D-80, dvojdverová, Materiál: DTD laminovaná, Prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely, Rozmery (ŠxHxV): 80x47/60x84 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G 60

Horná skrinka Cyra, dvojdverová Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 60x30x57 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G0-50

Horná skrinka na digestor Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 50x30x40 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G 30

Horná skrinka Cyra G-30 Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 30x30x57 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G 80

Horná skrinka Cyra G-80, dvojdverová Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 80x30x57 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, dolná, dub sonoma/biela, CYRA NEW D 60

Dolná skrinka Cyra NEW D-60, dvojdverová Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 60x47/60x84 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G 40

Horná skrinka Cyra G-40, Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 40x30x57 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, dolná, dub sonoma/biela, CYRA NEW D 30

Dolná skrinka Cyra D-30 Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 30x47/60x84 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané vrátane pracovnej dosky a v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, drezová, dub sonoma/biela, CYRA NEW DZ 80

Drezová skrinka Cyra DZ-80, drezová, dvojdverová, Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely, Rozmery (ŠxHxV): 80x47/60x82 cm, Skrinka je dodávaná bez pracovnej dosky. Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur. Hrúbka materiálu: 16 mm

Skrinka do kuchyne, dolná, dub sonoma/biela, CYRA NEW D1S-40

Dolná skrinka Cyra D1S-40, so zásuvkou Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely Rozmery (ŠxHxV): 40x47/60x84 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané vrátane pracovnej dosky a v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

Skrinka do kuchyne, horná, dub sonoma/biela, CYRA NEW G 80 O

Horná skrinka Cyra G-80 O, Materiál: DTD laminovaná, prevedenie dvierok je dub sonoma a korpus je biely, Rozmery (ŠxHxV): 80x30x57 cm. Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte Sektorové skrinky sú dodávané vrátane pracovnej dosky a spodnej lišty. Drezová skrinka dodávaná bez pracovnej dosky. Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 Eur.

-Vysoká kuchynská skrinka Iconic 60DK-210, buk iconic / biely mat, šírka 60 cm%

Vysoká kuchynská skrinka so šírkou 60 cm - moderný a elegantný kuchynský nábytok z programu Iconic v decentnom kontraste bielej farby s dekorom buk iconic presvetlí priestor Vašej kuchyne. Elementy z kuchynského programu Iconic môžete rôzne kombinovať a zostaviť si tak kuchyňu podľa Vašich predstáv.

ZENKER Pekáčik 210 × 120 mm

Pekáč ZENKER Pekáčik 210 × 120 mm:Varenie a pečení je vaším koníčkom a potrebujete pekáč, vďaka ktorému si varenie dokonale užijete? Pekáč je vyrobený zo smaltovanej ocele, ktorá nevyžaduje väčšiu údržbu a je aj veľmi odolná. Pekáč so smaltovaným vnútorným povrchom vám ponúkne dlhoročné využitie a výdrž proti poškriabaniu. Materiál pekáča sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu, ktorú iste oceníte. Pekáč ZENKER sa bude svojím dizajnom perfektne hodiť do vašej kuchyne. Zásadné vla...

Potravinová skrinka, dub sonoma/biela, levá, FABIANA S - 60/210

Potravinová skrinka S - 60/210, Materiál: DTD laminová, Farebné prevedenie: dub sonoma/biela, Korpus: biela, dvierka: dub sonoma. Rozmery ŠxVxH: 60x210x58,6 cm. Skrinky základnej zostavy sú dodávané vrátane pracovnej dosky, drezová skrinka je dodávaná bez pracovnej dosky. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky. Cena pracovnej dosky je: 1bm: 39 eur Možnosť dokúpenia univerzálneho Ľ/P drezu v cene 74 eur Hrúbka materiálu: 16 mm Dodávané v demonte.

Vysoká dvojdverová skrinka, sivá vysoký lesk/sivá, PRADO 40 DK-210

Vysoká dvojdverová skrinka PRADO 40 DK-210 Materiál: DTD laminovaná/MDF/kov Prevedenie: sivá vysoký lesk/sivá Rozmery ŠxHxV: 40x57x210 cm Dodávané v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 44 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 74 Eur.

