Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Plastovy box pre hlodavce

Nájdených:    315 produktov

PLASTOVÝ BOX PRE HLODAVCE 1,5l

Prepravný box pre hlodavce, malé papagáje a teráriové zvieratká s rozmermi 18x12x13cm. Prepravka s otváracím vekom a držadlom pre pohodlné nosenie. Ak preferujete nejakú farbu, uveďte to prosím v košíku do poznámky. Box dobre poslúži napr. ak cestujete na dovolenku, alebo prevážate svoje zvieratko na pravidelnú veterinárnu kontrolu.

Klietka pre hlodavce KLEO box 58 x 32 x 31 cm

Plastový box pre malé hlodavce (škrečky, myši, potkany atď.) a malé teráriové zvieratá s vybavením.

Plastový domček pre hlodavce s tvarovanou strechou A009

Plastový domček pre hlodavce s tvarovanou strechou. Veľkosť: 15 x 11 x 9 cm

Prepravný papierový box pre hlodavce S Zolux

Prepravný box pre hlodavce. Rozmery: 138 x 85 x 85 mm

Prepravný papierový box pre hlodavce L Zolux

Prepravný box pre hlodavce. Rozmery: 260 x 130 x 130 mm

Plastový box

 Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto. Podľa veľkosti využijete bez viečka aj do mikrovlnnej rúry (+95 °C) a mrazničky (-25 °C). Vhodné aj do umývačky riadu. Možnosť stohovania boxov.

Beaphar Prenosný box pre hlodavce a vtáky S

Papierová škatuľa na prenášanie vtákov a hlodavcov. Veľkosť: 14 x 7,5 x 7,5 cm.

PREPRAVKA PRE HLODAVCE MALÁ

Prepravka pre hlodavce, napr. myšky a alebo škrečky. Tento malý plastový transportný box pre vašich malých kamarátov vám bude slúžiť najmä, ak vyrazíte na cesty. Prepravka sa dá otvoriť z vrchu. Po celom obvode je dostatok vetracích otvorov, k prenášaniu uvítate dve príjemne uchopiteľná ucha. Veľkosť boxu je 18x12x13cm.

"Fauna-Box III" plastový box 6l

Charakteristika "Fauna-Box III" plastový box 6l: Kvalitný plastový box pre malé živočíchy Nobby Fauna Box III s objemom 6l. "Fauna Box" sa skladá z plastovej vaničky s vekom s vyklápacím otvorom a držadlom pre lepšiu manupuláciu. Farba veka: podľa veľkosti Objem: 6l Rozmery: 27x17x18cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

"Fauna-Box III" plastový box 20l

Charakteristika "Fauna-Box III" plastový box 20l: Kvalitný plastový box pre malé živočíchy Nobby Fauna Box III s objemom 20l. "Fauna Box" sa skladá z plastovej vaničky s vekom s vyklápacím otvorom a držadlom pre lepšiu manupuláciu. Farba veka: podľa veľkosti Objem: 20l Rozmery: 41x23x29cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

"Fauna-Box III" plastový box 10l

Charakteristika "Fauna-Box III" 10l: Kvalitný plastový box pre malé živočíchy Nobby Fauna Box III s objemom 10l. "Fauna Box" sa skladá z plastovej vaničky s vekom s vyklápacím otvorom a držadlom pre lepšiu manupuláciu. Farba veka: podľa veľkosti Objem: 10l Rozmery: 34x20x22cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

"Fauna-Box II" plastový box 18l

Charakteristika "Fauna-Box II" plastový box 18l: Kvalitný plastový box pre malé živočíchy Nobby Fauna Box II s objemom 18l. "Fauna Box" sa skladá z plastovej vaničky s vekom s vyklápacím otvorom. Farba veka: čierna Objem: 18l Rozmery: 50,5x30,5x18cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

"Avior" tyrkysový plastový box

Charakteristika "Avior" tyrkysový plastový box: Ergonomický transportný plastový box na prepravu psov a mačiek Avior s tyrkysovej farbe s rozmerom 57,5 ​​x 39,5 x 40,5 cm. Zlatým klincom tohto moderného prepravného boxu je, že je možné ho kompletne otvoriť z hornej strany, vzadu i vpredu. Dva uzatvárateľné, veľké vstupné otvory zaisťujú bezproblémové vyberanie a vkladanie do prepravky bez stresu. Prepravka sa upevňuje pomocou trojbodových bezpečnostných pásov v aute, čo zaisťuje optimálnu a bez...

