Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Sada gel lak

Nájdených:    11 produktov

SADA NA GÉL LAK NEONAIL® FIRST STEP

Super sada, pre tých, ktorí chcú začať s gél lakom. Až 3 mini balenia farebných gél lakov v elegantnom balení. Súčasťou je LED lampa a množstvo doplnkov.

Sada na gél lak NeoNail® Smart Set Premium

Sada na gél lak NeoNail® Smart Set Premium pre tých, ktorí chcú začať s gél lakom. Až 5 mini balení farebných gél lakov v elegantnom balení. Súčasťou je LED lampa a množstvo doplnkov.

SADA NA GÉL LAK NEONAIL® Smart Set Basic

Super sada, pre tých, ktorí chcú začať s gél lakom. Až 5 mini balenia farebných gél lakov v elegantnom balení. Súčasťou je LED lampa a množstvo doplnkov.

Sada na gél lak NeoNail® Smart Set Special

Super sada, pre tých, ktorí chcú začať s gél lakom. Až 5 mini balení farebných gél lakov v elegantnom balení. Súčasťou je LED lampa a množstvo doplnkov.

Sada na gél lak NeoNail® Smart Set Exclusive

Najvyššia rada sád Smart, pre tých, ktorí chcú začať s gél lakom. Až 5 mini balení farebných gél lakov v elegantnom balení. Súčasťou je výkonná LED lampa 36/48W s 36 diódami a množstvo doplnkov.

NANI gél lak sada Professional - 72 W

Pomocník na začiatok Chcete začať s úpravou nechtov gél lakom, ale neviete, čo všetko je potrebné? Lámať hlavu si už nemusíte, v tejto sade nájdete všetko, čo na začiatku potrebujete. Súčasťou je aj profesionálna UV/LED lampa s vysokým výkonom 72 W, ktorá dokáže vytvrdiť všetky druhy gél lakov za 30 sekúnd! Gél laky radu Professional Gél laky radu Professional vám zabezpečia krásnu manikúru až na 3 týždne. Štetčeky u týchto gél lakov sú typ mačací jazýček. To znamená, že vám značne uľahčia apli...

Molly lak gél lak Mini set Try Me

Mini sada Molly lac sa skladá z troch základných protukov: XBond báza, červený gél lak Molly a Doctor Top o objeme 5 ml. Pre všetkých čo chcú odskúšať niečo nové a nechcú veľa investovať

SADA NA PEČIATKOVANIE KONAD® FRENCH

Vysoko kvalitná sada na zdobenie nechtov pomocou pečiatok. V tejto sade nájdete platničky s ktorými vytvoríte exkluzívnu francúzsku manikúru.Vhodná na umelé,gél lak aj prírodné nechty. Návod nájdete v záložke súbory k stiahnutiu pod fotkou.

Sada na pečiatkovanie KONAD® Happy Kit

Moderná sada na zdobenie nechtov pomocou pečiatok s top vzorkami z platničky POPULAR. Vhodná na umelé, gél lak aj prírodné nechty

Sada na pečiatkovanie KONAD® Honeymoon Kit

Ultra moderná sada na zdobenie nechtov pomocou pečiatok s top vzorkami z platničky SQUARE 14. Vhodná na umelé, gél lak aj prírodné nechty. Návod nájdete v záložke súbory k stiahnutiu pod fotkou.

Dermacol 16H Lip Colour Rúž 03 3 ml

Sada obsahuje: Jemný odličovač očí (Waterproof Eye Make-up Remover) 120 ml Lak na nechty s gélovým efektom 5 Day Stay (Nail Polish Gel Effect) 12 ml Dlhotrvajúca farba na pery a lesk 2v1 16h Lip Colour Chic sťahovacia taštička Pompadour