Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Samurai warriors 4 ps4

Nájdených:    9 produktov

Samurai Warriors 4: Empires PS4

Hra Samurai Warriors 4: Empires prináša alternatívny pohľad na udalosti opísané v hre Samurai Warriors 4, pričom využíva historickú krajinu ako prostredie pre vzrušujúcu strategickú hrateľnosť. Vytvorte si svoju vlastnú postavu, začnite slúžiť v armáde na nižších postoch, postupne stúpajte cez pozície aby ste nakoniec vládli celej krajine prostredníctvom svojich... .

Samurai Warriors 4 II PS4

Samurai Warriors 4 II je sága zameraná na hrdinov. Na rozdiel od predchádzajúcich Samurai Warriors hier, ktoré svoje rozprávanie prinášajú pomocou preskúmavania rôznych oblasti feudálneho Japonska, tento titul vrhá svetlo na samotné postavy a rozpráva ich príbehy v až 13 vzrušujúcich nových kapitolách. Tieto kapitoly sa točia okolo deviatich postáv... .

Samurai Warriors 5 PS4

Najnovší počin z kultovej franšízy Samurai Warriors sa odohráva počas japonského obdobia Sengoku a rozpráva o dvoch najvýznamnejších vojenských veliteľoch tohto obdobia - Nobunaga Oda a Mitsuhide Akechi. Kľúčové vlastnosti hry: Hra Samurai Warriors 5 obsahuje 27 hrateľných postáv, vrátane nových aj vracajúcich sa bojovníkov, od Tokugawu a Hideyoshi Hashibu po Noa... .

Samurai Warriors 4

Príbeh ďalšieho dielu zo série hier Samurai Warriors je rozdelený do dvoch častí, rozprávajúci príbehy dôstojníkov v rôznych oblastiach krajiny. Zažijete ambície, motiváciu, presvedčenie a vzťahy medzi postavami, ktoré budú

Samurai Warriors: Spirit of Sanada PS4

Samurai Warriors: Spirit of Sanada je historická strategická a taktická hra, ktorá rozpovedá príbeh o konflikte zo šestnásteho storočia, ktoré bolo známe ako éra Sengoku, vek samurajov. Po prvý krát sa hra zaoberá iba legendárnym klanom Sanada a jeho unikátnou históriou. Klan Sanada je vybraný z dvoch dôvodov. Prvý, je... .

Warriors Orochi 4 PS4

Znovu zhromaždení hrdinovia sa postavia novému súboju. Kľúčom k vyriešeniu záhadnej situácie a navrátenia sveta do normálu je osem náramkov, ktoré prinášajú obrovskú moc. Pri ich hľadaní sa hrdinovia stretávajú a bojujú za ich vlastné presvedčenie. Onedlho bude jasné, že Zeus, kráľ bohov na hore Olympus stojí za všetkým. Čo je jeho... .

Warriors All-Stars PS4

Hra spája mnoho postáv zo ostatným sérií KOEI TECMO v novom zážitku. Nádete tu Ryu z Ninja Gaiden, Kasumi z Dead or Alive, Williama z Nioh, Yukimura Sanada zo Samurai Warriors, Zhao Yun z Dynasty Warrior, Horo a Oka z Toukiden a Sophie Neuenmuller z Atelier Sophie: The Alchemist of... .

One Piece: Pirate Warriors 4 PS4

The Pirate Warriors sú späť a prinášajú so sebou ešte explozívnejší príbeh, rozmanitejšie miesta a ešte šialenejšie útoky v novej hre One Piece: Pirate Warriors 4. Nasledujte Luffyho a jeho priateľov od úplného počiatku na ich ceste naprieč odlišnými ostrovmi aby našli preslávený - One Piece. Užite si jedinečnú atmosféru krásnych... .

Gintama Rumble PS4

Gintama Rumble je akčná hra so samurajmi, ktorá má podobný herný štýl ako Dynasty Warriors, či Samurai Warriors. Hráči majú možnosť ovládať obľúbené Gintama postavy ako Gintokiho, Shinpachiho, Kaguru, Kotara a Shinsukeho, pri tom ako porazia mnohých nepriateľov vo ôsmych kapitolách príbehu. V režime Gintama Chronicles môžete prežiť všetky súboje... .