Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Ps3 controller a 0

Nájdených:    96 produktov

SPIDER-MAN 3

Peter Parker býval obyčejným studentem střední školy. To vše se však změnilo, když ho kousl ozářený pavouk. Díky tomu získal Peter neuvěřitelné schopnosti a stal se Spider-Manem. V tomto už třetím svazku komiksových příběhů se Spider-Man utká s Doomem, podvodným kouzelníkem Mysteriem, geniálním lupičem Thinkerem a nebezpečným Nightmarem.

Viac informácií
od 7,43 €
Do obchodu

IPEGA P4010 WIRELESS CONTROLLER PRE ANDROID/IOS/PS4/PS3/PC

OVLÁDAČ . VLASTNOSTI: . iPega 4010 Wireless Controller pre Android / iOS / PS4 / PS3 / PC . Tento ovládač vám uľahčí a spríjemní hranie na vašich obľúbených platformách. iPega P4010 je univerzálny ovládač pre platformy Windows

iPega 9218 Wireless Controller pro Android/PS3/N-Switch/Windows PC

iPega 9218 herní ovladač určený pro Android, Playstation 3, Nintendo Switch a Windows PC . V balení je také 2.4GHz USB přijímač (Dongle) pro to nejlepší možné spojení. . Ergonomický design pro pohodlný úchop a dlouhé hraní bez

iPega P4012B Wireless Controller pro PS3/PS4 (IOS, Android, Windows) Black/White

Tento model PODPORUJE nejnovější iOS 14.4 a díky MFI certifikaci nevyžaduje použití žádné dodatečné aplikace . iPega PG-P4012 Bluetooth bezdrátový ovladač vhodný pro použití s Windows PC, PS4, PS3 a Android telefony a tablety.

iPega P4012A Wireless Controller pro PS3/PS4 (IOS, Android, Windows) Black/Red

Tento model PODPORUJE nejnovější iOS 14.4 a díky MFI certifikaci nevyžaduje použití žádné dodatečné aplikace . iPega PG-P4012 Bluetooth bezdrátový ovladač vhodný pro použití s Windows PC, PS4, PS3 a Android telefony a tablety.

iPega 9217A Wireless Controller pro Android/PS3/N-Switch/Windows PC Black

Herní gamepad iPega 9217 pro mobilní telefon o rozměrech 135 - 165mm. Určeno pro Android, PS3 a Nintendo Switch . Ergonomický design pro pohodlný úchop a dlouhé hraní bez únavy. . Vybrání na dosedací ploše zajistí bezchybné

IPEGA P4012A WIRELESS CONTROLLER PRE PS3/PS4 (IOS, ANDROID, WINDOWS) BLACK/RED

OVLÁDAČ . iPega PG-P4012 Bluetooth bezdrôtový ovládač vhodný pre použitie s Windows PC, PS4, PS3 a Android telefóny a tablety. Ovládacie prvky sú úplne totožne rozložené ako na ovládači pre Playstation 4. . Vstavaný 3,5 mm jack

IPEGA 9217B WIRELESS CONTROLLER PRE ANDROID/PS3/N-SWITCH/WINDOWS PC CYAN/RED

HERNÝ OVLÁDAČ . Gamepad iPega 9217 pre mobilné telefóny veľkosti 135 - 165mm. Navrhnuté pre Android, PS3 a Nintendo Switch Ergonomický dizajn pre pohodlné uchopenie a dlhé hranie bez únavy. . Výber na kontaktnej ploche zaisťuje

iPega 9217B Wireless Controller pro Android/PS3/N-Switch/Windows PC Cyan/Red

Herní gamepad iPega 9217 pro mobilní telefon o rozměrech 135 - 165mm. Určeno pro Android, PS3 a Nintendo Switch . Ergonomický design pro pohodlný úchop a dlouhé hraní bez únavy. . Vybrání na dosedací ploše zajistí bezchybné

Speed-Link Trigger Controller Add-On Kit for PS3, black SL-4424-BK

Vďaka Trriger Controller Add-On Kit pre ovládač DualShock 3 zvládnete akčné hry i v obtiažnych situáciách. Spúšte a všetkých päť nástavcov analógových páčok v rôznych prevedeniach poskytujú dokonalú kontrolu gamepadu. Samozrejme môžete nástavce kedykoľvek jednoducho pripojiť a odpojiť, takže máte kedykoľvek k dispozícii vhodný nástavec analógovej páčky pre všetky možné... .

