Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Rexona men dry cobalt deospray

Nájdených:    3 produkty

Rexona Dry Cobalt Men deospray 150ml

Keď muži podávajú výkon, potrebujú silný antiperspirant. Rexona Cobalt s extrémne spoľahlivou technológiou MotionsenseTM prináša 48-hodinovú ochranu pred potením aj zápachom a účinkuje skôr, ako zápach vznikne.Dokážeš viac s výrobkami Rexona Dry. Dokonale spoľahlivé originálne zloženie chráni pred nadmerným potením vďaka patentovanej technológii MotionsenseTM. Mikrokapsuly priľnú k pokožke a aktivujú sa trením, čím poskytujú 48-hodinovú ochranu pred zápachom a vlhkosťou....

Rexona Antiperspirant v spreji Men Motionsense Cobalt Dry 150 ml

Mimoriadne výkonný antiperspirant Men Motionsense Cobalt Dry perfektne chráni proti poteniu aj zápachu až na 48 hodín. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najvypätejších momentoch. Vďaka patentovanej technológii Motionsense reaguje priamo na pohyb a preto vždy poskytne dlhotrvajúcu ochranu proti nepríjemnému zápachu aj potenie. V tomto dezodorantu nájdete spojenie špičkovej technológie a nevšedný precíznosti.

Rexona Tuhý dezodorant Men Motionsense Cobalt Dry 50 ml

Mimoriadne výkonný deodorant Men Cobalt perfektne chráni proti poteniu aj zápachu až na 48 hodín. Predstavuje vynikajúcu ochranu aj v najvypätejších momentoch. Vďaka patentovanej technológii Motionsense reaguje priamo na pohyb a preto vždy poskytne dlhotrvajúcu ochranu proti nepríjemnému zápachu aj potenie.