Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Puzzle ravensburger 204 dieliky

Nájdených:    159 produktov

Ravensburger 164349 Exit Puzzle: Vlk

Puzzle Ravensburger 164349 Exit Puzzle: Vlk:Kúpte si kvalitné puzzle značky Ravensburger 164349 Exit puzzle a zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní s rodinou či priateľmi. Ide o vlčí motív, ktorý sa skladá zo 759 dielikov. Dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú a zabezpečujú veľkú porciu zábavy pri stavaní. Navyše na vás po zložení puzzle čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry, ktoré zahŕňajú rôzne symboly a hádanky. Odporúčaný vek je od 12 rokov. Kľúčové vlastnosti Ravensburger 16...

Ravensburger puzzle 149896 Challenge Puzzle: Star Wars 1000 dielikov

Puzzle Ravensburger puzzle 149896 Challenge Puzzle: Star Wars 1000 dielikov:Skladanie puzzle je príjemnou rodinnou činnosťou, pri ktorej sa rozvíja logické myslenie. Hoci svetlo sveta uzrelo už dávno, stále ide o nadčasovú aktivitu. Kvalitné puzzle Ravensburger je vhodné od 14 rokov. V balení budete mať 1000 dielikov, ktorých zloženie už vyžaduje väčšiu trpezlivosť. Ponúkané klasické puzzle každým komponentom odkrýva kúsok svojho vzoru. Na jeho výrobu bol vybraný materiál, konkrétne papier. ...

Ravensburger 3D puzzle 111794 puzzle-Ball Mimoni 2 72 dielikov

Puzzle Ravensburger 3D puzzle 111794 puzzle-Ball Mimoni 2 72 dielikov:Skladanie puzzle je príjemnou rodinnou činnosťou, pri ktorej sa rozvíja logické myslenie. Hoci uzrelo svetlo sveta už dávno, stále ide o nadčasovú aktivitu. Kvalitné puzzle Ravensburger je určené od 6 rokov. Obsahuje celkom 72 dielikov, ktorých zloženie ide rýchlo a nie je potrebná väčšia trpezlivosť. Patrí medzi 3D puzzle, ktoré sa skladá do priestoru. Na jeho výrobu poslúžil kvalitný materiál, akým je konkrétne plast. Pu...

Ravensburger 3D puzzle 112661 puzzle-Ball Pokémon Motív 3 – položka 54 dielikov

Puzzle Ravensburger 3D puzzle 112661 puzzle-Ball Pokémon Motív 3 – položka 54 dielikov:Skladanie puzzle skráti dlhé zimné večery a zároveň prispieva k rozvoju logického myslenia. Hoci uzrelo svetlo sveta už dávno, stále ide o nadčasovú aktivitu. Kvalitné puzzle Ravensburger je určené od 6 rokov. V balení deti nájdu 54 dielikov, na ich zloženie stačí len malá dávka trpezlivosti. Patrí medzi 3D puzzle, ktoré sa zostavuje do priestoru. Nie je to bežné puzzle, ale vyniká svojím nepravidelným tva...

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Laboratória 368 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom laboratória od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Hvezdáreň 759 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom hvezdárne od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Apokalypsa 368 dielikov

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Apokalypsa 368 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom apokalypsy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry. Dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

Ravensburger 199532 Exit Puzzle: Ponorka

Puzzle Ravensburger 199532 Exit Puzzle: Ponorka:Kúpte si kvalitné puzzle značky Ravensburger 199532 Exit puzzle a zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní s rodinou či priateľmi. Ide o model ponorky, ktorý obsahuje 759 dielikov. Dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú a zaisťujú veľkú porciu zábavy pri stavaní. Navyše na vás po zložení puzzle čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry, ktoré zahŕňajú rôzne symboly a hádanky. Odporúčaný vek je od 9 rokov.Kľúčové vlastnosti Ravensburger 19953...

Ravensburger 164356 Exit Puzzle: Zamknutá pivnica

Puzzle Ravensburger 164356 Exit Puzzle: Zamknutá pivnica: Objavte úplne unikátne spojenie puzzle a únikovej hry v jednom. Jedinečné vysoko kvalitné Exit Puzzle z dielne Ravensburger nadchnú chlapcov aj dievčatá a ukážu vám úplne nový rozmer zábavy. Obrázok s motívom zamknutej pivnice obsahuje 759 dielikov puzzle a po jeho zložení iba začína tá pravá detektívna práca. Zložený obrázok sa v mnohých detailoch líši od predlohy na škatuli. Preskúmajte všetky doposiaľ skryté vodítka, tajné symboly ...

