Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Schauma sampon pre muze 400 ml

Nájdených:    16 produktov

SCHAUMA Men Sports šampón 400 ml

Šampón na vlasy a telo pre aktívne žijúcich mužov, ktorí chcú profesionálnu starostlivosť. Receptúra s karnitínom a proteínom posilňuje vlasové vlákno.

SCHAUMA Men Sports šampón 400 ml

Šampón na vlasy a telo pre aktívne žijúcich mužov, ktorí chcú profesionálnu starostlivosť. Receptúra s karnitínom a proteínom posilňuje vlasové vlákno.

Schauma Šampón pre normálne vlasy ( Clean & Fresh Shampoo) 400 ml

Šampón na vlasy Clean & Fresh s výťažkami zo zeleného jablka a žihľavy dôkladne čistí vlasy a obnovuje ich rovnováhu. Šampón je vhodný na denné používanie, neobsahuje silikóny a vlasy nezaťažuje.

SCHAUMA šampón regenerácia a starostlivosť 400 ml

Šampón s bambuckým maslom a kokosom pre regeneráciu a starostlivosť o vaše vlasy.

SCHAUMA šampón regenerácia a starostlivosť 400 ml

Šampón s bambuckým maslom a kokosom pre regeneráciu a starostlivosť o vaše vlasy.

Schauma Šampón pre väčší objem Power Volume 48H (Shampoo) 400 ml

Šampón pre väčší objem Power Volume 48H vznikol pre špecifické potreby jemných a zľahnutých vlasov. Dodáva vlasom žiarivý lesk a viditeľný objem vlasov až na 48h *. Po jeho použití budú vaše vlasy umyté, viditeľne lesklé a plné objemu! * v kombinácii s použitím Schauma Blow-Dry spreje pre objem.

Schauma Silver Reflex šampón na vlasy 400 ml

Šampón proti žltým tónom Silver Reflex je určený pre šedivé, biele alebo zosvetlené vlasy. Neutralizuje nežiaduce žlté tóny a posilňuje vlasy.

Schauma Šampón pre mastné korienky a suché končeky Fresh Matcha (Shampoo) 400 ml

Fresh Matcha šampón s mikroživinami pre mastné korienky a suché končeky. Intenzívne čistí a odstraňuje zvyšky nečistôt.

Schauma Šampón pre mužov 3v1 Charocal + Clay ( Hair Body Face Shampoo) 400 ml

Šampón pre mužov dôkladne umýva vlasy, tvár aj telo. Je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre normálne, slabé a rednúce. Dodá ju potrebnú výživu, hydratáciu, regeneráciu a zanechá je jemné, osviežené a príjemne prevoňané.

Schauma Regeneračný šampón pre suché a poškodené vlasy (Gentle Repair Shampoo) 400 ml

Šampón s výťažkami z pšenice je určený pre suché a poškodené vlasy, ktoré regeneruje a stará sa o ne. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre viditeľne pružnejšie a zdravo vyzerajúce vlasy plné lesku.

Schauma Šampón proti lupinám pre mužov Mint + Lemongrass (Anti-Danduff Shampoo) 400 ml

Šampón s mätou a citrónom dôkladne umýva vlasy, účinne zbavuje lupín a osviežuje vlasovú pokožku. Hydratuje, zmierňuje pocit svrbenia a lieči suchú pokožku hlavy. Zanechá vlasy osviežené, čisté a príjemne prevoňané.

Schauma Šampón proti lupinám Anti-Dandruff X3 (Intensive Shampoo) 400 ml

Šampón proti lupinám Anti-Dandruff X3 je určený pre mužov - bojuje proti nadmerným lupinám a predchádza ich opätovnému vzniku po dobu až 6 týždňov (pri pravidelnom používaní). Upokojuje svrbenie a napätie pokožky hlavy, čistí korienky a ošetruje vlasy.

Schauma Šampón s bambuckým maslom a kokosovými výťažky Repair & Care (Shampoo) 400 ml

Šampón s bambuckým maslom a kokosovými výťažky Repair & Care je určený pre suché a poškodené vlasy, ktoré regeneruje a stará sa o ne. Uhladzuje a regeneruje štruktúru vlasov pre viditeľne pružnejšie a zdravo vyzerajúce vlasy plné lesku.

SCHAUMA S.400 FM MATACITRON

ŠAMPÓN . SCHAUMA Men Mäta & Citrón, šampón na vlasy pánsky 400 ml . Schauma mäta a citrónová tráva šampón proti lupinám pre suchú a citlivú pokožku. . Pánsky šampón na všetky typy vlasov, normálne a slabé a rednúce vlasy,

SCHAUMA S.400 FRESH MATCHA

ŠAMPÓN . Schauma Fresh Matcha, Šampón pre mastné korienky a suché končeky 400 ml . Fresh Matcha šampón s mikroživinami pre mastné korienky a suché končeky. Intenzívne čistí a odstraňuje zvyšky nečistôt. . Vlastnosti: .

Schauma Color Shine šampón na vlasy 400ml

SCHWARZKOPF SCHAUMA Color Shine 400 ml Obohacujúca regener...