Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Prislusenstvo ku kamere helaer

Nájdených:    6 produktov

SENCOR 3CAM WATER SET Príslušenstvo ku kamere

Univerzálny pre väčšinu typov AKČNÝCH KAMIER v žltej a čiernej. Balenie obsahuje: Plaváčik- z neoprénu SBR CR + bavlny High Density Pearl Cotton, hmotnosť je 20 g. Plávajúci držiak- z PC materialu + zmesi Iron Nickel Plating Screw, rozmery sú 155 × 42 × 60 mm, hmotnosť je 50 g.

Water Wolf Príslušenstvo ku kamere UW 1.0 Accessories Pack

Príslušenstvo k vodotesnej kamere WaterWolf, vďaka ktorému ju dokážete pripraviť na rôzne predmety, z ktorých chcete zaobstarať záznam.

Water Wolf Príslušenstvo ku kamere Vertical Fishing Mount Kit

Nový in-line držiak kamery so zlepšeným zámkovým systémom - navrhnutý tak, aby nedošlo k otočeniu kamery prí sádzacích, dokonca ani s ťažkými nástrahami. Dáva kamere väčšiu stabilitu pri vláčení vo vyšších rýchlostiach, a počas bojov. Rýchla, bezp

Water Wolf Príslušenstvo ku kamere Universal Fishing Mount Kit

Nový in-line držiak kamery so zlepšeným uzamykacím systémom, viac stabilný a trvanlivý v prevádzke! Rýchla, bezpečná a spoľahlivá montáž kamery.

BOSCH UniversalInspect Inšpekčná kamera

Technické údaje Napätie akumulátora: 4x batérie LR6, 1,5 V (AA) V Veľkosť displeja: 2,31 " Rozlíšenie displeja: 320 x 240 px Priemer hlavice kamery: 8 mm Krytie: IP 67 Počet stupňov osvetlenia LED: 3 Počet fáz priblíženia Zoom: 3 Kapacita pamäte (lokálna pamäť): 8 obr. Doba chodu s jedným nabitím akumulátora: 4 h Dĺžka kábla ku kamere: 95 cm Hmotnosť: 0,39 kg Prednosti Hlava kamery s priemerom 8 mm a dĺžka kábla 95 cm Kapacita vnútorného úložiska na osem snímok a možnosť pren...