Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Raveltik obal na macky

Nájdených:    8 produktov

Obal na mačky Grivel Safe

Obal na mačky Grivel Safe na bezpečné skladovanie tvojich mačiek.

Obal na mačky Grivel Safe

Obal na mačky Grivel Safe na bezpečné skladovanie tvojich mačiek.

Obal na mačky Salewa Gear Bag

Obal na mačky Salewa Gear Bag je robustný pomocník na bezpečné ukladanie mačiek a iných zariadení vo vnútri alebo na vonkajšej strane batohov.

Obal na mačky Mammut Crampon Pocket

Odolné puzdro na mačky Mammut Crampon, ktoré sa dá ľahko pripevniť k batohom Mammut z rady Alpine back.

Anděl samolepky 10423 mačky so zlatou ražbou 10 x19 cm

Samolepky – mačky so zlatou razbou – vhodné ako dekorácie do zošitu, bloku NÁVOD: 1. Odlepte nálepku z podkladu a zvoľte vhodné miesto na nalepenie. 2. Lepiacu stránku pritlačte k povrchu, ktorý je pevný, hladký, čistý a rovný. 3. Po nalepení dôkladne vyhlaďte, odstránite tak prípadné vzduchové medzery. UPOZORNENIE: Nie je to hračka, obal odstráňte z dosahu detí. Používajte pod dozorom dospelej osoby. Uvedená cena je za 1ks.

Wiky samolepky W002655 14,5 x 26 cm MIX zvieratá lesk

Samolepky s obrázkami zvierat – mix – s lesklým nádychom - Vyzdobte si svoj diár týmito krásnymi samolepkami, ktoré vynikajú svojou farebnosťou a sú vhodné pre akúkoľvek kreatívnu tvorbu. K dispozícii je 5 rôznych motívov: jednorožce – 34 ks mačky a motýle – 18 ks motýle – 23 ks sovy – 21 ks plameniaky – 26 ks NÁVOD: Jednoducho prilepíme na akúkoľvek hladkú plochu a ozdobíme čokoľvek, napríklad darček, obálku, blahoželanie, zošit, mobil, zrkadlo a i. UPOZORNENIE: Nie je to hračka, obal odst...