Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pharma activ rakytnikovy olej 50 ml

Nájdených:    7 produktov

Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E.

Pharma activ Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny a vitamín E.

Pharma Activ Rakytníkový olej 50 ml

Rakytníkový olej je multiminerálny preparát s maximálnou vstrebateľnosťou, ktorý je bohatým zdrojom vitamínov zo skupiny A, C, E, K, B1, B2, B6, P, kyseliny listovej, organických kyselín, karotenoidov, cukrov, trieslovín a mnohých minerálnych solí. Je vhodným doplnkom výživy pri avitamninóze.

Pharma Activ Rakytníkový olej kvapky 50 ml

Pharma Activ Rakytníkový olej, výživový doplnok Obsah Pharma Activ Rakytníkový olej: kvapky 1x50 ml Charakteristika Pharma Activ Rakytníkový olej: Výživový doplnok s vysokým obsahom nenasýtených tukov (100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides). Rakytníkový olej získavaný z plodov rakytníka doplňuje stravu o nenasýtené mastné kyseliny (napr. kyselinu linolovú zo skupiny omega-6 mastných kyselín) a vitamín E, ktorý pomáha pri ochrane buniek pred oxidačným stresom. Maximálna denná dávka...

Pharma Activ Rakytníkový olej kvapky 50 ml

Pharma Activ RAKYTNÍKOVÝ OLEJ kvapky 1x50 ml Vysoký obsah nenasýtených mastných kyselín. Výživový doplnok s vysokým obsahom nenasýtených tukov (100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides).

LABORATORIA NATURY Sp. z o.o. Pharma Activ RAKYTNÍKOVÝ OLEJ kvapky 1x50 ml 50 ml

Výživový doplnok s vysokým obsahom nenasýtených tukov (100% oleja z plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides).

Pharma Activ Olej zo sibírskej jedle bielej 50 ml

Éterický olej je prírodný produkt získavaný z jedle bielej rastúcej výlučne v ekologicky čistých oblastiach Sibíru. Je zdrojom vitamínov a stopových prvkov v čistej, prírodnej forme. Okrem iného obsahuje antioxidanty, beta karotén a vitamín E. Prípravok normalizuje imunitný systém.