Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Samolepky na wc

Nájdených:    3 produkty

Samolepka na stenu Ambiance Kúpeľňa a WC

Vaše srdce miluje hlboké citáty plné myšlienok? Potom nie je nič lepšie, ako si zaobstarať samolepky Ambiance, ktorými skrášlite stenu v obývacej izbe, pracovni, ale aj spálňu. Nájdite si holé miesto na vašej stene a ľahko nalepte nálepku. Tie zaručujú ľahkú manipuláciu a bezproblémové lepenie aj odnímanie.

Sada 2 zrkadlových samolepiek na WC Ambiance Hurry

Stále premýšľate, ako ozvláštniť holé steny, ale nechce sa vám investovať čas ani peniaze do maľby či tapiet? Stavte na zrkadlové samolepky. Ľahko ich pripevníte na stenu, strop alebo dvere a behom okamihu dosiahnete čarovný efekt. Značka Ambiance je expertom na výrobu originálnych samolepiek a k vám domov prinesie svieži vzhľad behom okamihu.

LEGO® Friends 41379 Reštaurácie v mestečku Heartlake

V LEGO® mestečku Heartlake vonia pizza. Dojedete s LEGO Friends Emmou na skútri do pizzerie, kde na nej čaká Ethan. Pomôž kocúrovi chic skamarátiť sa s Pestom a vyraz s týmito chlpáči na lov dobrôt k popelnicím. Hoci je už dnes reštaurácia zatvorená, jeden návštevník ešte predsa len dorazil. Obleč Ethanovi maskovanie Prankzyho v podobe čiernej prilby a pomôž mu nasprejovať graffiti na smetiaku a múry. Súčasťou stavebnice: 3 LEGO® Minibábiky: LEGO Friends Emma, Ethan a kuchár, a navyše 2 LEGO ...