Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pisnicky o laske texty

Nájdených:    10 produktov

Logopedické písničky

Elektronická kniha Logopedické písničky:Procvičování správné výslovnosti pomocí říkanek napsaných na melodie známých lidových písniček? To je ono! Z povinnosti cvičit logopedii se stane zábava, kterou si užijí děti i dospělí. Texty zaměřené na konkrétní hlásku jsou velice jednoduché a snadno zapamatovatelné. Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní. Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát....

Fragment Logopedické písničky

Logopedická cvičení na melodie známých lidových písniček? To je ono!Texty zaměřené na konkrétní hlásku jsou velice jednoduché a snadno zapamatovatelné. Lze je využít doma, ve školkách, ale i prvních třídách, jako zpestření výuky čtení a psaní. Z povinnosti cvičit logopedii se stane zábava, kterou si užijí děti i dospělí.Písničky jsou doplněny o notové záznamy a kytarové akordy, takže si je snadno můžete i zahrát. Tak hurá do toho!

Encyklopedie Jiřího Suchého IV. Písničky CH-Me

Štvrtý zväzok zobraných spisov obsahuje piesňové texty J. Suchého, abecedne usporiadané texty, informácie o publikovaní a edičné poznámky.

metrofília - čistá duša

čistá duša prichádza s druhou zbierkou textov, ktoré sú tak trochu básničkami, aforizmami či slovnými hračkami. Všetky texty sú o láske, v rôznych jej podobách. Na rozdiel od prvej knihy, tieto texty ešte neboli zverejnené na sociálnych sieťach.

metrofília

čistá duša prichádza s druhou zbierkou textov, ktoré sú tak trochu básničkami, aforizmami či slovnými hračkami. Všetky texty sú o láske, v rôznych jej podobách.

Mlýnské kolo v srdci mém - CD

Nový štúdiový album kráľovnej českého a slovenského šansónu po viac ako dvadsiatich rokoch je udalosťou roka. Levanduľová obálka obsahuje kolekciu trinástich šansónov o láske a smrti, ktoré zložili francúzski autori a dostali špičkové české texty.

Urobíme všetko, čo sa dá

Eva Borušovičová všetky texty z tejto kolekcie napísala exkluzívne pre tri obsahovo a personálne na seba nadväzujúce internetové projekty: inZine, T-Station a najnovšie INLAND. Tam si našla množstvo fanúšikov medzi čitateľmi, ktorí sa v jej riadkoch naučili očakávať humor, múdrosti o živote, láske, sexe, rodičovstve i detstve, pochopenie i podpichnutie, smútok i nádej, nečakané uhly pohľadu a pointy, kultivovaný a živý jazyk.

Stopy dávnej minulosti 10

Audiokniha MP3 Stopy dávnej minulosti 10:Záverečný zväzok knižného cyklu Pavla Dvořáka Stopy dávnej minulosti autor už nestihol napísať, nečakane zomrel v decembri 2018Jeho manželka, historička Daniela Dvořáková sa podujala zavŕšiť knižnú sériu namiesto neho. Na základe osobnej korešpondencie a literárnej pozostalosti manžela napísala strhujúcu biografiu, ktorá zachytáva život a prácu Pavla Dvořáka počas tridsiatich štyroch rokov, ktoré strávila po jeho boku.Ku každej kapitole sú zaradené te...

Hvorecký číta Spamati a Naum

Audiokniha MP3 Hvorecký číta Spamati a Naum:Audiokniha vznikla výberom z posledných dvoch poviedkových titulov slovenského spisovateľa a publicistu, Michala Hvoreckého Naum je plný príbehov o láske, umení a smrti, v ktorom sa životy hrdinov raz osudovo, inokedy voľne spájajú. Zlomové udalosti v životoch jedných, môžu byť často všednými dňami pre tých druhých. A to robí život každého z nás tak krásne unikátny. V druhej časti sa Michal ponára do spomienok, ktoré vykresľujú obraz Slovenska a rô...

Urobíme všetko, čo sa dá - Eva Borušovičová

Urobíme všetko, čo sa dá - Eva Borušovičová, Väzba: tvrdá s prebalom , Počet strán: 296, Jazyk: slovenský, Rok vydania: 2022 Urobíme všetko, čo sa dáNejdeme do hĺbky, nestrácame čas, nepýtame sa na prapríčiny, nerozrýpavame staré rany, nerozmetávame fungujúci poriadok, len sa snažíme, aby sme aj s našimi problémami, programami, traumami, podivnosťami, fóbiami a paušálmi dokázali žiť čo najlepšie, - vysvetľuje Eva Borušovičová unavenej telefonistke kognitívno-behaviorálny návod na život, v jedno...