Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pohostenie na narodeniny

Nájdených:    5 produktov

Ako osláviť narodeniny - Wilsonová Anna

Poznáte tie najlepšie psie maškrty?Štvrtá časť vtipných príbehov Dominiky, jej najmilšieho psa Medulienky a jej neposlušných šteniatok. Chceli by ste vedieť, ako tajne pripraviť fantastickú narodeninovú oslavu? Poradí vám Dominika, ktorá s najlepšou priateľkou Molly chystá tajnú oslavu narodenín staršej sestry Veroniky (napriek tomu, že je panovačná) i svojho najmilšieho psíka Medulienky. Keďže nemajú dosť peňazí na veľkolepé pohostenie, vymyslia geniálny plán, ako naň zarobiť. Medulienka i j...

TANIERE papierové 1. narodeniny ružové so zlatom 18 cm, 8 ks

č. 30541861 TANIERE papierové 1. narodeniny ružové so zlatom Krásne ružové taniere so zlatom a jednotkou sú skvelým doplnkom na pohostenie pri oslave 1. narodenín dievčatka. Dotvorí slávnostnú atmosféru. Použite na podávanie torty či rôznych sladkostí. Balenie obsahuje 8 kusov s priemerom 18 cm. V našej ponuke si vyberiete aj ostatné dekorácie a doplnky pre jednoduchú kombináciu s touto tematikou.

Taniere papierové 1. narodeniny ružové so zlatom 23 cm, 8 ks

č. 30551861 Taniere papierové 1. narodeniny ružové so zlatom Krásne ružové taniere so zlatom a jednotkou sú skvelým doplnkom na pohostenie pri oslave 1. narodenín dievčatka. Dotvorí slávnostnú atmosféru. Použite na podávanie torty či rôznych sladkostí. Balenie obsahuje 8 kusov s priemerom 23 cm. V našej ponuke si vyberiete aj ostatné dekorácie a doplnky pre jednoduchú kombináciu s touto tematikou.

TANIERE papierové 1. narodeniny modré so zlatom 23 cm, 8 ks

č. 30551862 TANIERE papierové 1. narodeniny modré so zlatom Krásne modré taniere so zlatom a jednotkou sú skvelým doplnkom na pohostenie pri oslave 1. narodenín chlapčeka. Dotvorí slávnostnú atmosféru. Použite na podávanie torty či rôznych sladkostí. Balenie obsahuje 8 kusov s priemerom 23 cm. V našej ponuke si vyberiete aj ostatné dekorácie a doplnky pre jednoduchú kombináciu s touto tematikou.

KVETINÁČE s ceduľkou 3ks

Sada 3 kusov starožitných nádob v tvare kvetináčov s ceduľkou. Ideálna na dekoráciu alebo pre využitie na oslavách, ako sú narodeniny, svadby či tématické párty. Možno použiť ako dekoráciu s ďalšou výzdobou, alebo pre oslavy, kde ich skvele využijete na pohostenie, fľaše atď. Materiál: kov Rozmery: väčší 30x16x33cm, prostredná 26x14x30,5cm a najmenšia 22,5x11x28cm Balenie: 3 kusy