PowerA Enhanced Wireless Controller for Nintendo Switch, white POW-024535

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller v bielej farbe s ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Red for Nintendo Switch POW-019265

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s odvážnym červeným dizajnom a čiernymi akcentmi. Ovládač má odvážny červený dizajn s čiernymi akcentmi. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidie. LED diódy na... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pokemon Sobble for Nintendo Switch POW-022067

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s motívom Sobble od Pokémon Sword a Pokémon Shield, pohybovými ovládačmi a dvoma mapovateľnými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel a... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pokemon Scorbunny for Nintendo Switch POW-022081

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch štýlovo s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller, ktorý obsahuje Scorbunny od Pokémon Sword a Pokémon Shield, pohybové ovládače a dve mapovateľné pokročilé herné tlačidlá. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický dizajn so štandardným rozložením tlačidiel... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Pikachu Joy for Nintendo Switch POW-416905

Oficiálne licencovaný bezdrôtový ovládač PowerA Enhanced Wireless Controller pre Nintendo Switch, ktorý je ideálny pre fanúšikov Pokémonov, je vybavený dizajnom Pikachu Joy, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu čísla hráča,... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Gold Rider for Nintendo Switch POW-024795

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým radičom PowerA Enhanced s dizajnom Legend of Zelda Gold Rider, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Link Gold for Nintendo Switch POW-024610

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým radičom PowerA Enhanced s dizajnom Legend of Zelda Link Gold, pohybovými ovládacími prvkami a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Timmy & Tommy NOOK for Nintendo Switch POW-023811

Preskúmajte svoj útek z Pustého ostrova v hre Animal Crossing: New Horizons na Nintendo Switch s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced s Timmy & Tommy NOOK dizajnom, pohybovými ovládačmi a mapovateľnými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením... .

PowerA Enhanced Wireless Controller - Super Mario Bros 3 for Nintendo Switch POW-021589

Zahrajte si svoje obľúbené hry Nintendo Switch ako profesionáli s týmto oficiálne licencovaným bezdrôtovým ovládačom PowerA Enhanced Wireless Controller s dizajnom Super Mario Bros.3, ovládaním pohybu a dvoma mapovateľnými pokročilými hernými tlačidlami. Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0. Obsahuje ovládacie prvky pohybu a pokročilé herné tlačidlá. Ergonomický ovládač so štandardným rozložením tlačidiel. LED diódy na identifikáciu... .

Just Dance 2016 PS3

Just Dance 2016, najnovšia hra v sérii Just Dance prichádza s úplne novým spôsobom, ako hrať! Všetko, čo potrebujete, je Váš smartphone a aplikácia Just Dance Controller App a hrať Just Dance 2016 na konzole novej generácie môžete bez nutnosti ďalšieho príslušenstva. Rozhýbte sa na "Uptown Funk" od Marka Ronsona ft.... .

Book of Spells CZ PS3

Hra s podporou pre pohybový ovládač PlayStation Move. Čarujte vo vlastnej obývačke na konzole PlayStation 3. Objavte nové exkluzívne a originálne dielo J.K. Rowlingovej, ktoré počas čítania pomaly ožíva. Premeňte pohybový ovládač PlayStation Move Motion Controller na čarodejnícky prútik a čarujte pomocou rozšírenej reality (AR) v hre Wonderbook. Začnite s výcvikom v Rokfortskej knižnici,... .

