Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pes a jeho rec

Nájdených:    627 produktov

Pes a jeho kamaráti

Vstúpte do kráľovstva zvierat! V tomto priestorovom leporele od Rudolfa Lukeša sa zoznámite so zvykmi a zvláštnosťami psíka, sovy, osla alebo páva. Krátke texty zoznámia najmenších čitateľov so zvieratkami ako domácimi, tak aj tými exotickými.

Pes Gordon a jeho priatelia

Čokoládový kokeršpaniel Gordon je pes, ktorý sa veľmi rád stretáva s ľuďmi a najmä s deťmi. Z týchto stretnutí vznikla pestrá kniha príbehov.

Pes Moko a jeho oko

Psík Moko má len jedno oko. Keďže sa mu preto všetci smejú, žije ďaleko od ľudí a zvierat.

Pes a jeho kamaráti - kolektív autorov

Vstúpte do kráľovstva zvierat! V tomto priestorovom leporele od Rudolfa Lukeša sa zoznámite so zvykmi a zvláštnosťami psíka, sovy, osla alebo páva. Krátke texty zoznámia najmenších čitateľov so zvieratkami ako domácimi, tak aj tými exotickými. Túto čarovnú knižku bude chcieť vaše dieťa čítať znova a znova!

Chlapec a jeho pes na konci světa

Dospívající Griz žije spolu s rodiči a sourozenci na ostrově a za celý život se nesetkal ani s tolika lidmi, aby z nich bylo možné postavit dvě mužstva a zahrát si regulérní fotbalový zápas. Před několika generacemi totiž lidé až na pár výjimek ztratili schopnost mít děti, a tak teď civilizace leží v troskách a na celém světě přežívá jen několik izolovaných skupinek.

KuliFerdo - Vnímanie a reč

Dostupné aj v kolekcii za skvelú cenu. Druhý zošit trojdielnej série Kuliferdo a jeho svet je zameraný na oblasti zrakového a sluchového vnímania, reči a koordináciu ruky a oka (tzv. vizuomotoriky).

Řeč ne řeč

Rozhovor s významným českým básníkem Karlem Šiktancem (nar. 1928) o jeho životě i poezii. Po dva roky vypracovával Karel Šiktanc písemné odpovědi na otázky, které vyplynuly ze společných debat o české literatuře, o postavení básníka v současném světě, o vztahu \vyššího\' a \'nižšího\' v autorově básnické tvorbě či o zodpovědnosti překladatele. '

Rozvíjíme jazyk a řeč dětí

Publikace Rozvíjíme jazyk a řeč dětí poslouží jako užitečná příručka k výuce vzdělávací oblasti Dítě a jeho psychika a její podoblasti Jazyk a řeč nejen v mateřských školách. Vedle potřebného metodického zázemí nabízí spoustu originálních námětů a zábavných aktivit, které jsou ověřeny praxí a garantovány editorským kolektivem z řad odborníků na předškolní výchovu a vzdělávání.

Rozvíjíme jazyk a řeč dětí - Kolektív

Publikace Rozvíjíme jazyk a řeč dětí poslouží jako užitečná příručka k výuce vzdělávací oblasti Dítě a jeho psychika a její podoblasti Jazyk a řeč nejen v mateřských školách. Vedle potřebného metodického zázemí nabízí spoustu originálních námětů a zábavných aktivit, které jsou ověřeny praxí a garantovány editorským kolektivem z řad odborníků na předškolní výchovu a vzdělávání. I přes větší zaměření k jedné vzdělávací oblasti neztrácejí činnosti svůj integrovaný charakter a přispívají k celostní...

Hérakleitos z Efesu: Zkušenost a řeč

Tematický důraz je kladen na promyšlenou mnohoznačnost Hérakleitova autorského stylu a na filosofickou relevanci jeho svébytné poetiky, vedle souvislostí s iónskými filosofy přírody, s Parmenidem, Empedokleem či Démokritem je zkoumán také Hérakleitův vztah k Homérovi a orální epice, k Hérodotovi, Sofokleovi apod. Edičně připravil M.

Reč ticha

Podstata učenia Eckharta Tolleho je jednoduchá: Ak sa napojíme na vnútorné ticho, dostaneme sa za hranice našej mysle a emócií a objavíme tak hlboký trvalý pokoj, spokojnosť a vyrovnanosť. Jeho mimoriadne úspešná prvá kniha s názvom Sila prítomného okamihu oslovila milióny ľudí na celom svete.

Básnická řeč

Jen stěží lze najít českého čtenáře, který by neznal Pána prstenů nebo Letopisy Narnie. Jméno Owena Barfielda, bez něhož by tato díla pravděpodobně nebyla nikdy vznikla, je však v českém prostředí téměř neznámé. Přitom to byl právě Barfield, kdo rozhodující měrou přispěl ke zformování volného filosoficko-literárního sdružení Inklings, k němuž od počátku náležel jeho celoživotní přítel C. S. Lewis a později též J. R. R. Tolkien. Právě Barfieldova pohádka Stříbrná trubka přivedla Tolkiena k tomu,...

Pes baskervillský

Literárna postava geniálneho detektíva Sherlocka Holmesa s jeho pomocníka doktora Watsona preslávila svojho tvorcu po celom svete. Vo všetkých príbehoch s týmto slávnym detektívom nájdeme typickú atmosféru stupňujúceho sa napätia, suchý anglický humor a neúprosnú logiku v odhaľovaní naoko neriešiteľných prípadov, ktoré ani po toľkých rokoch od svojho vzniku nestrácajú svoje čaro.