Skrinka potravinová vysoká, biela vysoký lesk, PRADO 40 DK-210 2F

Dolná vysoká dvojdverová skrinka, Materiál: DTD laminovaná, Prevedenie: biela vysoký lesk, Rozmery ŠxVxH: 40x210x57 cm. Dodávané v demonte. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 44 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 74 Eur.

Skrinka potravinová vysoká, krém vysoký lesk, PRADO 40 DK-210 2F

Dolná vysoká dvojdverová skrinka, Materiál: DTD laminovaná, Prevedenie: krém vysoký lesk, Rozmery ŠxVxH: 40x210x57 cm. Dodávané v demonte.Dodávané s pracovnou doskou. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 40 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 69 Eur.

Skrinka potravinová vysoká, červený vysoký lesk, PRADO 40 DK-210 2F

Dolná vysoká dvojdverová skrinka, Materiál: DTD laminovaná, Prevedenie: červený vysoký lesk, Rozmery ŠxVxH: 40x210x57 cm. Dodávané v demonte.Dodávané s pracovnou doskou. Sektorové skrinky sú dodávané bez pracovnej dosky vrátane spodnej lišty. Možnosť dokúpiť PD travertyn v cene 44 Eur/1m. Možnosť dokúpiť univerzálny Ľ/P drez v cene 74 Eur.

Kesper Krájač syrov, buk O 21 cm

Podnos Kesper Krájač syrov, buk O 21 cm:Praktický podnos od značky KESPER budete mať poruke v kuchyni aj pri servírovaní jedla. Do ruky sa vám dostane drevený model, vydrží bežné používanie a ekologický materiál jednoducho zapadne do každej kuchyne. Tácka KESPER má rozmery 160 × 210 × 210 mm. Kľúčové znaky podnosu Kesper Krájač syrov, buk O 21 cm Okrúhly podnos Kesper Krájač syrov, buk O 21 cm bude nápomocný v každej kuchyni Ekologický nádych a drevené vyhotovenie Rozmery tácky KESPER: 160 ×...

Vysoká kuchynská skriňa so zásuvkami 60x210 cm

Šírka 60 cm, výška 210 cm, hĺbka 57 cm. Vysoká skrinka do kuchyne ponúka dostatok priestoru na rozmiestnenie potravín. Kuchynská potravinová skriňa so zásuvkami je k dostaniu v trinástich farebných variantoch.

Vysoká kuchynská skriňa s policami 60x210 cm

Šírka 60 cm, výška 210 cm, hĺbka 57 cm. Vysoká skrinka do kuchyne je ideálna na uskladňovanie potravín. Police vo vnútri ponúkajú dostatok úložného a odkladacieho priestoru. Kuchynská skrinka je dostupná vo viacerých farebných prevedeniach.

DomTextilu Krásna 3D fototapeta s kvetmi vlčí mak 350 x 245 cm 14775-190091

O PRODUKTE vodeodolná tapeta, odolná aj proti poškriabaniu skvelá ozdoba každej miestnosti na tapety je potrebné pužiť vhodné lepidlo vhodné aj do kúpelne či kuchyne zakrýva menšie nedokonalosti steny vytvára tepelnú izolačnú vrstvu a umožňuje stenám dýchať kvalitná digitálna tlač s rozlíšením 600 dpi použité materiály sú ekologické a bezpečné v balení nájdete aj konkrétne pokyny na lepenie technika tlače: laser (tepelne tvrdená tlač) ROZMERY A VEĽKOSTI DIELOV 100 cm x 70 cm: 2x 50x70 cm 150 cm...

Grilovacia panvica WMF 27 x 27 cm

Grilovacia panvica Durit Protect Plus od osvedčeného nemeckého výrobcu WMF ocení každý milovník chutných grilovaných pokrmov ako sú šťavnaté steaky, chrumkavé opečené párky alebo farebné kúsky krehkej zeleniny. Pripravujte si tieto delikatesy po celý rok a za akéhokoľvek počasia v pohodlí svojej kuchyne! Jadro panvice je vyrobené z hliníka, teda z materiálu, ktorý vyniká vysokou stabilitou a perfektnou tepelnou vodivosťou. Panvica sa tak nielen rýchlo...

