Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Podprsenka nipplex nina cierna 70d

Nájdených:    8 produktov

Dámska podprsenka Olga čierna 70D

Dámska push-up podprsenka. Košíčky modelu sú pokryté vyšívaným tylom. Boky podprsenky sú tylové. Model má zväčšujúce vypchávky. Ramienka je možné nastaviť aj odopnúť. Zloženie: 60% polyamid, 20% polyester, 13% bavlna, 7% elastan.

Dámska podprsenka EWA čierna 70D

Dámska podprsenka typu "bardotka" s tvarovanými košíčkami. Model má vyberateľné push-up vypchávky. V obvode je silikónová páska, ktorá udržuje podprsenku na správnom mieste aj bez ramienok. Ramienka je možné nastaviť aj odopnúť. Regulátory na ramienkach, háčiky a zapínanie sú kovové. Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné materiály.

Push-up podprsenka CLAUDIA čierna 70D

Dámska push-up podprsenka. Košíčky modelu sú pokryté čipkou. Model má vyberateľné push-up vypchávky. Čipkovaná ramienka nie je možné odopnúť. Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné materiály.

Dámska push-up podprsenka WIKI čierna 70D

Dámska push-up podprsenka. Košíčky modelu sú pokryté čipkou a sú doplnené push-up vypchávkami. Vnútorná časť košíčkov pokrýva bavlna. Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné materiály.

Dámska podprsenka ZARA ČIERNA A ZLATÁ 70D

Zara - to je dámska push-up podprsenka, ktorá je vyrobená z čiernej čipky podšitej tmavo béžovým materiálom. Ramienka je možné odopnúť. V mieste spojenia košíčkov je ozdobný bižutérny prvok. Model má strih a konštrukciu typu BP16. Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné materiály.

Dámska podprsenka ZARA BIG ČIERNA A ZLATÁ 70D

Vystužená dámska podprsenka ZARA typu "full cup". Košíčky a boky modelu sú vyrobené z čiernej čipky podšitej tmavo béžovým materiálom. Vnútri košíčkov sú kapsičky s vyberateľnými push-up vypchávkami. Boky podprsenky sú spevnené zvislými kosticami. Ramienka nie je možné odopnúť. V mieste spojenia košíčkov je ozdobný bižutérny prvok. Zloženie: 60% polyamid, 16% polyester, 10% bavlna, 7% elastan, 7% iné materiály.