Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Samyang 85mm f 1 4 asph

Nájdených:    8 produktov

Samyang AF 85mm f/1.4 baj. Nikon F

Nový Full Frame objektív Samyang AF 85mm F1,4 F je špeciálne konštruovaný pre full frame zrkadlovky Nikon a ponúka vysokú svetelnosť f/1,4. Rýchly a kompaktný objektív 85mm má automatické zaostrovanie a plne spolupracuje so všetkými fotoaparátmi Nikon s bajonetom Nikon F.

Samyang AF 85mm F/1.4 Sony FE

Objektív Samyang AF 85mm F/1.4 FE je navrhnutý špeciálne pre bezzrkadlovky Sony s full frame snímačom, radu A7 a A9, ale vďaka bajonetu E môže byť použitý aj s kompaktnejšími modelmi s APS-C snímačom, v sérii Sony A6xxx. Vďaka vysokej svetelnosti F/1.4 je ideálnym objektívom pre každého fotografa, ktorý miluje portréty a iné snímky s jemným a krásnym efektom bokeh! Objektív má rýchly, tichý a presný motor automatického ostrenia, čo je dôležité pre portrétnu fotografiu, kedy chcete získať doko...

Samyang AF 85mm f/1.4 baj. Canon EF

Samyang 85 mm f /1,4 AF pre Canon EF je určený pre digitálne fotoaparáty s obrazovým snímačom formátu 24 × 36 mm alebo menším. Pri svetelnosti f / 1,4 poskytuje vynikajúci obraz a malú hĺbku ostrosti aj v zlých svetelných podmienkach. Samyang 85 mm f / 1,4 ocenia profesionálni filmári aj fotografi špecializujúca sa na portrétnu fotografiu a tí ktorí ocenia autofocus.

Samyang MF 85mm F/1.4 baj. Nikon Z

Samyang MF 85 mm F/1.4 Nikon Z je portrétny objektív pre full frame fotoaparáty, ktorý je ideálny pre portrétnu fotografiu a to vďaka vysokej svetelnosti a schopnosti poskytnúť veľmi jemné a krásne rozostrenie pozadia. Objektív je utesnený proti nepriaznivým poveternostným vlyvom a má optickú konštrukciu zloženú z 9 členov v 7 skupinách.

Samyang AF 85mm f/1.4 FE baj. Sony FE

Nový teleobjektív Samyang AF 85 mm f / 1.4 FE so svojou krátkou ohniskovou vzdialenosťou a veľkou maximálnou clonou je ideálnym objektívom pre každého fotografa, ktorý miluje portréty a iné snímky s jemným a krásnym efektom bokeh.

Samyang 85mm f/1.4 AS IF UMC, baj. Pentax K

Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical je vysoko svetelný portrétny 85mm objektív určený predovšetkým pre natáčanie fotografovanie klasických aj amerických portrétov ako aj portrétov celých osôb.

Samyang 85mm f/1.4 AS IF UMC, baj. Micro 4/3 Olympus/Panasonic

Samyang 85mm f/1.4 IF MC Aspherical je vysoko svetelný portrétny 85mm objektív určený predovšetkým pre natáčanie fotografovanie klasických aj amerických portrétov ako aj portrétov celých osôb.

Samyang AF 85 mm F/1.4 Nikon F

Samyang AF 85 mm F/1.4 EF je portrétny objektív s vysokou svetelnosťou určený pre full frame digitálnej zrkadlovky Canon EF a stal sa druhým objektívom s automatickým ostrením z radu AF objektívov Samyang pre bajonet Canon EF. Spoločnosť Samyang tak rozšírila rad svojich AF objektívov na celkových sedem. Optická konštrukcia sa skladá z 9 členov v 7 skupinách a zahŕňa 1 asférický člen. Povrchová úprava Ultra Multi Coating (UMC) redukuje nežiaduce záblesky a tiene. Tento objektív zaisťuje plynul...