Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Puzzle 1000 dieliky kone

Nájdených:    79 produktov

DINOTOYS - Puzzle Čiernobiele kone 1000

Puzzle Čiernobiele kone, výrobca Dino. 1000 dielikov Rozmer v zloženom stave 660 x 470 mm Pre deti od 12 rokov

DINO - Puzzle Čiernobiele kone 1000D

Puzzle Čiernobiele kone - 1000 dielikov Vek: od 10 rokov

Montessori Vkladacie puzzle s kostrou kone

Montessori Vkladacie puzzle Koník je námetom pre vkladacie puzzle obrázok. Deti majú za úlohu jednotlivé dieliky vložiť do správnych výrezov. Každý dielik má svoj úchyt, za ktorý sa deťom každý tvar dobre drží. prednosti: rozvíja u detí jemnú motoriku trénuje koordináciu ruka a očí Kúpte deťom vkladačky Montessori! Vhodné pre deti...

TREFL Cválající koně 1000 dílků

Kone patria právom medzi najušľachtilejšie a najkrajšie zvieratá. Užite si krásu ich vlajúcich hrív pri skladaní tohto puzzle. Po zložení a zarámovaní sa bude puzzle skvele vynímať aj ako obraz na stene.Spoločnosť Trefl je jedným z popredných európskych výrobcov puzzle, stolových hier a hracích kariet, ktorá rozvíja svoju činnosť už od roku 1985. V ponuke má cez 30 rôznych druhov puzzle s počtom dielikov od 2 do 6000 so širokým spektrom motívov zahŕňajúcich prírodné scenérie, mestá, pamiatky, ...

DINO - Kone 1000 dielikov secret collection

Puzzle 1000 dielikov so skrytými detailmi motívu v celkovom obrázku.

Ravensburger puzzle 170968 Challenge Puzzle Zvieracia potlač 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného Challenge Puzzle s motívom zvieracej potlače, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 149896 Challenge Puzzle Star Wars 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného Challenge Puzzle s motívom Star Wars, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

DINOTOYS - PANDIA RODINA 1000 Puzzle

Hoci majú pandy takmer celý život kruhy pod očami, sú neuveriteľne fotogenické. Ako budete vyzerať vy, až dokončíte skladačku s ich fotografiou? Či už s kruhmi alebo bez, určite bude vo vašich očiach iskriť oprávnená radosť. Okrem toho, že si nad 1000 dielikmi puzzle vyčistíte hlavu, zapracujete tiež na svojej pozornosti a umeniu sústrediť sa.Skladačka bola vyrobená v ČR z pevného a zdravotne nezávadného kartónu. Každé balenie prejde elektronickou kontrolou, aby bolo isté, že sú v ňom všetky di...

Ravensburger puzzle 167708 Challenge Puzzle Star Wars Mandalorian 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného Challenge Puzzle s motívom Star Wars: Mandalorian, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169245 Flinstounovi 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Flinstonovcov, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 167760 Rodinná dovolenka 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom rodinnej dovolenky, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 170821 Ružoví plameniaky 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom ružových plameniakov, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 167357 Milánska katedrála 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom milánskej katedrály, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169559 Kúpeľná romantika 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom romantiky v kúpeľoch, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Puzzle - Priatelia - 1000 ks - Happy Birthday

Puzzle Puzzle - Priatelia - 1000 ks - Happy Birthday:K obľúbeným detským hrám radíme skladanie puzzlí. A nie je to činnosť, ktorá by dokázala zabaviť iba deti. Aj dospelých bude baviť hra s týmito malými dielikmi, ktoré im umožnia si zostaviť obľúbený motív. Tieto puzzle Winning Moves môžete zakúpiť pre všetkých od 10 rokov. Pred kúpou by ste mali vedieť, kto si ich bude skladať. Táto puzzle hra celkom obsahuje 1000 dielikov. Zaraďujú sa mezi klasické puzzle, ktoré pozná doslova každý. Puzzl...

Ravensburger puzzle 169467 Nefertiti na Níle 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Nefertiti na Níle, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169993 Koloseum v Ríme 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Kolosea v Ríme, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 170982 Stratené miesta Blázinec 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom blázninca, z kolekcie Stratené miesta, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169078 Nádherné ostrovy Seychely 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Seychel, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169092 Nádherné ostrovy Indonézie 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Indonézie, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169122 Nádherné ostrovy Maledivy 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Maldív, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 171026 Stratené miesta Palác 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom paláca, z kolekcie Stratené miesta, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169108 Nádherné ostrovy Havaj 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Havaja, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 165254 Super Mario Výzva 1000 dielikov

Vysoko kvalitné puzzle Ravensburger s motívom Super Mario Challenge. Každý dielik v prvotriednej kvalite. Rôznorodosť ručne vyrobených razníc. Presne zapadajúce dieliky puzzlí. Obraz puzzlí je bez reflexov, vďaka použitiu impregnovaného prírodného ľanu. Ohybné a stabilný dieliky puzzlí. Vyrobené z recyklovanej lepenky. Vek: 14+ Počet dielikov: 1000 Rozmer po zostavení: 70 x 50 cm Rozmery ...

