Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Roxy music live music cd

Nájdených:    26 produktov

Live in Berlin - DVD + CD

Live performance from American singer Gregory Porter recorded at the Berlin Philharmonie in May 2016. The show features tracks from throughout Porter's career to date including 'Holding On', 'Be Good (Lion's Song)', 'Don't Lose Your Steam' and 'Liquid Spirit'.

70 + 1 Live - CD

Záznam z koncertu, ktorý sa uskutočnil 29. januára v deň jeho nedožitých 71. narodenín v Jezuitskom kostole sv. Františka Xaverského v Skalici.

Live in London - 2 CD

Leonard Cohen sa vlani po dlhej odmlke vrátil na koncertné pódiá v neobyčajnej forme! Kto ho nevidel v Bratislave, Prahe, či Budapešti, môže ľutovať, alebo si ako náplasť na bolesť pustiť túto nahrávku. Existuje aj ako DVD!

Juraj Griglák & Company Live - CD

Jeden z našich najúspešnejších basgitaristov patrí medzi hŕstku slovenských muzikantov, ktorí sa môžu pochváliť bohatou spoluprácou s celosvetovo uznávanými kolegami. V roku 2015 Juraj Griglák zorganizoval úspešnú šnúru s americkými hudobníkmi a podaril sa mu ozajstný husársky kúsok.

Jozef Šošoka - CD Slovak Jazz Trio: Drums & Percussion Acoustic Music

<p><strong>Live concert from 4.12.2002 in Nové Zámky</strong></p>

Anthony Hamilton - CD Comin' From Where I'm From (Live & More) (CD+DVD)

<p><strong>Documentary featuring LIVE performances of:</strong><br />Since I Seen't You <br />Beter Days <br />Cornbread, Fish &amp; Collard Greens <br />Float <br />Lucille <br />Chyna Black <br />I Tried <br />My First Love feat. LaToiya Williams<br />Mama Knew Love <br />I'm A Mess <br />Comin' From Where I'm From</p> <p><strong>Music Videos:</strong><br />...