DJI Tello GameSir T1d - Remote Controller

Upozornenie: Ovládač nezvyšuje dolet ani dosah signálu z dronu, slúži len na presnejšie a pohodlnejšie ovládanie Tello vďaka ovládacím páčkam. Špecifikácie : - Kompatibilita: iOS 7.0 +, Android 4.0+ - Verzia Bluetooth: BLE4.0 - Nabíjacie napätie: 3.7V-5.2V - Pracovná teplota: 0 ° C - 40 ° C - Pracovná vlhkosť: 20-80% - Pracovná vzdialenosť:...

TP-Link OC300 - Omada Hardware Controller

Technické parametry . Fyzické charakteristiky . Provedení: Desktop, Rackmount . Ventilátory: Bez ventilátoru . Tlačítka: Reset . Provozní teplota [°C]: 0 až 50 . Hloubka [mm]: 180 . Šířka [mm]: 294 . Výška [mm]: 44 . Konektory a

iPega 9083A Wireless Extending Game Controller pro Android/IOS Grey

iPega 9083A bezdrátový ovladač pro použití s Android, iOS, Windows, PS3 a N-Switch. Pohodlný úchop pro dlouhé hodiny hraní. . Vhodné pro zařízení o rozměrech 130 - 280mm. . Ovladač je vybavený ovládacím křížem a dvěma

Diaľkové ovládanie na dron DJI Smart Controller DJI Smart Controller, Vhodné pre DJI Mavic 2

Diaľkové ovládanie DJI Smart bolo vyvinuté pre užívateľsky príjemný letový zážitok s Mavic 2 a ďalšími dronmi s OcuSync 2.0. Vstavaná 5,5-palcová obrazovka poskytuje ľahko čitateľný a jasný obraz aj v zložitých podmienkach. Vďaka intuitívnemu ovládaniu, predinštalovaným funkciám a aplikáciám ako SkyTalk alebo DJI GO 4 je pilot naštartovanie ešte rýchlejší a ľahší. Integrovaná mimoriadne jasná obrazovka Ultrajasná obrazovka s uhlopriečkou 5,5 palca 1080p je dobre čitateľná aj na priamom s...

iPega 9083B Wireless Extending Game Controller pro Android/IOS Red/Blue

iPega 9083A bezdrátový ovladač pro použití s Android, iOS, Windows, PS3 a N-Switch. Pohodlný úchop pro dlouhé hodiny hraní. . Vhodné pro zařízení o rozměrech 130 - 280mm. . Ovladač je vybavený ovládacím křížem a dvěma

Disney Infinity 2.0: Disney Originals (Toy Box Combo Pack) PS3

Disney Infinity je interaktívna herná platforma, v ktorej si môžete celkom voľne vytvárať príbehy a prežívať rôzne dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavičkami. Keď umiestnite figúrku na základňu, postavička ožije priamo v hre a čím dlhšie hráte, tým viac postáv, budov a vynálezov si sprístupníte. Disney Infinity 2.0: Disney Originals pre Vás... .

Thermaltake Ventilátor Riing Quad 14 RGB 3 Pack (Fan + Controller) CL-F089-PL14SW-A

P/N CL-F089-PL14SW-A FAN DIMENSION 140 x 140 x 25 mm INTERFACE USB 2.0 connectors (9 Pin) SYSTEM COMPATIBILITY Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 FAN STARTED VOLTAGE 9.0 V FAN RATED VOLTAGE 12 V & 5V RATED CURRENT 12V- 0.12 A , 5v – 0.9A (Fan*1) POWER INPUT 12V – 4.32 W . 5V – 13.5 W (Fan*3) FAN SPEED 500 ~ 1400 R.P.M MAX. AIR PRESSURE 1.71 mm-H2O MAX AIR FLOW 60.17 CFM NOISE LEVEL 26.1 dB-A BEARING TYPE Hydraulic Bearing LIFE EXPECTATION 40,000 hrs,25? WEIGHT 238 g (Fan*1)

Disney Infinity 3.0 Play Without Limits: Star Wars (Starter Pack) PS3

Disney Infinity je interaktívna herná platforma, v ktorej si môžete celkom voľne vytvárať príbehy a prežívať rôzne dobrodružstvá so svojimi obľúbenými postavičkami. Keď umiestnite figúrku na základňu, postavička ožije priamo v hre a čím dlhšie hráte, tým viac postáv, budov a vynálezov si sprístupníte. V Disney Infinity 3.0: Play Without Limits... .