"Avior" šedý plastový box

Charakteristika "Avior" šedý plastový box: Ergonomický transportný plastový box na prepravu psov a mačiek Avior s sivej farbe s rozmerom 57,5 ​​x 39,5 x 40,5 cm. Zlatým klincom tohto moderného prepravného boxu je, že je možné ho kompletne otvoriť z hornej strany, vzadu i vpredu. Dva uzatvárateľné, veľké vstupné otvory zaisťujú bezproblémové vyberanie a vkladanie do prepravky bez stresu. Prepravka sa upevňuje pomocou trojbodových bezpečnostných pásov v aute, čo zaisťuje optimálnu a bezpečnú prep...

Plastový PARTY BOX - ružový

Plastový PARTY BOX - ružový z kategórie Dom a bývanie | Do kuchyne | Kuchynský riad | Plastové dózy kúpite na Kokiskashop.sk za 14.69 €. Väčší plastový podnos s poklopom, v ktorom uskladníte a prepravíte chlebíčky, koláče, jednohubky ... Praktické držadlo umožňuje jednoduchý prenos boxu. Je dobre umývateľný, nesmie chýbať v žiadnej domácnosti pre prepravu pokrmov. Výrobok je opatrený certifikátom povoľujúcim kontakt s potravinami. Jednoduchý čistý dizajn v peknom farebnom prevedení. Technické ...

Plastový PARTY BOX - ružový

Väčší plastový podnos s poklopom, v ktorom uskladníte a prepravíte chlebíčky, koláče, jednohubky ... Praktické držadlo umožňuje jednoduchý prenos boxu. Je dobre umývateľný, nesmie chýbať v žiadnej domácnosti pre prepravu pokrmov. Výrobok je opatrený certifikátom povoľujúcim kontakt s potravinami. Jednoduchý čistý dizajn v peknom farebnom prevedení. Technické údaje: šírka: 45 cm výška: 11 cm hĺbka: 30 cm materiál: plast farba: transparentná / zv. ružová hmotnosť: 0,89 kg Obsah balenia: 1 x pl...

"Fauna-Box III" plastový box 2,6l

Charakteristika "Fauna-Box III" plastový box 2,6l: Kvalitný plastový box pre malé živočíchy Nobby Fauna Box III s objemom 2,6l. "Fauna Box" sa skladá z plastovej vaničky s vekom s vyklápacím otvorom a držadlom pre lepšiu manupuláciu. Farba veka: podľa veľkosti Objem: 2,6l Rozmery: 120x14x14cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

KLIETKA PRE HLODAVCE GRIM

Klietka pre hlodavce Grim farebná o veľkosti 37x25x21cm Klietka pre hlodavce s rozmermi dostatočnými pre voľnosť pohybu jedného či dvoch zvieratiek. Táto jednoposchodová klietka má otvárateľnou striešku, ktorá umožní vybratí zvieratká a alebo drobnú úpravu interiéru v domčeku vášho maznáčika.Morčiatka, myšky a iní drobný hlodavce ocenia medziposchodie, kam si môžu prísť pre rôzne dobrôtky, alebo odkiaľ môžu zvedavo preskúmavať okolie.Klietka má štandardnú medzeru medzi drôty a tak môžete využiť...

KLIETKA PRE MALÉ HLODAVCE

Klietka pre hlodavce farebná o veľkosti 37x25x21cm. Klietka pre hlodavce s rozmermi dostatočnými pre voľnosť pohybu niekoľkých malých zvieratiek. Táto jednoposchodová klietka má otvárateľnou striešku, ktorá umožní vybratí zvieratká a alebo drobnú úpravu interiéru v domčeku vášho maznáčika.Plusom tohto kovového drôteného domčeku je jeho tvar kvádra. Tak klietka dokonale vyplní akýkoľvek priestor a bude skladným boxom napr. aj pri cestovaní autom.Morčatá, myši a iní malí hlodavci ocenia šikovné m...

