Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Salviovy sirup 350 ml

Nájdených:    16 produktov

GymBeam Bezkalorický sirup Vanilka 350 ml vanilka

Bezkalorický sirup Vanilka je mimoriadne chutný sirup, s ktorým sa vôbec nemusíte obávať toho, že zhrešíte. Dodá sviežu chuť vašim obľúbeným jedlám a dezertom, ako sú palacinky, lievance, puding či ovsená kaša. Určite neoľutujete ani keď si vanilkový sirup pridáte do proteínového nápoja či do smoothie drinku.

GymBeam Bezkalorický sirup Coconut Balls 350 ml

Bezkalorický sirup Coconut Balls je mimoriadne chutný sirup, s ktorým sa nemusíte báť, že zhrešíte. Príjemne osvieži vaše obľúbené jedlá a dezerty, ako sú palacinky, lievance, puding či ovsená kaša. Bezkalorický sirup Coconut Balls si navyše môžete pridať aj do obľúbeného proteínového nápoja či do smoothie drinku.

GymBeam Bezkalorický sirup Slaný karamel 350 ml

Bezkalorický sirup Slaný Karamel je lahodný sirup s podmanivou príchuťou slaného karamelu, pri ktorom sa nemusíte báť, že zhrešíte. Osvieži vaše fitness dezerty, pridá skvelú chuť nápojom či smoothie a vaše palacinky sa z jeho pomocou premenia na sladkú oázu zmyselnosti. A to všetko bez cukru!

Zero Syrup 350 ml. - GymBeam 350 ml. Vanilla

Zero Syrup od GymBeam je bezkalorický krémový sirup v rôznych príchutiach.

Zero Syrup 350 ml. - GymBeam 350 ml. Coconut Balls

Zero Syrup od GymBeam je bezkalorický krémový sirup v rôznych príchutiach.

Zero Syrup 350 ml. - GymBeam 350 ml. Hazelnut Choco

Zero Syrup od GymBeam je bezkalorický krémový sirup v rôznych príchutiach.

Zero Syrup 350 ml. - GymBeam 350 ml. White Chocolate

Zero Syrup od GymBeam je bezkalorický krémový sirup v rôznych príchutiach.

Zero Syrup 350 ml. - GymBeam 350 ml. Salted Caramel

Zero Syrup od GymBeam je bezkalorický krémový sirup v rôznych príchutiach.

GymBeam White Chocolate 350 ml

Bezkalorický sirup Biela Čokoláda je lahodný sirup s podmanivou príchuťou bielej čokolády, pri ktorom sa nemusíte báť, že zhrešíte. Osvieži vaše fitness dezerty, pridá skvelú chuť nápojom či smoothie a vaše palacinky sa z jeho pomocou premenia na sladkú oázu zmyselnosti. A to všetko bez cukru!

GymBeam Hazelnut Choco 350 ml

Bezkalorický sirup Lieskový oriešok a Čokoláda je mimoriadne chutný sirup, s ktorým sa vôbec nemusíte obávať toho, že zhrešíte. Dodá sviežu chuť vašim obľúbeným jedlám a dezertom, ako sú palacinky, lievance, puding či ovsená kaša. Určite neoľutujete ani keď si Hazelnut Choco pridáte do proteínového nápoja či do smoothie drinku.

Country Life Sirup ryžový 250 ml BIO 250 ml

Sirup ryžový 350 g BIO (ryžový sirup je prírodným sladidlom, ktoré vďaka svojmu zloženiu a nižšiemu glykemickému indexu nezaťažuje pankreas).

GymBeam Hazelnut Choco 350 ml hazelnut chocolate

GymBeam Hazelnut Choco 350 ml hazelnut chocolate Bezkalorický sirup Hazelnut Choco je mimoriadne chutný sirup, s ktorým sa vôbec nemusíte obávať toho, že zhrešíte. Dodá sviežu chuť vašim obľúbeným jedlám a dezertom, ako sú palacinky, lievance, puding či ovsená kaša.

Ryžový nápoj TOPNATUR – 350 g

Ryžový nápoj TOPNATUR: je zdrojom veľmi kvalitných rastlinných bielkovín a sacharidov, ryžová múka, ktorú ryžový nápoj obsahuje, sa vyznačuje veľmi kvalitnými nutričnými hodnotami, neobsahuje laktózu, lepok ani kaze...

Ovsený nápoj TOPNATUR – 350 g

Ovsený nápoj TOPNATUR: vyznačuje sa špecifickou a unikátnou chuťou vďaka špeciálne tepelne upravenej ovsené múke, je obohatený o vápnik a fosfor – minerály, ktoré pozitívne pôsobia na náš organizmus v oblasti tráviacich enzýmov a napomáhajú udržať správny stav kostí a zubov,

Quicksilver Scientific - The One® (podpora energie), 100 ml

Quicksilver Scientific - The One® (podpora energie), 100 ml Mitochondrie sú elektrárne buniek. Premieňajú jedlo na takmer všetku energiu, ktorú telo využíva pre všetky funkcie. V priebehu času však môžu byť mitochondrie poškodené, čo má za následok nižšiu energetický výdaj, môže nastúpiť únava a strata energie. The One...

PEP UP - hypotonický nápoj

Pep-Up Hypodrink Výživové doplnky Zažeňte smäd zdravým a výživným hypotonickým nápojom, ktorý vás osvieži, nabije energiou a poskytne množstvo vitamínov a minerálov. Výživový nápojový koncentrát je pripravený pre okamžitú potrebu uhasiť smäd a rýchlo doplniť energiu počas zvýšenej fyzickej záťaže. Hypotonické nápoje sú bohatým zdrojom sacharidov, no v žiadnom prípade nesmú nahrádzať pestrú a vyváženú stravu. Sú vyhľadávaným výživným nápojovým produktom pre športovcov. Pri nadmernej fyzickej z...