Riadiaci modul Crouzet Logic controller 88975303, 24 V/DC

Mimoriadne kompaktný a ľahko programovateľný nano PLC. Ušetrite čas vývojom aplikácií a funkciami vzdialeného prístupu pomocou najintuitívnejšieho grafického jazyka (FBD) na trhu. Presne vyhodnotte merania vašich špičkových priemyselných senzorov pomocou integrovaných, konfigurovateľných analógových vstupov (vrátane 4-20 mA). Jednoducho integrujte do vášho stroja jeden z našich troch high-tech dizajnov. S našimi optimalizovanými ovládacími funkciami môžete podľa potreby prispôsobiť svoju apliká...

Thermaltake Ventilátor Riing Quad 12 RGB 3 Pack White Edition (Fan + Controller) CL-F100-PL12SW-A

P/N CL-F100-PL12SW-A FAN DIMENSION 120 x 120 x 25 mm INTERFACE USB 2.0 connectors (9 Pin) SYSTEM COMPATIBILITY Windows 7 / 8 / 8.1 / 10 FAN STARTED VOLTAGE 9.0 V FAN RATED VOLTAGE 12 V & 5V RATED CURRENT 12V- 0.09 A , 5v – 0.9A (Fan*1) POWER INPUT 12V – 3.24 W . 5V – 13.5 W (Fan*3) FAN SPEED 500 ~ 1500 R.P.M MAX. AIR PRESSURE 1.4 mm-H2O MAX AIR FLOW 40.9 CFM NOISE LEVEL 25 dB-A BEARING TYPE Hydraulic Bearing LIFE EXPECTATION 40,000 hrs,25? WEIGHT 189 g (Fan*1)

NeoStrata Denný rozjasňujúci fluid Enlighten (Pigment Controller) 50 ml

Denná vysoko účinný rozjasňujúci fluid pre kontrolu pigmentácie pleti na tvári, dekolte a chrbtoch rúk. Obsahuje klinicky overené technológie pre kontrolu pigmentácie. Kombinácia vysoko účinných a prospešných látok, vrátane patentovaného NeoGlucosamine, Retinolu (0,1%) a stabilizovaného vitamínu C, spôsobuje zvýšenú obnovu buniek, znižuje hyperpigmentáciu. Cielia na príčiny nerovnomerného odtieňu pleti. Výsledkom je hladšia a žiarivejšia pleť sa zjednoteným odtieňom. Korektor je vhodný pre všet...

Start the Party! Save the World + Sony PlayStation Move Starter Pack PS3

Balenie obsahuje hru Start the Party! Save the World a Sony PlayStation Move Starter Pack. Start the Party! Save the World Hra s podporou pre pohybový ovládač PlayStation Move. Kto je najväčší hrdina na pohovke? Chopte sa pohybového ovládača PlayStation Move Motion Controller a pripravte sa porazit Dr. Terrible v sérii podarených mini-hier. Pozerajte sa... .

iPega 9156 2.4GHz Bluetooth Gamepad Fortnite Android/PS3/PC/Android TV

iPega 9156 je herní bezdrátový ovladač, který lze připojit k mobilům s Android. Tento produkt používá bluetooth 4.0 a podporuje přímé připojení a přehrávání na zařízení Android. Konstrukce gamepadu disponuje teleskopickým

IPEGA 9156 2.4GHZ BLUETOOTH GAMEPAD FORTNITE IOS/ANDROID/PS3/PC/ANDROID TV

HERNÝ OVLÁDAČ . iPega 9156 je herný bezdrôtový ovládač, ktorý možno pripojiť k mobilným zariadeniam so systémom iOS a Android. Tento produkt používa bluetooth 4.0 a podporuje priame pripojenie a prehrávanie na zariadeniach so

