Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Porcelanovy cajovy mini set

Nájdených:    3 produkty

Cha Cult porcelánový čajový set Elea

Porcelánový čajový set značky Cha Cult s drevenou táckou. Set je v jednoduchom bielom designe, doplnený o čiernu drevenú tácku s kovovými madlami. Práve vďaka tomuto jednoduchému designu zapadne do každej miestnosti a vďaka kvalitnému porcelánu premeníte vašu čajovú párty na nov úroveň. V balení nájdete i kvalitné sitko pre prípravu sypaného čaju. Okrem kovových a drevených časti je možné set umývať v myčke a tiež ho používať v mikr...

Cha Cult porcelánový čajový set Beppo

Čajový set Beppo vyniká jednoduchým designom, pastelovú modrú farbu celého setu doplňuje bambusová tácka. Obsah tohoto setu vám bude stačiť pre menšie čajové posedenie, je vhodný pre prípravu i sypaného čaju. Čajový set Beppo je vyrobený z kvalitných materiálov, nemusíte sa báť  vložit ho do myčky, alebo mikrovlnej rúry (mimo kovových častí). 

Cha Cult porcelánový čajový set Baiting

Porcelánová čajová sada azijského minimalistického štylu. Konvica  má prvky z pravého dreva v tmavo hnedom odtieni. Celý set je koncipovaný do minimalistického designu pripomínajúce azijské  záhrady. Tento čajový set nieje vhodný na mytie v myčke ani používat v mikrovlnej rúre.   Obsah balenia čajovej súpravy: