Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Rucne malovane sklenene hodiny

Nájdených:    14 produktov

hodiny Reign - U3814K8

funkčné dekoratívne hodiny, nutný 1 kus baterky pre prevádzku hodinového strojčeka (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery max .: 28cm.

hodiny Final Hour - U4192M8

funkčné dekoratívne hodiny, nutná batérie pre prevádzku hodinového strojčeka (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery max .: 28,5cm.

hodiny Protector - POŠKODENÉ - MA093

POZOR! DÔVOD ZĽAVY: POŠKODENIE! Hodinový strojček nefunguje. Jedná sa o nové a nepoužívané tovaru, táto chyba vznikla pri výrobe. Hodiny, sú vyrobené z ručne maľované živice a hodinového strojčeka - veľmi precízne prevedenie. Rozmery: výška-38cm, šírka-27cm, hĺbka (od steny) max. 9cm.

hodiny (dekorácia) Dragon - NENOW - B1481D5

Plne funkčné závesné hodiny napájané pomocou batérie / nie je súčasťou balenia /. Hodiny, sú vyrobené z ručne maľované živice a hodinového strojčeka - veľmi precízne prevedenie. Rozmer cca .: celková výška - 37cm, šírka-21cm, hĺbka (od steny) -5,5cm.

hodiny ALCHEMY GOTHIC - Dragonlore - V46

dekorácie, funkčné hodiny napájané pomocou batérie (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú ručne maľované - veľmi precízne detaily a prevedenie. Značka: Alchemy Gothic. rozmer cca .: celková výška - 7cm, šírka - 13cm, hĺbka - 4,5cm. Zloženie: syntetická živice (Polyresin), hodinový strojček.

dekorácia (hodiny) About Time - U4469N9

funkčné dekoratívne hodiny, nutný 1 kus batérie (AA) pre prevádzku hodinového strojčeka (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery cca .: šírka - 13cm, výška - 14cm, hĺbka - 6cm. Pre vloženie batérie je nutné vybrať hodinový strojček z dekorácie a batériu do neho vložiť zo zadnej strany.

dekorácia (hodiny) Dracus Horologium - U4770P9

funkčné dekoratívne hodiny, nutný 1 kus batérie (AA) pre prevádzku hodinového strojčeka (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery cca .: šírka - 21cm, výška - 27cm, hĺbka - 5cm. Pre vloženie batérie je nutné vybrať hodinový strojček z dekorácie a batériu do neho vložiť zo zadnej strany.

dekorácia (hodiny) Face of Time - D3600J7

funkčné nástenné hodiny, nutný 1 kus baterky pre prevádzku hodinového strojčeka (nie je súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery max .: 29cm.

hodiny (dekorácia) ALCHEMY GOTHIC - Wiccan - V88

funkčné dekoratívne hodiny, nutné 2x kusy batérie AA pre prevádzku hodinového strojčeka (nie sú súčasťou balenia). Hodiny sú vyrobené z ručne maľované živice (Polyresin) a hodinového strojčeka. Rozmery cca .: výška - 12cm, šírka - 11cm, hĺbka - 5cm.

šach Dragon - NEM5427

dekorácie, funkčné šachy - do detailu prepracované figúrky na nádherné sklenené šachovnici. Zloženie: figúrky sú vyrobené z ručne maľované živice, šachovnice je vyrobená z brúseného skla - dokonalé prevedenie. Rozmery cca.: 43cm.

šach Kingdom Of The Dragon - NEM5404

dekorácie, funkčné šachy - do detailu prepracované figúrky na nádherné sklenené šachovnici. Zloženie: figúrky sú vyrobené z ručne maľované živice, šachovnice je vyrobená z brúseného skla - dokonalé prevedenie. Rozmery cca.: 43cm.

šach Vampire and Werewolf - NEM5422

dekorácie, funkčné šachy - do detailu prepracované figúrky na nádherné sklenené šachovnici. Zloženie: figúrky sú vyrobené z ručne maľované živice, šachovnice je vyrobená z brúseného skla - dokonalé prevedenie. Rozmery cca.: 43cm.

šach Poly set - 766-2646

dekorácie, funkčné šachy - do detailu prepracované figúrky na nádherné sklenené šachovnici. Zloženie: vyrobený z ručne maľované živice, šachovnica je vyrobená z kvalitného skla s potlačou šachovnica - dokonalé prevedenie. Rozmery cca.: rozmery skla-50x50cm výška bočných drakov ktoré držia sklo (šachovnicu)-16cm výška figúrok (kráľ) -7,5 cm výška figúrok (kráľ) -10 až 11cm výška figúrok (pešiak) -7 až 8cm

Smeg zlatá chladnička Dolce & Gabbana

Zlato žltá chladnička FAB28, ručne zdobená maľbou, s pántmi na pravej strane a bronzovým úchopom. Užitková kapacita vnútorného priestoru je 222 l na uchovávanie potravín v chladničke, 26 l pre mrazici box. Jednokompresorováchladnička má vnútorné LED osvetlenie, antibakteriálne tesnenie, elektro-mechanickú reguláciu teploty(manuálne pre mraziaci box). Vo vnútri chladničky nájdete 3 sklenené nastaviteľné police, kovový držiak na fľaše, veľký úložný box na uchovávanie čerstvej zeleniny alebo ovoci...