Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Profi cook pc kw

Nájdených:    60 produktov

Kuchynská váha Profi Cook PC-KW 1158 BT nerez... Technologie Bluetooth, analýza složení potravin: kalorie, tuk, protein, sacharidy, cholesterol, vlákn

kuchynská váha • max. zaťaženie 5 kg • presnosť váženia 1 g • LCD displej • výpočet nutričných hodnôt • prepojenie s telefónom alebo tabletom cez Bluetooth • nastaviteľné jednotky: kg, g, oz, lb • funkcia dovažovania Tare • automatické vypínanie

Kuchynská váha Profi Cook PC-KW 1158 BT nerez... Technologie Bluetooth, analýza složení potravin: kalorie, tuk, protein, sacharidy, cholesterol, vlákn

kuchynská váha • max. zaťaženie 5 kg • presnosť váženia 1 g • LCD displej • výpočet nutričných hodnôt • prepojenie s telefónom alebo tabletom cez Bluetooth • nastaviteľné jednotky: kg, g, oz, lb • funkcia dovažovania Tare • automatické vypínanie

Univerzálny mixér Profi Cook PC-UM

Robustný univerzálny mixér s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele na pyré, šľahanie, sekanie, trepanie, mixovanie. Tento text bol preložený strojovo. Výkonný profesionálny motor s dlhou životnosťou, max.·5-stupňová elektronická regulácia otáčok s ľadovou drťou a impulzom·Odnímateľná nádoba na miešanie z masívneho skla, 1,8 litra·Veko s plniacim otvorom (cca 50 mm Ø) Ilustračné zobrazenie. Mixér·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Profi Cook PC-SV 1126 Sous Vide

Univerzálny ponorný varič SV 1126 od výrobcu Profi Cook využijete pri varení metódou Sous-Vide, čo je varenie pri nízkej konštantnej teplote, kedy je zachované maximum chutí, vôni, šťavy a vitamínov. Tento varič Sous Vide je prenosný, môžete s ním variť v akejkoľvek žiaruvzdornej nádobe s výškou cca 18 cm. Varič je vybavený multifunkčným LED displejom, ktorý vám ukáže zvolenú teplotu, aktuálnu teplotu a časovač. Elektronický volič te...

Foliovačka Profi Cook PC-VK 1134 501134

Plne automatický, výkonný vákuový zvárací stroj s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele Ideálne na porciovanie veľkého množstva jedla Úspora miesta, bezpečné skladovanie bez konzervačných látok Vákuované jedlo zostane čerstvé až 8-krát dlhšie. Vitamíny a živiny sa zachovajú Tento text bol preložený strojovo. Mimoriadne široký, odolný zvarový šev pre bezpečné uloženie·Dotykový ovládací panel elektronického snímača·Elektronická regulácia vákua (4 úrovne) zariadenie·10 profesionálnych vrecúšok na čerstvé...

Foliovačka Profi Cook PC-VK 1133 501133

Sací výkon: 12 l / min.·Približne. 90% vákua, - 0,8 baru·Elektronická regulácia vákua (4 úrovne) vhodná aj pre citlivé potraviny·Tento text bol preložený strojovo. Vákuový tmel · 10 vreciek na skladovanie potravín · 1 rolka filmu 2m · návod na použitie.

Hriankovač Profi Cook PC-TA 1194 ro, červená

Otepľovanie / rozmrazovanie /·Funkcia rýchleho zastavenia·(osvetlené)·Tento text bol preložený strojovo. Toaster·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Kávovar Profi Cook PC-KA 1191, čierna, nerezová oceľ

Na 8-10 pohárov·Nerezový termo džbán (dvojstenný)·Funkcia elektronického výberu arómy·Dotykové ovládanie snímača·Tento text bol preložený strojovo. stroj na kávu·Termoska·návod.

Mikrovlnná rúra Profi Cook PC-MWG 1204, 800 W

Mikrovlny sa prispôsobujú každej kuchyni a každému štýlu varenia. Tento text bol preložený strojovo. Sklokeramická podlaha·teda o 55% väčšia úžitková plocha·Veľký 23 litrový priestor na varenie·Tento text bol preložený strojovo. mikrovlnná rúra·návod.

