Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Saloos bio aroma roll on antistres 9 ml

Nájdených:    7 produktov

Saloos Bio Aróma roll-on - Antistres 9 ml

Saloos Bio Aróma roll-on - Antistres 9 ml Harmonicky ladená kompozícia z čisto prírodných esenciálnych olejov levandule, medovky, rozmarínu, bio jojobového oleja a ďalších vzácnych ingrediencií. Obsiahnuté esenciálne oleje môžu priaznivo pôsobiť pri vyčerpaní, únave a strese.

Saloos Bio Aroma roll-on - Vitalita 9 ml

Saloos Bio Aroma roll-on - Vitalita 9 ml Svieža vôňa esenciálnych olejov grepu, limety a litsey cubeba môže podporiť koncentráciu, prispieť k navodeniu optimizmu a dobrej nálady, ktorá vás bude sprevádzať po celý deň. Majte svoj malý vitálny svet stále nablízku, je ľahké ho mať vždy po ruke.

Saloos Bio Aróma roll-on - Divoká ruža 9 ml

Saloos Bio Aróma roll-on - Divoká ruža 9 ml Praktický roll on s vôňou zmyselnej ruže rozvinie kúzlo vašej osobnosti kdekoľvek a kedykoľvek.

Saloos Bio Aroma roll-on - Na cesty 9 ml

Saloos Bio Aroma roll-on - Na cesty 9 ml Špeciálne vytvorená kompozícia bio jojobového oleja a prírodných esenciálnych olejov z grepu a mäty mimoriadne vhodná pri cestovaní.

Saloos Bio Aroma roll-on - Sladké spanie 9 ml

Saloos Bio Aroma roll-on - Sladké spanie 9 ml Jedinečná kompozícia z bio jojobového oleja a čistých prírodných éterických olejov z levandule a exotickej vanilky vás obklopí upokojujúcou vôňou.

Saloos Bio Aróma roll-on - Tea Tree 9 ml

Saloos Bio Aróma roll-on - Tea Tree 9 ml Vydajte sa s nami do sveta aromaterapie, sveta vôní, ktorý nás sprevádza už po stáročia. V čase, ktorý je často plný stresu, napätia a príliš hektického života, prispieva aromaterapia k životnej harmónii, pohode a odolnosti voči okoliu.

Éterický olej roll on - Divoká ruža

Aroma roll on - Divoká ruža Esenciálny olej - gulička 9 ml Luxusné prírodná bio aróma roll-on so zmyselnou vôňou, pozitívnym a harmonizujúcim účinkom. Skvele vyvážená kompozícia bio jojobového oleja a čisto prírodných esenciálnych olejov z orientálnej zmesi bulharskej, marockej a tureckej ruže môže povzbudiť vaše sebavedomie, otvoriť srdce a odhaliť čaro vašej duše. Nadýchnite sa zhlboka a svet okolo vás bude opäť ružový a zmysluplný. Je ľahké ho mať po ruke aj v tej najmenšej kabelke. Bio a...