4,9L Transparentný plastový box

--popredný Turecký výrobca domacích potrieb. Plastový priehľadný box objemu 4,9l pre všestranné využitie v domácnosti. Výrobok je zdraviu neškodný a preto je vhodný pre kontakt s potravinami. Vhodné do umývačky riadu.

2,1L Transparentný plastový box

--popredný Turecký výrobca domacích potrieb. Plastový priehľadný box objemu 2,1l pre všestranné využitie v domácnosti. Výrobok je zdraviu neškodný a preto je vhodný pre kontakt s potravinami. Vhodné do umývačky riadu.

0,9L Transparentný plastový box

--popredný Turecký výrobca domacích potrieb. Plastový priehľadný box objemu 0,9l pre všestranné využitie v domácnosti. Výrobok je zdraviu neškodný a preto je vhodný pre kontakt s potravinami. Vhodné do umývačky riadu.

Orion Plastový úložný box, 8 l

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Orion Plastový úložný box, 13 l

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Plastový úložný box 5 l, sivá

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Plastový úložný box 270 L (hnedá)

Plastový box pre uloženie najrôznejších predmetov. Výhodou tohto boxu je jednoduchá montáž (bez využitia náradia - všetko zložíte ako stavebnicu), vysoká kvalita boxu a moderný design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepriazni počasia.

Plastový úložný box 270 L (antracit)

Plastový box pre uloženie najrôznejších predmetov. Výhodou tohto boxu je jednoduchá montáž (bez využitia náradia - všetko zložíte ako stavebnicu), vysoká kvalita boxu a moderný design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepriazni počasia.

Plastový úložný box 305 L (antracit)

Plastový box pre uloženie najrôznejších predmetov. Výhodou tohto boxu je jednoduchá montáž (bez využitia náradia - všetko zložíte ako stavebnicu), vysoká kvalita boxu a moderný design. Materiál má UV ochranu a je odolný nepriazni počasia.

Domček pre škrečka plastový Televízia

Plastový domček v tvare televízora pre malé hlodavce

Ferplast klietka pre hlodavce Princezná

Klietka je vyrobená z pevného, lakovaného drôteného pletiva s ružovou plastovou základňou. V hornej časti klietky sú malé dvierka, ktoré môžu byť použité pre normálne upratovanie a čistenie, sú vybavené bezpečnostnou sponou, aby sa váš maznáčik nemohol náhodne dostať von.Pre hĺbkové čistenie, stačí uvoľniť klipy na stranách a potom možno ľahko oddeliť ...

Aldo Plastový úložný box 5 l, biela

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, vhodný pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Plastový úložný box 9,2 l, biela

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, vhodný pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Plastový úložný box 1,5 l, sivá

Plastový box s praktickými klipmi pre pevné uzavretie. Využijete v každej domácnosti, hodí sa pre uskladnenie potravín, oblečenia, detských hračiek, proste čohokoľvek, čo vás napadne a na čo nemáte v skriniach miesto.

Kinekus Box na šitie, plastový, 8l, 28x28x17cm

Plastový elegantný box na šitie, ako krabička prvej pomoci so šitím, pre mamičky a iné šikovné ruky. Box sa skladá z veka a dvoch častí vo vnútri: vrchná časť je segmentovaná na menšie priehradky pre uskladnenie ihiel, nití a iných drobných pomôcok na šitie, spodná časť je bez segmentovania, vhodná na väčšie kusy Praktické pevné uzavretie boxu pre jednoduchú manipuláciu a b...

CURVER 41155 KÔŠ PLASTOVÝ box - L - ružový

CURVER 41155 KÔŠ PLASTOVÝ box - L - ružový z kategórie Dom a bývanie | Nábytok | Úložné boxy a košíčky | Košíčky kúpite na Kokiskashop.sk za 9.29 €. Plastový box v modernom MY STYLE dizajne ( imitácia ratanu - Y vzor ). Box z radu "My Style" je štýlové riešenie pre usporiadanie drobností vo Vašej domácnosti. Vďaka modernému dizajnu a veselej farbe box skvele zapadne do detskej izbičky, kúpeľne, šatne ... Predstavuje dokonalú alternatívu prútených a ratanových košíkov ( oproti ratanu je plast s...