Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Rybicky betta

Nájdených:    4 produkty

VYSOKÉ LEPENÉ AKVÁRIUM SO ZRKADIELKOM

Zháňate dizajnové akvárium, vhodné pre moderné interiéry? Potom vyskúšajte napríklad toto vysoké lepené akvárium so zrkadielkom na užšie stene, určené pre malé rybičky Betta. Celková veľkosť akvária je 10 x 15 x 15 cm.

LED OSVETLENIE MARINA BETTA KIT

Osvetlite svoje bettarium, určené pre malé rybičky bojovníčky. Jeden kus LED osvetlenia postačí k dokonalému nasvieteniu dvojlitrového akvária pre malú rybičku Betta. LED osvetlenie Marina Betta Kit je úplne bezpečné osvetlenie pre akvária, pretože pracuje s napätím iba 6V. LED osvetlenie Marina Betta Kit je plne ponorné osvetlenie.

LEPENÉ AKVÁRIUM SE ZRCÁTKEM PRO BETTA

Pro začínající teraristy je určené toto malé lepené akvárium se zrcátkem na delší stěně, které je určeno přímo pro chov rybičky bojovnice pestré. Akvárium se díky praktické velikosti 25 x 15 x 15 centimetru vejde i do malých prostor.

JBL NOVOBETTA VLOČKY 100 ml

Kompletné krmivo pre rybičky bojovníčka (Betta) JBL NovoBetta vločky 100 ml obsahuje všetky potrebné minerály, vitamíny a živiny pre zdravý rast a vývoj rybičiek Betta. Na rozdiel od bežných krmív obsahuje látku inosit, ktorá bráni stukovateniu pečene pri prekŕmení a tým predchádza úhynu rýb v akváriu. Navyše obsahuje stabilizovaný vitamín C, ktorý je pre organizmus použiteľný aj po tepelnom spracovaní kŕmnej zmesi použité na výrobu vločiek. JBL NovoBetta vločky 100 ml je šetrné ku stojaté ode ...