Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Rychlejsiu graficka karta

Nájdených:    3 produkty

ASUS GT1030-SL-2G-BRK 90YV0AT0-M0NA00

ASUS GeForce GT 1030 2 GB je nízkoprofilová grafická karta s tichým pasívnym chladením. Architektúra NVIDIA Pascal: nVidia Pascal predstavuje skok vo výkone grafických čipov. Oproti svojmu predchodcovi je čip výkonnejší, má väčšiu pamäťovú frekvenciu a rýchlejšiu odozvu AI. 0 dB chladenie: Konštrukcia grafickej karty umožňuje rozptyl tepla v úplnom tichu. Kvalitné spracovanie:... .

ASUS GT1030-2G-BRK 90YV0AT2-M0NA00

ASUS GeForce GT 1030 2 GB je ultranízkoprofilová grafická karta. Architektúra NVIDIA Pascal: nVidia Pascal predstavuje skok vo výkone grafických čipov. Oproti svojmu predchodcovi je čip výkonnejší, má väčšiu pamäťovú frekvenciu a rýchlejšiu odozvu AI. Úzky ventilátor: Single-slot dizajn neblokuje ďalšie komponenty a využíva ultra-úzky jednoduchý ventilátor pre efektívne chladenie. Kvalitné spracovanie: Výrobca... .

Skener dokumentov - kamera Renkforce RF-ET17 PLUS, A3, USB 2.0

Mobilný skener s LED osvetlením na skenovanie dokumentov do formátu A3 Inteligentný skener Renkforce digitalizuje vaše dokumenty v priebehu niekoľkých sekúnd. Bez ohľadu na to, či ide o knihy, formuláre, vizitky alebo brožúry - originály umiestnite iba na dodanú podložku na skenovanie a potom pohodlne spustíte proces skenovania pomocou priloženého káblového diaľkového uvoľnenia. Vďaka vysokokvalitnému softvéru vrátane funkcie rozpoznávania textu je možné vytvárať a archivovať vaše dôležité doku...