Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Prsten nahrdelnik

Nájdených:    23 produktov

Módne doplnky s motýlikom náhrdelník, prsteň, náramok - náhodná

Šperky pre malú parádnicu Korálková módna sada s motýlikom obsahuje náramok, náhrdelník a prstienok. Dĺžka náhrdelníka je 17 cm. Farba: ružová bledo ružová * Uvedená cena je za 1 balenie.

Módne doplnky s motýlikom náhrdelník, prsteň, náramok - ružová

Šperky pre malú parádnicu Korálková módna sada s motýlikom obsahuje náramok, náhrdelník a prstienok. Dĺžka náhrdelníka je 17 cm. Farba: ružová bledo ružová * Uvedená cena je za 1 balenie.

Módne doplnky s motýlikom náhrdelník, prsteň, náramok - bledo ružová

Šperky pre malú parádnicu Korálková módna sada s motýlikom obsahuje náramok, náhrdelník a prstienok. Dĺžka náhrdelníka je 17 cm. Farba: ružová bledo ružová * Uvedená cena je za 1 balenie.

Guirca Set - náhrdelník a prsteň v štýle Steampunk

Set - náhrdelník a prsteň v štýle Steampunk Váš 

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 52 mm

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 52 mm.V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, náušnice a náramok v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení.

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 54 mm

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 54 mm.V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, náušnice a náramok v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení.

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 58 mm

Morellato Oceľový bicolor prsteň SAGX16 58 mm.V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, náušnice a náramok v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení.

Morellato Oceľový bicolor náhrdelník Essenza SAGX02 (retiazka, prívesok)

Morellato Oceľový bicolor náhrdelník Essenza SAGX02 (retiazka, prívesok).V našej ponuke nájdete tiež náušnice, náramok a prsteň v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení....

JwL Luxury Pearls Strieborný prsteň s pravými perlami JL0546

JwL Luxury Pearls Strieborný prsteň s pravými perlami JL0546. Odporúčame k náhrdelníku zakúpiť aj rovnaký náhrdelník . Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JWL Luxury Pearls .

Morellato Oceľový náhrdelník s modrým kryštálom Essenza SAGX01 (retiazka, prívesok)

Morellato Oceľový náhrdelník s modrým kryštálom Essenza SAGX01 (retiazka, prívesok).V našej ponuke nájdete tiež náušnice , náramok a prsteň v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení.

Morellato Oceľový prsteň s modrým kryštálom Essenza SAGX15 54 mm

Morellato Oceľový prsteň s modrým kryštálom Essenza SAGX15 54 mm. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, náušnice a náramok

Morellato Oceľový prsteň s modrým kryštálom Essenza SAGX15 58 mm

Morellato Oceľový prsteň s modrým kryštálom Essenza SAGX15 58 mm. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, náušnice a náramok

JwL Luxury Pearls Nádherné náušnice s pravou perlou a zirkónmi JL0644

JwL Luxury Pearls Nádherné náušnice s pravou perlou a zirkónmi JL0644.Odporúčame dokúpiť prsteň a náhrdelník rovnakej kolekcie.Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JWL Luxury Pearls .

JwL Luxury Pearls Elegantný náhrdelník s pravou perlou a zirkónmi JL0645 (retiazka, prívesok)

JwL Luxury Pearls Elegantný náhrdelník s pravou perlou a zirkónmi JL0645 (retiazka, prívesok).Odporúčame dokúpiť prsteň a náušnice rovnakej kolekcie.Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JWL Luxury Pearls .

JwL Luxury Pearls Elegantný prsteň s pravou perlou a zirkónmi JL0646 (retiazka, prívesok) 55 mm

JwL Luxury Pearls Elegantný prsteň s pravou perlou a zirkónmi JL0646 (retiazka, prívesok) 55 mm.Odporúčame dokúpiť náhrdelník a náušnice rovnakej kolekcie.Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JWL Luxury Pearls .

JwL Luxury Pearls Elegantný prsteň s pravou perlou a zirkónmi JL0646 (retiazka, prívesok) 57 mm

JwL Luxury Pearls Elegantný prsteň s pravou perlou a zirkónmi JL0646 (retiazka, prívesok) 57 mm.Odporúčame dokúpiť náhrdelník a náušnice rovnakej kolekcie.Pozrite sa na Fashion Story s Lenkou a Markom , ktorí sú tvorcovia značky JWL Luxury Pearls .

Princezná set

Každá princezná potrebuje šperkyPrincezné predsa musia vyzerať dobre. S týmto setom potešíte každé malé dievčatko.Set obsahuje: korunku, náhrdelník, prsteň a náušniceFarba: strieborná s modrou2 druhy ( viď foto )* Uvedená cena je za 1 kus. Zvolený variant / farbu napíšte prosím do poznámky k objednávke. Ak by ste nevybrali žiaden variant / farbu, zasielame náhodne podľa skladovej dostupnosti. Pokiaľ Vami vybraný variant / farba nebude skladom, budeme Vás informovať....

Morellato Oceľové bicolor náušnice Essenza SAGX06

Morellato Oceľové bicolor náušnice Essenza SAGX06. Šperky Morellato sú dodávané v originálnom balení. V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, prsteň a náramok v rovnakom dizajne.

Boccia Titanium Titánové náušnice s diamantmi 05002-02

Boccia Titanium Titánové náušnice s diamantmi 05002-02.Náušnice môžete doplniť o náhrdelník a prsteň v rovnakom dizajne.

Morellato Oceľové náušnice Essenza SAGX05

Morellato Oceľové náušnice Essenza SAGX05.V našej ponuke nájdete tiež náhrdelník, prsteň a náramok v rovnakom dizajne.Šperky Morellato sú dodávané v originálnom bale...

Barbie Nevesta

Bábika Barbie má úžasné svadobné šaty, korzet bez ramienok, ružovú sukňu s kvetinovým motívom a perfektne ladiace doplnky, medzi ktoré patrí výrazný náhrdelník, vlasová čelenka so závojom, prsteň a svadobná kytica. Bábika nestojí samostatne. Rozmery balenia (D x Š x V): 17cm x 6cm x 33cm. Vek 3+

Dámsky vianočný set šperkov Varianta: 1

Dámsky vianočný set šperkov Krásny vianočný set šperkov obsahujúce: náhrdelník náušnice prsteň náramok Materiál: zliatina kovu Veľkosť: univerzálna Obsah balenia: 5 ks

Dámsky vianočný set šperkov Varianta: 2

Dámsky vianočný set šperkov Krásny vianočný set šperkov obsahujúce: náhrdelník náušnice prsteň náramok Materiál: zliatina kovu Veľkosť: univerzálna Obsah balenia: 5 ks