Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Psaci stol br 106

Nájdených:    3 produkty

Domček pre bábiky 4511

Domček pre hru s bábikami veľkosti do 28 cm. Domček ladený do ružovej farby je vybavený nábytkom a dobre prístupný pre hru s bábikou. Obsah balenia: domček so šikmou strechou vybavenie, ako je posteľ, zrkadlový stolík, kresielko, stoličky, stôl Kúpte dievčatkám domček pre ich bábiku! Vhodné pre deti od 3 rokov Materiál: papier, plast Rozmery balenia...

Ugreen Cable Clips 2x organizér káblov 4 slot, čierny

Držiak na káble je určený na usporiadanie rôznych typov káblov - okrúhlych, plochých alebo pletených. Jeden organizér vám umožní pripojiť 4 káble naraz. Vďaka lepiacej páske ho pripevníte na akýkoľvek rovný povrch. Tento organizér je funkčný a ľahko použiteľný nástroj na organizáciu káblov. Stačí, ak ho prilepíte na miesto, kde najčastejšie potrebujete prístup k mnohým káblom.

Ugreen Cable Clips organizér káblov 7 slot, čierny

Držiak na káble je určený na usporiadanie rôznych typov káblov - okrúhlych, plochých alebo pletených. Jeden organizér vám umožní pripojiť 7 káblov naraz. Vďaka lepiacej páske ho pripevníte na akýkoľvek rovný povrch. Tento organizér je funkčný a ľahko použiteľný nástroj na organizáciu káblov. Stačí, ak ho prilepíte na miesto, kde najčastejšie potrebujete prístup k mnohým káblom.