Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Plastovy obal na prestigio

Nájdených:    610 produktov

Plastový obal na Iqos - Průhledný

Vysoce kvalitní obal na IQOS z odolného plastu Barva: Průhledná Pouzdro pro přístroj IQOS Ochrana před poškrábáním, nárazem, prachem, či vyklouznutí...v podstatě před jakýmkoliv vnějším vlivem Pohodlné držení, snadné vkládání i vyjmutí Unikátní moderní design

Obal na inventár A5,vývesný, plastový

Obal z hladkej prehľadne fólie prispôsobený na preipevnenie na stenu s otváraním zhora. Formát A5.

Herlitz Obal A4 plastový zapínací na zips

Priehľadný plastový obal so zipsom A4 Plus Zippa-Bag - vnútorný rozmer 35,5x23,5cm, TIM 6B4.

Plastový obal na Iqos 3 - Strong, Zlatý

Vysoko kvalitný obal na IQOS z extra odolného plastu Farba: Zlatá Puzdro pre prístroj IQOS 3.0. Ochrana pred poškriabaním, nárazom, prachom, či vykĺznutiu ... v podstate pred akýmkoľvek vonkajším vplyvom Pohodlné držanie, jednoduché vkladanie aj vyberanie Unikátny moderný dizajn

Karty žolíkové, plastový obal

Herné karty, ktoré zabezpečia zábavu v akomkoľvek kolektíve. Určené na populárne hry ako napr. Kanasta, Žolík, Kent, Autobus, ... • 108 kariet • rozmer karty: 5.6 x 8.6 cm • materiál: kartón 300g/m² • v plastovej krabičke

Karty sedmové, plastový obal

Herné karty, ktoré zabezpečia zábavu v akomkoľvek kolektíve. Určené na populárne hry ako napr. Sedma, Farár, Mariáš, Misa a pod. • 32 kariet • rozmer karty: 6 x 9.8 cm • materiál: kartón 300g/m² • v plastovej krabičke

Karty canasta plastový obal

Karty canasta - plastový obalCanasta je veľmi známa spoločenská hra, obľúbená naprieč generáciami.Karty hrajú rady deti, rodičia i starí rodičia. Karty sú skladné a zmestia sa do každého batôžku či cestovné tašky. Na dovolenke prší? Nevadí, zahrajte si karty a hneď budete mať lepšiu náladu. Karty sú uložené v plastovej škatuľke.Canasta - Ideálny počet hráčov pre túto hru sú štyri. Hráči vždy sedia proti sebe a po niekoľkých kolách víťazí ten, kto dosiahne 10 000 bodov alebo viac. Spríjemnite si...

Obal plastový na dokumenty Opaline trojchl. s gumičkou modrý

Plastový obal formátu A4 s tromi chlopňami zo silného polypropylénu hrúbky 500 µm s gumičkou. . Módna farba. Farba: modrá

Obal plastový na dokumenty Opaline trojchl. s gumičkou zelený

Plastový obal formátu A4 s tromi chlopňami zo silného polypropylénu hrúbky 500 µm s gumičkou. Módna farba. Farba: zelená

Obal plastový na dokumenty Opaline trojchl. s gumič. červený

Plastový obal formátu A4 s tromi chlopňami zo silného polypropylénu hrúbky 500 µm s gumičkou. Módna farba. Farba: červená

Obal plastový na dokumenty Opaline trojchl. s gumičkou číry

Plastový obal formátu A4 s tromi chlopňami zo silného polypropylénu hrúbky 500 µm s gumičkou. Módna farba. Farba: číra

Herlitz Obal plastový s gumičkou rose

Obal s tromi chlopňami z polypropylénu radu Pastell na dokumenty formátu A4. Kapacita 300 listov. Zatváranie sivou gumičkou o sivý plastový krúžok. Farba priehľadná ružová.

Herlitz Obal plastový s gumičkou lila

Obal s tromi chlopňami z polypropylénu radu Pastell na dokumenty formátu A4. Kapacita 300 listov. Zatváranie sivou gumičkou o sivý plastový krúžok. Farba priehľadná fialová.

FORCELL Plastový obal Lenovo A328 biely

Plastový obal Lenovo A328 bielyJednoduchý plastový obal pre Váš smartfón. Narozdiel od obyčajných silikónových obalov, tento obal je hrubší a teda lepšie chráni Váš telefón pred pádmi. Perfektne sadne na Váš telefón a vďaka použitým materiálom sa nešmýka v rukách. Precízne výrezy pre fotoaparát, blesk, tlačidlá a všetky konektory zaručujú bezproblémové každodenné používanie. Dostupný vo viacerých farbách.

Herlitz Obal A5 plastový zapínací číry

Obal A5, priehľadný, PP, zatváranie na patent.

Travalo Classic plastový obal na plniteľný rozprašovač parfémov unisex Tiger

Plastový obal na plniteľný rozprašovač parfémov Travalo Classic je praktickým a štýlovým doplnkom pre každého milovníka parfémov. Obal chráni plniteľný rozprašovač pred poškodením a tak budete môcť nosiť svoj rozprašovač kedykoľvek pri sebe.

Plastový obal na kvetináč Paris, biela, 27 x 22 cm

Štýlový plastový obal na kvetináč skvele doladí každú miestnosť, terasu i balkón. Je vyrobený z recyklovaného ekoplastu s dlhou životnosťou. Má pekný rustikálny vzhľad s bielym povrchom s patinou a plastickým dekoratívnym prvkom v štýle Provence. Skvele tak doplní podobne ladený interiér aj exteriér.

Plastový obal na kvetináč Monza, sivá, 25 x 24 cm

Krásny obal na kvetináč z ekoplastu vyniká svojim rustikálnym vzhľadom a plastickým vzorom. Bude výrazným doplnkom každého interiéru, terasy i záhrady.