Kávovar Profi Cook PC-KA 1169, nerezová oceľ, čierna

Dotykové ovládanie snímača·Na 12-14 šálok kávy (cca 1,5 litra)·24 hodinový LED digitálny časovač·Tento text bol preložený strojovo. stroj na kávu·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Hriankovač Profi Cook PC-TA 1170, čierna, nerezová oceľ

„Wide Slot" - extra široké toastové otvory (40 mm)·Dotykové ovládanie snímača·Nástavec na drdol (odnímateľný)·Tento text bol preložený strojovo. Toaster·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Varič vajec Profi Cook PC-EK 1139, nerezová oceľ

Príprava až 8 vajec·Omeleta / pytliactvo (odnímateľná vložka)·Priehľadné veko Tritan (bez BPA)·Tento text bol preložený strojovo. vaječný sporák · návod na použitie.

Kávovar Profi Cook PC-KA 1138, čierna, nerezová oceľ

Kávovar s mlynčekom, čerstvo zomletú kávu každý deň pre najlepšiu arómu kávy Tento text bol preložený strojovo. 2 v 1 - mletú kávu a varte v jednej prednej časti z nehrdzavejúcej ocele·5-stupňový výber mletej kávy pre 2 - 10 šálok·Programovateľný 24-hodinový digitálny časovač LED vrátane 2 programovateľných časovačov stroj na kávu·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Výrobník ľadu Profi Cook PC-EWB 1187, 1.7 l

Vysoko kvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele·Dotykový ovládací panel farebného snímača·Kocky ľadu k dispozícii po niekoľkých minútach·cca 10-15 kg kociek ľadu za 24 hodín·3 veľkosti kocky ľadu voliteľné·Tento text bol preložený strojovo. zariadenie·návod na použitie.

Strúhadlo Profi Cook PC-UM 1195 ant, 800 W, antracitová

Funkcia drvenia ľadu·Tento text bol preložený strojovo. Mixér·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Strúhadlo Profi Cook PC-UM 1195 ro, 800 W, červená

Funkcia drvenia ľadu·Tento text bol preložený strojovo. Mixér·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Hriankovač Profi Cook PC-TA 1193 ant, nerezová oceľ, antracitová

Otepľovanie / rozmrazovanie /·Funkcia rýchleho zastavenia·(osvetlené)·Tento text bol preložený strojovo. Toaster·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Smoothie makier Profi Cook PC-SM 1153, nerezová oceľ, čierna

„Mix & Go" - namiešajte si svoj obľúbený koktail za pár minút. S praktickou čiapkou na pitie môžete vziať svoj čerstvo pripravený koktail so sebou do práce, školy alebo na šport. Ideálne na prípravu čerstvého ovocia a fitness nápojov, mliečnych koktailov, miešaných nápojov, koktailov, polievok, salsových omáčok, detskej výživy. Tento text bol preložený strojovo. Puree, rozšľaháme, nasekáme, pretrepeme a premiešame·2x miešacie poháre a veko s uzáverom na pitie·Miešacia nádoba z Tritanu (bez BPA)...

Odšťavovač Profi Cook PC-ZP 1018 501018, 100 W, nerezová oceľ

Tento lis na citrusy z nehrdzavejúcej ocele má funkciu automatického spustenia / zastavenia po stlačení kužeľa lisu. Tento text bol preložený strojovo. Vysoko kvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele·Výkonný profesionálny motor s dlhou životnosťou·Vč. Nerezové sito Lis na citrusy · návod na použitie.

Mlynček na korenie Profi Cook PC-PSM 1160 501160, nerezová oceľ

Vysoko kvalitný mlecí valec z nehrdzavejúcej ocele na soľ, korenie a rôzne koreniny, ako je kari, cesnak atď. Tento text bol preložený strojovo. Sada mlyna na korenie a soľ pozostávajúca z 2 mlynov·Puzdro z nehrdzavejúcej ocele·Vďaka čisto mechanickej funkcii nie sú potrebné žiadne batérie Mlynček na korenie a soľ, návod na použitie

Mlynček na mäso Profi Cook PC-FW 1173 501173, 2000 W, strieborná

Profesionálne kovové prevody·Max. 2 000 wattov·Kryt z tlakového liateho hliníka·XXL zaisťovací krúžok s 6,5 cm Ø·Tento text bol preložený strojovo. mlynček na mäso·3-nerezové perforované disky·návod.

