Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ravensburger puzzle 1500 dieliky bozk

Nájdených:    5 produktov

RAVENSBURGER - Moskva 1500 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Moskvy od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Jarné Vlky 1500 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom jarných vlkov od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Autá Na Kube 1500 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom áut na Kube od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger 165995 Mapa Rokfortu 1500 dielikov

Puzzle Ravensburger 165995 Mapa Rokfortu 1500 dielikov:Medzi obľúbené hry pre deti sa už dlhú dobu radí skladanie puzzlí. Touto činnosťou sa však nemusia baviť iba deti. Aj dospelých budú baviť malé dieliky, ktoré im umožnia si zostaviť obľúbený motív. Tieto puzzle Ravensburger môžete zakúpiť pre všetkých. Pred kúpou si musíte premyslieť, kto sa s nimi bude hrať. Tieto puzzle celkom disponujú 1500 dielikov. Zaraďujú sa mezi klasické puzzle, ktoré určite moc dobre poznáte. Puzzle Harry Potter...

Ravensburger 167104 Autá na Kube 1500 dielikov

Puzzle Ravensburger 167104 Autá na Kube 1500 dielikov:Skladanie puzzlí už dlho patrí k obľúbeným detským aktivitám. Táto hra však baví nielen deti. Aj dospelých budú baviť malé dieliky, ktoré im umožnia si zostaviť obľúbený motív. Tieto puzzle Ravensburger je možné použiť pre všetkých. Než ich zakúpite, musíte si premyslieť, kto ich bude stavať. Táto hra puzzle je celkom z 1500 dielikov. Spadajú medzi takzvané klasické puzzle, ktoré poznajú doslova všetci. Kľúčové parametre puzzlí Ravensburg...