Hama 54478 konvertor pre myš/klávesnicu "Speedshot Ultimat“ pre PS4/PS3/Xbox One/Xbox360, šedý

- umožňuje vám hrať rýchlejšie a presnejšie s vašou myšou a klávesnicou- jednoduchá a ľahká Plug & Play inštalácia vďaka optimalizovaným nastaveniam- pribalený softvér na CD umožňuje perfektný prehľad pri nastavení Speedshot konvertora- celý Gameplay sa dá nastaviť priamo na Speedshot alebo pomocou PC softvéru- 81 voliteľných rôznych úrovní rýchlosti myši- 9 nastaviteľných úrovní citlivosti myši pre optimálne nastavenie v závislosti od potrieb hry- všetky tlačidlá z Dualshock 4 je možné ľub...

Bluetooth adaptér 4.0 TP-LINK UB400

Statten Sie Ihren Computer mit Bluetooth ausBluetooth 4.0 nano USB adaptér UB400Verbinden Sie ihren Computer mittels BluetoothVďaka UB400 môžu byť počítač alebo laptop vybavené funkciami Bluetooth. Jednoducho ho zapojte a používajte. Bluetooth-Kopfhörer Spiel- Controller Bluetooth-Maus Bluetooth- Keyboard Bluetooth-Drucker Smartphone/Tablet Plug and Play für Win 8, Win 8.1, und Win 10Pre systémy Win 8, Win 8.1 a...

Thrustmaster T150 Ferrari Wheel Force Feedback volant USB 2.0 PC, PlayStation 3, PlayStation 4 čierna, červená vr. pedálov

Offiziell lizensierter Rennsimulator für PlayStation®4, PlayStation®3 und PC Implementierte PlayStation®4-zertifizierte Software und PS4™/PS3™ Schiebeschalter· Oficiálne implementovaný softvér: závodné koleso systém PS4 ™ rozpozná automaticky · Kompatibilný s ponukami systému · Posuvný prepínač PS4 ™ / PS3 ™ pre optimálnu kompatibilitu oboch systémov1080° Force-Feedback-Basis mit Immersion TouchSense® Technologie· Pohonný systém s nastaviteľnou spätnou väzbou Force Force Fe...

Thrustmaster T150 RS Force Feedback volant USB 2.0 PlayStation 3, PlayStation 4, PC čierna, modrá vr. pedálov

Offiziell lizensierter Rennsimulator für PlayStation®4, PlayStation®3 und PC Implementierte PlayStation®4-zertifizierte Software und PS4™/PS3™ Schiebeschalter· Oficiálne implementovaný softvér: Pretekárske koleso je automaticky rozpoznané systémom PS4 ™ · Kompatibilné v ponukách systému · Posuvný prepínač PS4 ™ / PS3 ™ pre optimálnu kompatibilitu v oboch systémochAuch PC-kompatibelZaručená kompatibilita s PC (Windows® 10/8/7 / Vista / XP) vďaka ovládačom Thrustmaster, ktoré...

Thrustmaster T150 Pro Force Feedback + T3PA volant USB 2.0 PlayStation 3, PlayStation 4, PC čierna, modrá vr. pedálov

Offiziell lizensierter Rennsimulator für PlayStation®4, PlayStation®3 und PC Implementierte PlayStation®4-zertifizierte Software und PS4™/PS3™ Schiebeschalter· Oficiálne implementovaný softvér: závodné koleso systém PS4 ™ rozpozná automaticky · Kompatibilný s ponukami systému · Posuvný prepínač PS4 ™ / PS3 ™ pre optimálnu kompatibilitu oboch systémovAuch PC-kompatibel· Zaručená kompatibilita s počítačom (Windows® 10/8/7 / Vista / XP) vďaka ovládačom Thrustmaster, ktoré je m...