Ravensburger puzzle 165629 Marvel Výzva 1000 dielikov

Motív Challenge si môžu deti zostaviť na puzzle obrázku z 1000 dielikov. Ravensburger je značka pre jedny z najkvalitnejších puzzle v Európe i vo svete. Svoju obľúbenosť majú potvrdenú predajnosťou trvajúce dlhšie ako 100 rokov. Sortiment ponúka puzzle pre deti i dospelých. Skladanie dielikov trénuje trpezlivosť, vizuálne vnímanie a logické myslenie. prednosti: prvotriedna kvalita každého dielika, dieliky hladké a bez papierového pr...

Ravensburger puzzle 171002 Stratené miesta Biela izba 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom bielej izby, z kolekcie Stratené miesta, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169085 Nádherné ostrovy Tropický raj 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom tropického raja, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 170999 Stratené miesta Magická izba 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom magickej izby, z kolekcie Stratené miesta, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 169115 Nádherné ostrovy Jáva, Bromo 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Jávy a Broma, z kolekcie Nádherné ostrovy, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Educa Puzzle Beers 1000 dielikov 12736 farebné

Puzzle pre deti aj dospelých s motívom Beers. Motív týchto puzzle je množstvo pivových fliaš, ktoré sú uložené v radoch vedľa seba. Pivové fľaše nesú etikety rôznych svetových značiek. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto puz...

Educa Puzzle Amsterdam 1000 dielikov 14846 farebné

Puzzle pre deti aj dospelých s motívom Amsterdam. Motív týchto puzzle je fotografia z holandského mesta Amsterdam. Fotografia je čiernobiela, v pozadí je kanál s loďkami, lemovaný chodníkmi a domčekmi. V popredí vidíme typický dopravný prostriedok v Holandsku - červený bicykel. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu....

Educa Puzzle Spices 1000 dielikov 15524 farebné

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Spices. Motív týchto puzzle je debnička s priehradkami, v ktorých sú rôzne druhy rôznofarebných korenín, ako sú muškátové orechy, štvorfarebné korenie, badián, škorica, brusnice, borievky, bobkový list, horčičné semienka, a mnohé iné. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného...

Educa Puzzle Cupcakes 1000 dielikov 15550 farebné

Puzzle pre deti aj dospelých s motívom fotografie Cupcakes. Motív týchto puzzle je fotografia od anglického štúdia Howard Shooters, ktoré sa špecializuje na fotografie jedla. Na obrázku sú ružovo-červené koláčiky cupcakes. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezp...

Ravensburger puzzle 164882 Ľadové kráľovstvo 2 1000 dielikov

Hlavné predstaviteľa Ľadového kráľovstva si môžu deti zostaviť na puzzle obrázku z 1000 dielikov. Ravensburger je značka pre jedny z najkvalitnejších puzzle v Európe i vo svete. Svoju obľúbenosť majú potvrdenú predajnosťou trvajúce dlhšie ako 100 rokov. Sortiment ponúka puzzle pre deti i dospelých. Skladanie dielikov trénuje trpezlivosť, vizuálne vnímanie a logické myslenie. prednosti: prvotriedna kvalita každého dielika, dieliky hl...

Ravensburger puzzle 169191 Star Wars X-Wing Kokpit 1000 dielikov

Zažite neporovnateľnú zábavu pri skladaní vysoko kvalitného puzzle s motívom Star Wars: X-Wing Kokpit, od spoločnosti Ravensburger. Jedinečné dieliky puzzle do seba perfektne zapadajú.

Ravensburger puzzle 150007 Plážová chata, môj raj 1000 dielikov

Plážovú chatu si môžu deti zostaviť na puzzle obrázku z 1000 dielikov. Ravensburger je značka pre jedny z najkvalitnejších puzzle v Európe i vo svete. Svoju obľúbenosť majú potvrdenú predajnosťou trvajúce dlhšie ako 100 rokov. Sortiment ponúka puzzle pre deti i dospelých. Skladanie dielikov trénuje trpezlivosť, vizuálne vnímanie a logické myslenie. prednosti: prvotriedna kvalita každého dielika, dieliky hladké a bez papierového prac...

Educa Puzzle Feathered Friends 1000 dielikov 13789 farebné

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Feathered Friends. Motív týchto puzzle je obrázok v korune stromu, kde na konári sedia tri vtáčiky a jedna malá rozprávková bytosť - víla. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti i dospelých. Tieto

Educa Puzzle Hello Kitty 1000 dielikov 14455 farebné

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Hello Kitty. Motív týchto puzzle je známa kreslená biela mačička s ružovou mašľou a ružovými šatami. Na tomto obrázku sedí a na jej hlave je malý biely zajačik s ružovým kvietkom. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - s...

Educa Puzzle Morský svet 1000 dielikov 14437 farebné

Puzzle pre deti a dospelých s motívom Morský svet. Motív týchto puzzle je obrázok spod morskej hladiny, kde voľne plávajú delfíny a rôzne iné, väčšie i menšie rybky, ktoré žijú v symbióze s okolitým prostredím. Tiež môžeme vidieť bohato členené a zdobené morské dno. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z...

Educa Puzzle Šteniatka koláž 1000 dielikov 14441 farebné

Puzzle pre deti i dospelých s motívom Šteniatka koláž. Motív týchto puzzle je koláž fotografií šteniatok rôznych farieb a druhov. Tento obrázok poteší nejedného milovníka týchto malých chlpatých stvorení. Balenie puzzle obsahuje 1000 dielikov. Puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného materiálu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pr...