Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Royal canin mini adult 800g

Nájdených:    7 produktov

Royal Canin Mini 800g

Kompletní krmivo pro psy - speciálně pro štěňata malých plemen (hmotnost v dospělosti 1 až 10 kg) - do 10 měsíců Výjimečná kombinace živin k podpoře optimální bezpečnosti trávicích procesů (proteiny L.I.P.) a vyvážené střevní flóry (prebiotika, FOS, MOS) přispívající ke správné konzistenci stolice. Plní vysoké nároky na příjem energie v období růstu, bere do úvahy citlivost trávicího systému a je vhodný i pro náročné jedince. Obsah polyfosfátu sodného pomáhá zpomalovat tvorbu zubního kamene tím...

Viac informácií
od 8,05 €
Do obchodu

Royal canin Kom. Mini Adult 800g

Zdravá výživa pre psy malých plemien. Obdobie dozrievania - udržuje si tvar od 10 mesiacov do 8 rokov. Vysoká chutnosť - uspokojí aj vyberavé chuťové bunky. Špeciálna štruktúra, tvar a veľkosť granúl, vybrané živiny, vybrané prírodné arómy a dokonalé zachovanie chuti.

Royal Canin Mini Puppy 800g

Kompletné krmivo pre šteňatá malých plemien (hmotnosť v dospelosti 1 až 10 kg) - do 10 mesiacov.

Royal canin Kom. Mini Adult 8kg

Zdravá výživa pre malé plemená psov Obdobie dozrievania - udržuje sa vo forme od 10 mesiacov do 8 rokov

Royal canin Kom. Mini Adult 2kg

Kompletné krmivo pre dospelých psov malých plemien (hmotnosť 1 až 10 kg) - nad 10 mesiacov

Royal canin Kom. Mini 8+ Adult 8kg

Kompletné krmivo pre starnúce psy malých plemien (hmotnosť 1 až 10 kg) - staršie ako 8 rokov. Živiny v tejto receptúre pomáhajú udržiavať vitalitu starnúcich malých psov (najmä funkciu srdca a obličiek). Obsahuje aj patentovaný antioxidačný komplex.

Royal canin Kom. Mini Adult/Mature 8+ 2kg

Kompletné krmivo pre starnúce psy malých plemien. Exkluzívne zloženie povzbudzuje chuť do jedla vďaka jedinečnému zloženiu a exkluzívnym príchutiam. Obsahuje L-karnitín, ktorý stimuluje metabolizmus tukov, a tým podporuje udržanie ideálnej telesnej hmotnosti psa.