Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Santa cruz tricko

Nájdených:    13 produktov

Santa Cruz Classic Dot Tee biele S

Biele pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s logom na hrudi. Fotená veľkosť L. Model meria 173 cm a váži 75 kg.

Santa Cruz Screaming Hand Tee čierne S

Čierne pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebným motívom na hrudi. Fotená veľkosť L. Model meria 188 cm a váži 80 kg.

Santa Cruz Screaming Hand Tee biele S

Biele pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebným motívom na hrudi. Fotená veľkosť L. Model meria 188 cm a váži 80 kg.

Santa Cruz Classic Dot Chest Tee čierne S

Čierne pánske crewneck tričko od značky Santa Cruz s logom na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť L. Model meria 178 cm a váži 73 kg.

Santa Cruz W Screaming Hand Tee čierne S

Čierne dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebným motívom na hrudi. Fotená veľkosť S. Modelka meria 165 cm a váži 48 kg.

Santa Cruz W Screaming Hand Tee biele XS

Biele dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebným motívom na prednej časti. Fotená veľkosť S. Modelka meria 165 cm a váži 48 kg.

Santa Cruz W Classic Dot Tee biele XS

Biele dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s logami na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť S. Modelka meria 165 cm a váži 48 kg.

Santa Cruz W Classic Dot Tee čierne XS

Čierne dámske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s logami na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť S. Modelka meria 165 cm a váži 48 kg.

Santa Cruz Screaming Hand Chest Tee biele S

Biele pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebnými motívmi na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť L. Model meria 178 cm a váži 73 kg.

Santa Cruz Classic Dot Chest Tee biele S

Biele pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebnými logami na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť L. Model meria 178 cm a váži 73 kg.

Santa Cruz Classic Dot Chest Tee melange šedé S

Sivé pánske tričko s krátkymi rukávmi od značky Santa Cruz s farebnými logami na hrudi a chrbte. Fotená veľkosť L. Model meria 178 cm a váži 73 kg.

tričko pánske SANTA CRUZ - Screaming Hand - SCATEE-185 LEMON

pánske tričko s prednou potlačou. Značka: SANTA CRUZ. Farba: žltá. Zloženie: 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Pánske produkty SANTA CRUZ)

tričko pánske SANTA CRUZ - Screaming Hand - SCATEE-185 AQUA

pánske tričko s prednou potlačou. Značka: SANTA CRUZ. Farba: svetlo zelená (aqua). Zloženie: 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Pánske produkty SANTA CRUZ)