Rozpustna tablety na bolest chrbta
CETALGEN 500 mg/200 mg na bolesť 20 tabliet
Obsah CETALGEN CETALGEN 500 mg/200 mg na bolesť 20 tabliet Charakteristika CETALGEN Liek obsahuje liečivá paracetamol a ibuprofén. Používa sa na krátkodobú liečbu stredne silnej bolesti spojenej s bolesťou hlavy (nie migrénou), chrbta, menštruačnou bolesťou, bolesťou zubov, reumatickou a svalovou bolesťou, nachladnutím a chrípkou, zapáleným hrdlom a horúčkou. Zvlášť vhodný je na bolesť, ktorá si vyžaduje silnejšiu analgéziu (potlačenie bolesti) ako samotný ibuprofén alebo paracetamol. Najnižšia...
Ibolex 200 mg na bolesť a zápal 20 tabliet, Akcia
Obsah Ibolex 200 mg Ibolex 200 mg na bolesť a zápal 20 tabliet Charakteristika Ibolex 200 mg Liek obsahuje liečivo dexibuprofén, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liekov (NSAID). Lieky typu NSAID sa používajú na tlmenie bolestí a zápalu. Pôsobia tak, že znižujú množstvo prostaglandínov (látok, ktoré majú vplyv na zápal a bolesť), ktoré si telo vytvára. Liek sa používa na krátkodobú symptomatickú liečbu miernej až stredne silnej akútnej bolesti rôzneho pôvodu u dospelých, ako ...
VERAL 25 mg na bolesť a zápal 30 tabliet, Akcia
Obsah VERAL VERAL 25 mg na bolesť a zápal 30 tabliet Charakteristika VERAL Liek obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku, ktoré patrí medzi nesteroidné protizápalové liečivá. Používa sa pri liečení bolesti a zápalu. Odstraňuje zápalové príznaky ako je bolesť a opuch a tiež znižuje horúčku. Neovplyvňuje príčiny zápalu. Liek sa užíva pri liečbe nasledovných stavov: vyvrtnutie a bolesti kĺbov, natiahnutie a bolesti svalov alebo iné poúrazové bolestivé stavy, bolesti chrbta, bolestivá menštruác...
Nalgesin S tbl.flm.10 x 275mg
Obsah Nalgesin S Nalgesin S na zmiernenie bolesti 10 tbl Charakteristika Nalgesin S Tablety sú určené pre liečbu bolestí hlavy, zubov, menštruačných bolestí a bolestí svalov, kĺbov a chrbtice. Liek znižuje zvýšenú telesnú teplotu a zmierňuje zápalový proces. Úľava od bolesti sa dostavuje veľmi rýchlo a je dlhodobá. Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky. Nalgesin S zmierňuje: bolesť po úrazoch (p...
Nalgesin S tbl.flm.20 x 275mg, Akcia Najlekáreň
Obsah Nalgesin S Nalgesin S na zmiernenie bolesti 20 tbl Charakteristika Nalgesin S Tablety sú určené pre liečbu bolestí hlavy, zubov, menštruačných bolestí a bolestí svalov, kĺbov a chrbtice. Liek znižuje zvýšenú telesnú teplotu a zmierňuje zápalový proces. Úľava od bolesti sa dostavuje veľmi rýchlo a je dlhodobá. Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky. Nalgesin S zmierňuje: bolesť po úrazoch (p...
Nalgesin S tbl.flm.30x275mg, Akcia Najlekáreň
Obsah Nalgesin S Nalgesin S na zmiernenie bolesti 30 tbl Charakteristika Nalgesin S Tablety sú určené pre liečbu bolestí hlavy, zubov, menštruačných bolestí a bolestí svalov, kĺbov a chrbtice. Liek znižuje zvýšenú telesnú teplotu a zmierňuje zápalový proces. Úľava od bolesti sa dostavuje veľmi rýchlo a je dlhodobá. Nalgesin S sa v prípade infekčných ochorení používa ako doplnková liečba na zmiernenie bolestí svalov a kĺbov, zápalu a zníženie horúčky. Nalgesin S zmierňuje: bolesť po úrazoch (p...
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg, tbl 1x30 ks
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg, tbl 1x30 ks Obsah Paracetamol Kofein tbl 1x30 ks Charakteristika Paracetamol Kofein Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety sa po...