Hriankovač s funkciou ohrievania pečiva Profi Cook PC-TA 1073, nerezová oceľ

4-dielny hriankovač s puzdrom z nehrdzavejúcej ocele·Súčasné opekanie a pečenie·Možné 4 plátky hrianky a 4 rožky·Tento text bol preložený strojovo. Toaster·2 prílohy k drdolu·návod.

Hriankovač s funkciou ohrievania pečiva Profi Cook PC-TAZ 1110, nerezová oceľ

„Wide Slot" - extra široké toastové otvory (40 mm)·2 kliešte z nehrdzavejúcej ocele - "Cool Touch"·Vč. Príloha k drdolu (integrovaná)·Tento text bol preložený strojovo. Toaster·návod.·3 nerezové kliešte

Fritéza Profi Cook PC-FR 1147 H 1500 W, nerezová oceľ, čierna

Horkovzdušná fritéza bez oleja a tuku·7 programov na vyprážanie·Objem: 2,5 litra·Tento text bol preložený strojovo. Fritéza·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Kontaktný gril Profi Cook PC-KG 1029 501029, 2000 W, nerezová oceľ, čierna

Tento kontaktný gril je určený na obojstranné grilovanie bez tuku. 180 ° otvor umožňuje grilovanie na veľkej ploche 23 x 29 cm. Nelepivé grilované platne s extra hlbokými drážkami zaisťujú intenzívny grilovaný vzor a optimálny odtok tuku. Tento text bol preložený strojovo. 2 000 wattov·Puzdro z nehrdzavejúcej ocele·Plynule nastaviteľný termostat Kontaktný gril · návod na použitie.

Elektrický vakuovací hrniec Sous Vide Profi Cook PC-SV 1159 501159, 1000 W, strieborná

Vč. Početné automatické programy ovládané aplikáciami na presné varenie rôznych jedál·S funkciou WLAN·Vč. Výrobník jogurtov, udržujte teplotu a rozmrazujte funkciu·Tento text bol preložený strojovo. Palica sous vide·návod na použitie.

Teplovzdušná fritéza Profi Cook PC-FR 1177 H 1700 W, teplovzdušná, nerezová oceľ, čierna

Objem: cca 5,5 litra·LED displej·Dotykový ovládací panel·Tento text bol preložený strojovo. Fritéza·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-TK 1165 501165, 1100 W, 500 ml, nerezová oceľ

2 v 1 - čaj a rýchlovarná kanvica v jednom·Elektronické nastavenie teploty (70 ° C, 80 ° C, 90 ° C a 100 ° C)·Zobrazenie teploty v reálnom čase·Tento text bol preložený strojovo. Varič na vodu·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Automat na teplé nápoje Profi Cook PC-HGA 1196 501196, 1500 W, nerezová oceľ

Puzdro z nehrdzavejúcej ocele·Stroj na teplé nápoje / čaj a varené víno·Objem nádrže 7 litrov (35 šálok á 0,2 litra)·Tento text bol preložený strojovo. zariadenie·návod na použitie.

Automat na teplé nápoje Profi Cook PC-HGA 1111 501111, 1500 W, nerezová oceľ

Objem nádrže 16 litrov·Ukazovateľ úrovne a klepnite na·Regulácia teploty (30 ° C - 100 ° C)·Tento text bol preložený strojovo. Automat na teplé nápoje·návod na použitie.

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1192 ro 501192, 2200 W, 1.7 l, červená

Masívne kovové puzdro·(maľované)·Tento text bol preložený strojovo. Varič na vodu·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1119 501119, 2200 W, 1.7 l, nerezová oceľ

Uzamknuté veko z nehrdzavejúcej ocele s ovládaním jednou rukou,·Kryt z nehrdzavejúcej ocele (1,7 litra)·Vysušte alebo chráňte pred prehriatím·Tento text bol preložený strojovo. Varič na vodu·návod. Tento text bol preložený strojovo.

Rýchlovarná kanvica Profi Cook PC-WKS 1192ant 511192, 2200 W, 1.7 l, nerezová oceľ, antracitová

Masívne kovové puzdro·(maľované)·Tento text bol preložený strojovo. Varič na vodu·návod. Tento text bol preložený strojovo.