Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Race the wtcc game pc

Nájdených:    3 produkty

RACE: The WTCC Game + Caterham PC

RACE: The WTCC Game Závodná simulácia podľa populárneho európskeho šampionátu WTCC, ktorý patrí spoločne s Formulou 1 a WRC k trojke oficiálnych svetových majstrovstiev spadajúcich priamo pod FIA. Hra ponúka všetky tohtoročné ročníky s účastníkmi týmu, jazdcov i vozidlá, vrátane tých čo sa ešte nikdy v inom závodnom titule neobjavili. Okrem... .

Race 07: Official WTCC Game CZ PC

Nástupca úspešných automobilových pretekov využívajúci kompletné WTCC licencie a okrem všetkých tratí z pôvodnej hry ponúka ešte niekoľko tratí nových, alebo upravené variácie tratí pôvodných (pretekanie v opačnom smere, odobrané – pridané segmenty a tak ďalej). Fanúšikovia WTCC seriálu môžu od hry očakávať možnosť voľby medzi jedno-pretekovým a dvoj-pretekovým systémom a... .

Race On (WTCC ’08 & US Muscle) CZ PC

Hra obsahuje tiež trate a vozidlá z hier z Race 07: Official WTCC Game a STCC: The Game. Kompilácia už aj tak obsiahlych závodov World Touring Car Championship (WTCC) a Swedish Touring Car Championship (STCC) v jednej automobilovej hre so všetkými vozidlami i traťami z týchto ročníkov roku 2008. Naviac s... .