Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Scene scene cd import

Nájdených:    7 produktov

Event Horizon - CD

Štvorčlenná alter-stoner-rocková kapela je na scéne od roku 2007. Millhouse zaujali už v projekte Rádia_FM zvanom Demovnica_FM so singlom Mangy Wolf.

Tucan medzi zubami - CD

Best new artists 2004 – at Slovak alternative music scene. Two schoolmates at elementary (!) school put together an unique band offering extraordinary songs.

Modlitby a nápevy - CD

Mojše Band je autentická kapela reprezentujúca židovskú hudobnú tradíciu zo Slovenska. Počas krátkeho pôsobenia si kapela vybudovala jasné postavenie na stredoeurópskej klezmer scéne.

Moruša - 3 CD

Jana prešla počas svojej hudobnej kariéry výrazným prerodom od popovej princeznej k synonymu hudobného progresu a invencie na domácej scéne. S projektom Moruša priniesla slovenským a českým poslucháčom originálne spojenie modernej (tzv. západnej) hudobnej produkcie a slovenských hudobných a kultúrnych tradícií. Trilógia Moruša: Biela, Čierna a Remixed tak znie veľmi progresívne, svetovo ale zároveň slovensky.

Rybí menuet - CD

Hudba skupiny Jednofázové kvasenie, to je magický svet, v ktorom sa stierajú žánrové hranice; svet, kde „kvasí“ folk s rockom, džez s vážnou hudbou, folklór s blues a všetko je premiešané do divácky i poslucháčsky mimoriadne príťažlivej podoby. Dôležitou zložkou tohto netradičného sveta sú texty, ktoré tiež výraznou mierou prispeli k osobitnému postaveniu skupiny Jednofázové kvasenie na slovenskej folkovej scéne.

Halfway To The Grave - CD

Lavagance oslavuje 10 rokov na scéne piatym štúdiovým albumom, ktorý sa rodil postupne od roku 2009. Obsahuje už známe single Gabriel či Princess Of The Light, ako aj zbrusu nové skladby, ktoré prekvapia podaním aj zvukom.

Čo mi Všemohúci doprial + CD - Štefan Wimmer

Slová Borisa Filana, ktorými oslovil poslucháčov Slovenského rozhlasu na Silvestra: "Mojím hosťom v silvestrovskej Pálenici je..., ale to sa dozviete o chvíľu. Najprv vám o ňom niečo poviem. Ten chlap je utajená legenda. Patrí medzi ľudí, ktorí si sami pre seba uchmatli meno ako značku. Viete, keď sa povie Marika, každý vie, o koho ide. Kedysi stačilo medzi muzikantmi povedať Karči, a všetci vedeli, že ide o Duchoňa. A teraz je Kája iba jediným Kájom. A tak medzi ľuďmi, ktorí sa pohybujú v zába...