Plastový obal na kvetináč Monza, béžová, 25 x 24 cm

Krásny obal na kvetináč z ekoplastu vyniká svojim rustikálnym vzhľadom a plastickým vzorom. Bude výrazným doplnkom každého interiéru, terasy i záhrady.

Plastový obal na Iqos 3 + bočné dvierka - Hard Cover, Čierny

Vysoko kvalitný obal na IQOS z extra odolného plastu + bočné dvierka Farba: Čierna Puzdro pre prístroj IQOS 3.0. Ochrana pred poškriabaním, nárazom, prachom, či vykĺznutiu ... v podstate pred akýmkoľvek vonkajším vplyvom Pohodlné držanie, jednoduché vkladanie aj vyberanie Unikátny moderný dizajn

Plastový obal na Iqos 3 + bočné dvierka - Hard Cover, Modrý

Vysoko kvalitný obal na IQOS z extra odolného plastu + bočné dvierka Farba: Modrá Puzdro pre prístroj IQOS 3.0. Ochrana pred poškriabaním, nárazom, prachom, či vykĺznutiu ... v podstate pred akýmkoľvek vonkajším vplyvom Pohodlné držanie, jednoduché vkladanie aj vyberanie Unikátny moderný dizajn

Plastový obal na Iqos 3 + bočné dvierka - Hard Cover, Strieborný

Vysoko kvalitný obal na IQOS z extra odolného plastu + bočné dvierka Farba: Strieborná Puzdro pre prístroj IQOS 3.0. Ochrana pred poškriabaním, nárazom, prachom, či vykĺznutiu ... v podstate pred akýmkoľvek vonkajším vplyvom Pohodlné držanie, jednoduché vkladanie aj vyberanie Unikátny moderný dizajn

Leitz Plastový obal s gumičkou WOW čierny

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba čierna.

Leitz Obal plastový s gumičkou WOW purpurový

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba purpurová.

Leitz Plastový obal s gumičkou WOW biely

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba biela.

Leitz Plastový obal s gumičkou WOW žltý

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba metalická modrá.

Q-Connect Obal plastový na dokumenty trojchl.. s gumičkou,transparent.čierny

Transparentný plastový obal formátu A4 s tromi chlopňami z polypropylénu s gumičkou. Farba čierna.

Plastový obal na kvetináč Paris, biela, 24,5 x 14 cm

Štýlový plastový obal na kvetináč skvele doladí každú miestnosť, terasu i balkón. Je vyrobený z recyklovaného ekoplastu s dlhou životnosťou. Má pekný rustikálny vzhľad s bielym povrchom s patinou a plastickým dekoratívnym prvkom v štýle Provence. Skvele tak doplní podobne ladený interiér aj exteriér.

Plastový obal na kvetináč Paris, béžová, 23,5 x 22 cm

StŠtýlový plastový obal na kvetináč skvele doladí každú miestnosť, terasu i balkón. Je vyrobený z recyklovaného ekoplastu s dlhou životnosťou. Má pekný rustikálny vzhľad s béžovým povrchom s patinou a plastickým dekoratívnym prvkom v štýle Provence. Skvele tak doplní podobne ladený interiér aj exteriér.

Plastový obal na kvetináč Paris, biela, 23,5 x 22 cm

Štýlový plastový obal na kvetináč skvele doladí každú miestnosť, terasu i balkón. Je vyrobený z recyklovaného ekoplastu s dlhou životnosťou. Má pekný rustikálny vzhľad so sivým povrchom s patinou a plastickým dekoratívnym prvkom v štýle Provence. Skvele tak doplní podobne ladený interiér aj exteriér.

Plastový obal na kvetináč Toledo, sivá, 26 x 25,5 cm

Elegantný obal na kvetináč bude krásnym doplnkom každej kvetiny aj vášho interiéru. Má pekný jemný nepravidelný vzor, ktorý je plastický. Obal je vhodný aj do vonkajších priestorov. Je vyrobený z ekoplastu, ktorý je trvanlivý, ľahký a recyklovateľný.

Plastový obal na kvetináč Toledo, béžová, 26 x 25,5 cm

Elegantný obal na kvetináč bude krásnym doplnkom každej kvetiny aj vášho interiéru. Má pekný jemný nepravidelný vzor, ktorý je plastický. Obal je vhodný aj do vonkajších priestorov. Je vyrobený z ekoplastu, ktorý je trvanlivý, ľahký a recyklovateľný.

JUNIOR Obal plastový A4 so zapínaním, pastel modrý

Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Rozmery 330x237 mm Farba: pastelovo modrá.

JUNIOR Obal plastový A4 so zapínaním, pastel ružový

Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Rozmery 330x237 mm Farba: pastelovo ružová.

JUNIOR Obal plastový A4 so zapínaním, pastel zelený

Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Rozmery 330x237 mm Farba: pastelovo zelená.

JUNIOR Obal plastový A4 so zapínaním, pastel žltý

Obal na dokumenty A4 so zapínaním na patentku vyrobený z kvalitného PP materiálu. Obal na dokumenty v moderných pastelových farbách. Rozmery 330x237 mm Farba: pastelovo žltá.

Leitz Obal plastový s gumičkou WOW metalický ružový

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba metalická ružová.

Leitz Obal plastový s gumičkou WOW metalický modrý

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba metalická modrá.

Leitz Obal plastový s gumičkou WOW ľadovo modrý

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba ľadovo modrá.

Leitz Obal plastový s gumičkou WOW metalický zelený

Trojchlopňový obal na dokumenty do formátu A4 z polypropylénu. V dizajne rady WOW v žiarivých farbách. Uzatváranie uchytením na gumičku. Kapacita 150 listov. Farba metalická zelená.