RAVENSBURGER - Challenge Puzzle: Star Wars 1000 dielikov

RAVENSBURGER - Challenge Puzzle: Star Wars 1000 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného Challenge Puzzle s motívom Star Wars, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Exit Kids Puzzle: Piráti 368 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom pirátov od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit KIDS Puzzle: Vesmír 368 dielikov

RAVENSBURGER - Exit KIDS Puzzle: Vesmír 368 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom vesmíru od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Dračí laboratórium 759 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom dračie laboratória od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Čarodejnícka kuchyne 759 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom kúzelnícke kuchyne od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Umelecké Štúdio 759 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom umeleckého štúdia od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Vínna pivnica 99 dielikov

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Vínna pivnica 99 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom vínnej pivnice od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikovej hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Zámocká záhrada 368 dielikov

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Zámocká záhrada 368 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom zámockej záhrady, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry. Dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

Ravensburger puzzle 069606 Moje prvé puzzle Prasiatko Peppa 2/3/4/5 dielikov

Puzzle Ravensburger puzzle 069606 Moje prvé puzzle Prasiatko Peppa 2/3/4/5 dielikov:Dlhé zimné večery možno skrátiť skladaním puzzle. Je to aktivita, ktorá ani po rokoch nestarne a stále si nájde svojich nadšencov medzi deťmi. Kvalitné puzzle Ravensburger bude vhodné od 1,5 roka. V balení deti nájdu 14 dielikov, ktorých skladanie zvládnu aj menej trpezliví jedinci. Pomocou nich možno poskladať jeden zo štyroch rôznych obrázkov. Ponúkané puzzle každým komponentom odkrýva kúsok svojho vzoru. N...

RAVENSBURGER - Challenge Puzzle: Marvel: Liga spravodlivých 1000 dielikov

RAVENSBURGER - Challenge Puzzle: Marvel: Liga spravodlivých 1000 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného Challenge Puzzle s motívom Ligy spravodlivých od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Exit Puzzle: Chrám v Ankor 759 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom chrámu v ANKOR od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit KIDS Puzzle: Kúzelnícka škola 368 dielikov

RAVENSBURGER - Exit KIDS Puzzle: Kúzelnícka škola 368 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Kúzelníckej školy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry. Dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER 3D PUZZLE 111640 SRDCE L.O.L. /2411164/

3D PUZZLE . Ďalší praktický predmet vo forme 3D sa stane skvelým darčekom na každú príležitosť. Špeciálne zakrivené dieliky, ktoré do seba presne zapadnú na svoje miesto, vytvoria kúzelný stojan. Dieliky sú vyrobené z pevného

RAVENSBURGER - Disney Ľadové Kráľovstvo 2 100 Dielikov Trblietavé Puzzle

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom z filmu Ľadové kráľovstvo 2 od spoločnosti Ravensburger.Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger 199525 Exit Puzzle: Čarodejnícka kuchyňa

Puzzle Ravensburger 199525 Exit Puzzle: Čarodejnícka kuchyňa:Kúpte si kvalitné puzzle značky Ravensburger 199525 Exit puzzle a zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní s rodinou či priateľmi. Ide o model čarodejníckej kuchyne, ktorý obsahuje 759 dielikov. Dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú a zaisťujú veľkú porciu zábavy pri stavaní. Po zložení na vás čaká hádanka, ktorú budete musieť vylúštiť. Odporúčaný vek je od 9 rokov.Kľúčové vlastnosti Ravensburger 199525 Exit KIDS Čarodejnícka ...

RAVENSBURGER - Exit Kids Puzzle: V Magickom Lese 368 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom magického lesa od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Exit KIDS Puzzle: Noc v múzeu 368 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom noci v múzeu od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu únikové hry, dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku?

RAVENSBURGER - Moje Prvé Puzzle Na Safari 2/3/4/5 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom safari od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Moje Prvé Puzzle Ďaleká Cesta 2/3/4/5 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom ďaleké cesty od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger 3D 111459 Puzzle-Ball Ako vycvičiť draka 3: Bezzubka

3D puzzle Ravensburger 3D 111459 Puzzle-Ball Ako vycvičiť draka 3: Bezzubka:Puzzle už dnes nemusí byť len rovné. Puzzleball od RAVENSBURGER je guľa zostavená z presne tvarovaných kvalitných plastových dielikov, ktoré spolu perfektne sedia. Zaobstarajte dieťaťu originálnu hračku 3D puzzleball s motívom z filmu Ako vycvičiť draka 3: Bezzubka. Vďaka technológii EasyClick do seba jednotlivé dieliky ľahko zapadajú. Pri skladaní nie je potrebné používať lepidlo. Dieliky sú pre lepšiu orientáciu a ...

