Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Police z masivu

Nájdených:    8 produktov

Botník - 3 police, chrom/černá 83168-12 NAT

Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade. Botník obsahuje tri police z chrómovaných lesklých tyčí, koštrukcia je drevená z masívu kaučukovníka vo farbe hnedej.

Botník - 3 police, chrom/čierna 83168-12 BK

Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade. Botník obsahuje tri police z chrómovaných lesklých tyčí, koštrukcia je drevená z masívu kaučukovníka vo farbe čiernej.

Regál 4 police, lakovaný bambus DR-011-4 Autronic

Čtyřpolicový drevený regál je vyrobený z prírodného bambusového masívu, ktorý je lakovaný. Maximálna nosnosť 1 police - 3 kg.Drevený policový regál je vhodný na použitie do kúpeľní, predsiení, hál alebo garáží.Rozmery:šírka: 37 cmhĺbka: 33 cmvýška: 110 cmMateriál:masívHmotnosť:4 kg

Regál 5 police, lakovaný bambus a MDF DR-013-5 Autronic

Pětipolicový drevený regál je vyrobený z prírodného bambusového masívu, ktorý je lakovaný. Police sú z bielej MDFMaximálna nosnosť 1 police - 3 kg.Drevený policový regál je vhodný na použitie do predsiene, hál alebo garáží. Možno ho tiež využiť ako nízky regál na odkladanie rôznych doplnkov a potrieb v domácnosti.Rozmery:šírka: 30 cmhĺbka: 29 cmvýška: 128 cmMateriál:masív / MDFHmotnosť:6 kg

Autronic Botník 3 poschodia, biela

Nenechajte topánky len tak sa povaľovať na zemi, uložte ich do botníka prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, vhodný do ktorejkoľvek miestnosti. Botník má tri police z chrómovaných lesklých tyčí, koštrukcia je drevená z masívu kaučukovníka v bielej farbe.

Autronic Botník 2 poschodia, biela

Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade. Botník obsahuje dve police z chrómovaných lesklých tyčí, koštrukcia je drevená z masívu kaučukovníka vo farbe bielej.

Botník 83168-11 BK Autronic

Nenechajte topánky len tak povaľovať na zemi, uložto je do botníku prvotriednej kvality! Nezaberie veľa miesta, hodí sa všade. Botník obsahuje dve police z chrómovaných lesklých tyčí, koštrukcia je drevená z masívu kaučukovníka vo farbe čiernej.

Multi Koš ořech masiv 50x36x55cm KOSPAOLA

Praktický koš na prádlo z masivního dřeva ořech. Koš na prádlo má vyjímatelný textil pytel, který jednoduše přenesete k pračce a vrátíte zpět do koše na prádlo. Dodáváno v rozloženém stavu s montážním návodem. Uvedený koš na prádlo vhodně doplňují police, regál a sedák, také z masivu ořech.