Klarstein Balzac 60, digestor, sada na recirkulačnú prevádzku, 60 cm, 640 m³/h, filter s aktívnym uhlím

Najlepší vzduch v kuchyni: Odsávač pár Klarstein Balzac 60 dodá kuchyniam elegantnú črtu a spoľahlivo odstráni paru a výpary počas varenia. Digestor Klarstein Balzac 60 sa s výkonom motora 210 W postará o vzduch bez výparov v malých až stredne veľkých kuchyniach. Tri výkonnostné stupne digestora s voľným priestorom pre hlavu s maximálnym prietokom vzduchu až do 640 m³/h sa ciele zameriavajú na oblasť varnej dosky. Obzvlášť praktická je konštrukcia smerujúca do výšky so šírkou 60 cm, čo zabezpeč...

Grilovacia panvica 27 x 27 cm Durit Protect Plus WMF

Grilovacia panvica Durit Protect Plus od osvedčeného nemeckého výrobcu WMF ocení každý milovník chutných grilovaných pokrmov ako sú šťavnaté steaky, chrumkavé opečené párky alebo farebné kúsky krehkej zeleniny. Pripravujte si tieto delikatesy po celý rok a za akéhokoľvek počasia v pohodlí svojej kuchyne! Jadro panvice je vyrobené z hliníka, teda z materiálu, ktorý vyniká vysokou stabilitou a perfektnou tepelnou vodivosťou. Panvica sa tak nielen rýchlo...

Panvica Wok s dvomi uchami O 36 cm nehrdzavejúca oceľ WMF

Rozmerná panvica Wok so sklenenou pokrievkou a uchami z nehrdzavejúcej ocele od nemeckej spoločnosti WMF v modernom, nadčasovom dizajne z vás urobí majstra ázijskej kuchyne! Ak ste milovníkmi v súčasnosti tak populárnych pikantných, ostrých a nevšedných chutí, nesmie tento pomocník vo vašej kuchynskej výbave chýbať. Hlboká panvica wok okrúhleho tvaru je v Ázii považovaná za jednu z najdôležitejších častí kuchynského vybavenia. A vy si...

Panvica Wok s dvomi uchami Ø 36 cm nehrdzavejúca oceľ WMF

Rozmerná panvica Wok so sklenenou pokrievkou a uchami z nehrdzavejúcej ocele od nemeckej spoločnosti WMF v modernom, nadčasovom dizajne z vás urobí majstra ázijskej kuchyne! Ak ste milovníkmi v súčasnosti tak populárnych pikantných, ostrých a nevšedných chutí, nesmie tento pomocník vo vašej kuchynskej výbave chýbať. Hlboká panvica wok okrúhleho tvaru je v Ázii považovaná za jednu z najdôležitejších častí kuchynského vybavenia. A vy si...

VerDesign, ROMA 240, dub sonoma

Nadčasová kuchynská linka ROMA za veľmi výhodnú cenu. Atraktívne farebné prevedenie dub sonoma. Jednoduché plastové úchytky. Materiál dvierok LTD doska. Korpus je z lamino dosky vo farbe biela. V zostave sa nachádzajú skrinky: - 120 drezová so zásuvkou, - 60 dolná, - 3x60 horná, - 60 nad digestor. Výška skriniek: dolné 84,2 cm s pracovnou doskou, horné 58 cm, digestorová 28 cm.Drez a spotrebiče nie sú súčasťou kuchynskej linky. Dolné skrinky majú pracovnú dosku vo farbe antares v cene. Predný ...

VerDesign, VALENCIA 240, orange/antracit lesk

Kuchynská zostava VALENCIA 240 do modernej domácnosti. Korpus je z lamina vo farbe wenge s 3D štruktúrou dreva. Hrany sú opatrené ABS. Dvierka sú vyrobené z kvalitnej MDF dosky vo farbe antracit a oranžový lesk. Kovové úchytky. V zostave sa nachádzajú skrinky:- 60D dolná, - 60DZ drezová, - 2x60D3S, - 4x60H horná výška 92.Výška horných skriniek je 92, hĺbka je 34 cm. Výška dolných skriniek je 81,6 cm, hĺbka je 48 cm. Pracovná doska, drez a spotrebiče nie sú v cene zostavy. Dolné skrinky majú výš...

CHiQ FCF98D

Truhlicová mraznička CHiQ FCF98D:Truhlicová mraznička CHiQ sa začleňuje do samostatne stojacích modelov mrazničiek, preto je možné jej umiestnenie takmer kamkoľvek do vašej kuchyne. Mraziace boxy ponúkajú dostatok voľného priestoru, vďaka tomu do nich dáte aj objemnejšie potraviny. Spadá do klimatickej triedy SN, N, ST a T. Na zmenu teploty pri tomto type využijete ručné ovládanie. Vďaka funkcii low frost budú vaše potraviny rýchlo rozmrazené. Ak by vás zaujímala tiež farba, tá je CHiQ Biela...

Halmar Jedálenský set Dickson/K 392

Elegantný jedálenský set Dickson/ K 392 uspokojí každého milovníka očarujúceho dizajnu. Je vyrobený z kvalitného materiálu. Moderná kombinácia farieb prírodného dubu, hnedej a  sivej vnesie originalitu a zároveň jemnosť do každej jedálne či kuchyne.   Pevná konštrukcia stolu Dickson je z lakovanej ocele. Stolová doska z lakovanej MDF v prevedení prírodného dubu. Vďaka svojmu...

Sendvičovač 3v1 SG 55 Steba

Pripravte si lahodné sendviče alebo vafle so sendvičovačom Steba SG 55, ktorý je dokonalým doplnkom každej kuchyne. V súprave nájdete 3 kontaktné dosky na sendviče, vafle a tiež kontaktný gril, ktoré sú ľahko vymeniteľné. Spotrebiču nechýbajú bezpečnostné svetlá ani zámok rukoväte. Ak siahnete po sendvičovači kvalitnej nemeckej značky Steba, určite nebudete ľutovať. Ľahko môžete vymeniť až 3 taniere, ktoré sú nepriľnavé, čo zaručuje bezproblémové čistenie. Počas prípravy môž...

Sendvičovač 3v1 SG 55 Steba

Pripravte si lahodné sendviče alebo vafle so sendvičovačom Steba SG 55, ktorý je dokonalým doplnkom každej kuchyne. V súprave nájdete 3 kontaktné dosky na sendviče, vafle a tiež kontaktný gril, ktoré sú ľahko vymeniteľné. Spotrebiču nechýbajú bezpečnostné svetlá ani zámok rukoväte. Ak siahnete po sendvičovači kvalitnej nemeckej značky Steba, určite nebudete ľutovať. Ľahko môžete vymeniť až 3 taniere, ktoré sú nepriľnavé, čo zaručuje bezproblémové čistenie. Počas prípravy môž...

Klarstein Kalahari Zelda, vstavaná súprava, rúra + digestor, 68l, ušľachtilá oceľ

Čas na zmenu: praktická vstavaná súprava Klarstein Kalahari Zelda prináša doplnky pre vstavaný sporák do Vašej kuchyne. Praktická sada spája digestor Klarstein Zelda s výkonnou rúrou Klarstein Kalahari a jednoducho kompletizuje kuchynskú linku s potrebnými vstavanými spotrebičmi.Najlepší vzduch v kuchyni: digestor Klarstein Zelda poskytuje kuchyniam ušľachtilý...

Kufrík s náradím Wiha 45253, 46-dielna

Elektrikári potrebujú širokú škálu nástrojov na rôznych miestach. Mnoho kufrov na náradie neponúka dostatočnú stabilitu a je často ťažké nájsť všetky potrebné nástroje usporiadaným spôsobom. Naopak, elektrické puzdro na náradie XXL III od Wiha inšpiruje rozsiahlou ponukou nástrojov, dostatočným úložným priestorom a absolútnou robustnosťou. Vďaka extra veľkým kolesám je ľahké ťahať kufor pohodlne za sebou na nerovnom teréne alebo po schodoch. Vďaka vyklápacím nohám slúži puzdro aj ako protišmyko...