RAVENSBURGER - EXIT Puzzle - The Circle: V Londýne 920 dielikov

RAVENSBURGER - EXIT Puzzle - The Circle: V Londýne 920 dielikov, Pre deti od: 14 rokov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného EXIT Puzzle - The Circle s motívom Londýna, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry. Dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku? EXIT Puzzle - The Circle vám prináša napínavé hlavolamy zakomponované vo vzrušujúcej misii. Hneď ako je zábava so...

RAVENSBURGER - EXIT Puzzle - The Circle: V Ríme 920 dielikov

RAVENSBURGER - EXIT Puzzle - The Circle: V Ríme 920 dielikov, Pre deti od: 14 rokov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného EXIT Puzzle - The Circle s motívom Ríma, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy na vyriešenie únikovej hry. Dokážete rozlúštiť symboly a vyriešiť hádanku? EXIT Puzzle - The Circle vám prináša napínavé hlavolamy zakomponované vo vzrušujúcej misii. Hneď ako je zábava so sklad...

Ravensburger puzzle 061235 Prasiatko Peppa: Pred počítačom 15 dielikov

Puzzle Ravensburger puzzle 061235 Prasiatko Peppa: Pred počítačom 15 dielikov:Skladanie puzzle skráti dlhé zimné večery a zároveň prispieva k rozvoju logického myslenia. Ide o nestarnúcu klasiku, ktorá deti veľmi baví. Kvalitné puzzle Ravensburger je vhodné od 3 rokov. Obsahuje celkom 15 dielikov, ich zloženie nevyžaduje príliš veľa trpezlivosti. Ponúkané puzzle bude svojím pekným obrázkom motivovať na dokončenie práce. Nevyzerá ako klasické puzzle, pretože dieliky majú nepravidelný tvar. Na...

Ravensburger 3D puzzle 112593 Harry Potter – Rokfortský hrad 540 dielikov

Puzzle Ravensburger 3D puzzle 112593 Harry Potter – Rokfortský hrad 540 dielikov:Patria vaše deti medzi milovníkov kúzelníckeho sveta Harryho Pottera? Potom ich určite potešíte 3D puzzle s originálnym motívom Rokfortu. Zapojte do skladania celú rodinu, užite si spoločne strávené chvíle a preskúmajte, čo všetko ukrýva kúzelnícky hrad. Puzzle Ravensburger Harry Potter 112593 sú skvelou voľbou ako zmysluplne vyplniť voľný čas a pritom zábavnou formou rozvíjať priestorovú predstavivosť, jemnú mo...

Ravensburger 129256 Exit KIDS Puzzle: Noc v múzeu 368 dielikov

Puzzle Ravensburger 129256 Exit KIDS Puzzle: Noc v múzeu 368 dielikov:Kúpte si kvalitné puzzle značky Ravensburger 129256 Exit KIDS a zažite ohromnú zábavu pri skladaní s rodinou či priateľmi. Ide o model noci v múzeu, ktorý obsahuje 368 dielikov. Dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú a zaisťujú veľkú porciu zábavy pri stavaní. Po zložení na vás čaká hádanka, ktorú budete musieť vylúštiť. Odporúčaný vek je od 12 rokov.Kľúčové vlastnosti Ravensburger 129256 Exit KIDS Noc v múzeuUžite si n...

Ravensburger 162130 Vesmír

Puzzle Ravensburger 162130 Vesmír:Pri skladaní puzzle sa nielen dobre pobavíte, ale aj rozviniete svoju priestorovú predstavivosť, schopnosť sústrediť sa aj trpezlivosť.Perfektná voľba pre vyplnenie voľného času! Pri skladaní puzzle Ravensburger Vesmír sa nielen dobre pobavíte, ale aj rozviniete svoju priestorovú predstavivosť, schopnosť sústrediť sa aj trpezlivosť. Vďaka vysokej kvalite všetkých súčastí puzzle Ravensburger sa čas strávený nad jeho 1 500 dielikmi premení v nezabudnuteľný záž...

RAVENSBURGER PARIZ 1000 DIELIKOV

PUZZLE . Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívmi Paríža od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú. Po zložení puzzle na vás čakajú úlohy k vyriešeniu

RAVENSBURGER - Mandalorian 1000 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Mandalorianov od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Pes 500 Dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom psa od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Mandalorian 4x100 dielikov

RAVENSBURGER - Mandalorian 4x100 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Mandalorianov od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

RAVENSBURGER - Batman 100 dielikov

RAVENSBURGER - Batman 100 dielikov Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Batmana, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.