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg, tbl 1x20 ks
Paracetamol Kofein Dr. Müller Pharma 500 mg/65 mg, tbl 1x20 ks Obsah Paracetamol Kofein tbl 1x20 ks Charakteristika Paracetamol Kofein Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv – paracetamol a kofeín, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke. Paracetamol uľavuje od bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zosilňuje protibolestivý účinok paracetamolu, znižuje únavu, mierne podporuje dýchanie a cirkuláciu krvi pri horúčkovitých ochoreniach. Paracetamol/Kofein Dr. Müller Pharma tablety sa po...
Voltaren Actigo Extra 25mg tbl.obd.20x25mg
Obsah Voltaren Actigo Extra 25 mg Voltaren Actigo Extra 25 mg na bolesť svalov a kĺbov 20 tbl Charakteristika Voltaren Actigo Extra 25 mg Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). Liek slúži na úľavu od bolesti, tiež zmierňuje prejavy zápalu (opuch) a znižuje horúčku. Liek prináša úľavu od: bolesti svalov, bolesti kĺbov, bolesti chrbta, hlavy, zubov, menštruačných bolestí príznakov prechladnutia a chrípky (vrátane bolesti a škriabania v hrdle a inýc...
Paracut 500 mg proti bolesti a horúčke 360 tabliet
Obsah Paracut 500 mg Paracut 500 mg proti bolesti a horúčke 360 tabliet Charakteristika Paracut 500 mg Účinná látka - paracetamol Paracut patrí do skupiny liekov proti bolesti a horúčke nazývaných analgetiká alebo antipyretiká. Paracut sa používa na liečbu miernej až stredne silnej bolesti: hlavy vrátane migrény zubov svalov v hrdle pri menštruácii reumatického pôvodu chrbta a kĺbov Paracut sa používa proti horúčke a na zmiernenie príznakov chrípky a prechladnutia. Paracut sa tiež...
Panadol Extra Novum tbl.flm.24 x 500mg/65mg
Obsah Panadol Extra Novum proti bolesti a horúčke Panadol Extra Novum proti bolesti a horúčke 24 tabliet Charakteristika Panadol Extra Novum proti bolesti a horúčke Liek obsahuje kombináciu dvoch liečiv, ktoré sú účinné proti bolesti a horúčke: paracetamol a kofeín. Paracetamol zaisťuje úľavu pri bolesti a znižuje zvýšenú telesnú teplotu. Kofeín zvyšuje analgetický účinok paracetamolu, zmierňuje únavu, mierne podporuje dýchanie a krvný obeh pri horúčkovitých ochoreniach. Liek je vhodný na úľav...
Ibalgin 400 tbl.flm.48 x 400 mg, Akcia Najlekáreň
Obsah Ibalgin 400 proti bolesti Ibalgin 400 mg proti bolesti 48 tbl Charkteristika Ibalgin 400 proti bolesti Liek obsahuje liečivo ibuprofen, ktoré patrí do skupiny nesteroidných protizápalových liečiv. Liek zmierňuje bolesť a zápal rôzneho pôvodu, zvlášť pri ochoreniach pohybového ústrojenstva. Taktiež tlmí horúčku, ktorá sprevádza napríklad choroby z prechladnutia. Liek sa užíva: pri miernej až strednej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bol...
Ibalgin 400 tbl.flm.24 x 400mg
Ibalgin 400 mg - bolesť hlavy, svalov, zubov Obsah Ibalgin 400 proti bolesti: 24 tabliet Charakteristika Ibalgin 400 proti bolesti: Liek Ibalgin 400 sa užíva: pri miernej až strednej bolesti, napríklad pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, pri bolestivej menštruácii, pri bolesti svalov a kĺbov sprevádzajúcich chrípkové ochorenia, pri poraneniach mäkkých tkanív ako je pomliaždenie a vyvrtnutie, pri horúčkovitých stavoch počas chrípkových ochorení, ako doplnková liečba horúčkovitých stavov pri inýc...
Adelle Davis - Lipozomálny vitamín D3+K2, 200ml
POPIS ZNAČKA : Adelle Davis TRVANLIVOSŤ : 12 mesiacov od dátumu výroby...