Nádoba plná řeči (Člověk, řeč a přirozený svět)

V centru knihy stojí pojem řeč. Oproti pojmu jazyka - systému, o nějž seopírá strukturalismus, a text, spojeného s komunikačně a pragmaticky zaměřeným lingvistickým zkoumáním, má řeč (langage) akcentovat mnohoaspektovost a povýtce lidský charakter této skutečnosti: sepětí s tělesně-smyslovým ukotvením člověka a jeho prožíváním , s široce chápanou kognitivitou, a také s kulturou, s jazykovým obrazem světa.

Nádoba plná řeči (Člověk, řeč a přirozený svět)

V centru knihy stojí pojem řeč. Oproti pojmu jazyka - systému, o nějž se opírá strukturalismus, a text, spojeného s komunikačně a pragmaticky zaměřeným lingvistickým zkoumáním, má řeč (langage) akcentovat mnohoaspektovost a povýtce lidský charakter této skutečnosti: sepětí s tělesně-smyslovým ukotvením člověka a jeho prožíváním , s široce chápanou kognitivitou, a také s kulturou, s jazykovým obrazem světa.

Čas a řeč. Studie o Augustinovi, Řehořovi z Nyssy a Bernardu Silvestris

Súbor siedmych statí venovaných trom autorom 4. až 12. storočia. Augustínovaslávna analýza času je tu ukázaná v spojitosti s jeho chápaním reči ako kľúča k rečovo usporiadanej pamäti, obsahujúcej vrodené pojmy všetkých vecí.

Pes Timo a fučivírus - Ľubica Bátoryová

Obľúbený hrdina Timo opäť zasahuje! Vo vzduchu totiž zrazu nelietajú včely, ale neviditeľný vírus. Malá tučná guľôčka, ktorú nemá nikto rád, zapríčiní, že školy aj škôlky zostanú zatvorené a zrušia sa všetky výlety. Pes Timo a jeho rodina sa novej situácii odhodlane postavia zoči-voči. Nasaďte si rúška za ušká, chystá sa honba na fučivírus! Ako si s ním Timo poradí? --- Pes Timo a fučivírus je kniha určená najmä mladším školákom. Príbeh je vsadený do súčasnej nečakane náročnej doby, o ktorú sa ...

Procto-Glyvenol crm.rec.1x30g

Procto-glyvenol krém proti hemoroidom Obsah Procto-glyvenol krém: 30 g Charakteristika Procto-glyvenol krém: Procto-Glvenol: Tribenosid, syntetická zlúčenina patriaca do skupiny glukofuranosidov a lidokaín, lokálne znecitlivujúca látka (obsahujú ich obe formy Procto-Glyvenolu) prinášajú rýchlu úľavu od nepríjemných príznakov sprevádzajúcich hemoroidy (bolesť, rezanie, pichanie, pocit napätej kože), ktoré sú spôsobené najčastejšie druhotným zápalom oblasti konečníka. Liečebný účinok prípravku P...

Francodex Šampon a kondicionér 2in1 pes 250ml

Šampon pro snadné rozčesávání brání zacuchání chlupů vašeho domácího mazlíčka a přidává objem jeho srsti. pH produktu je neutrální, a proto nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace.

Francodex Šampon a kondicionér 2in1 pes 1L

Šampon pro snadné rozčesávání brání zacuchání chlupů vašeho domácího mazlíčka a přidává objem jeho srsti. pH produktu je neutrální, a proto nedráždí ani citlivou pokožku a udržuje její přirozenou hladinu hydratace.

Pes a dějiny aneb Jak to asi nebylo

Zkušený a věhlasný veterinář Petr Skalka připravil pro své čtenáře sbírku úsměvných historek, v níž hraje hlavní roli pes, případně jeho nejbližší příbuzní. Laskavý a vtipný text jistě čtenáře nejen pobaví, ale možná inspiruje k budoucímu soužití se psem.

Pes je láska - Prečo a ako vás váš pes miluje - Clive D.L. Wynne

Každý milovník psov pozná ten pocit. Dotyk psieho ňufáka, ich sálajúce teplo, keď nám ležia pri nohách, aj ich kňučanie, keď chcú vyskočiť na našu posteľ. Naozaj sa zdá, že nás naše psy milujú, hoci to vedci roky odmietajú. Kniha Pes je láska odhaľuje a dokazuje jedinečnosť psov spočívajúcu v tom, že sú schopné prejavovať lásku, čím sa líšia od ostatných zvierat. Dôverný vzťah medzi človekom a psom sa budoval počas ich dlhého spolužitia a dnes sa potvrdzuje, že pes dokáže chápať človeka a preja...

KNIHA NOVOFUNDLANDSKÝ PES

Novofundlandský pes Kniha novofundlandský pes je jednou poublikací zo série knižiek o vyhľadávaných psích plemenách. Vďaka tejto príručke sa dozviete o pôvode plemena novofundlandský pes, jeho štandarde a osobitostiach, každodennej starostlivosti o psa, o jeho plemenitbe, výchove, využití a výcviku, o výstavách, zdravotnej starostlivosti a starostlivosti o starého psa. Počet strán: 160 978-80-7321-475-3 Väzba: viazaná

Pes Jejího Veličenstva

Audio verze bestselleru Davida Michieho. Štěně corgiho, kterého se jeho bezohlední chovatelé chtějí kvůli převislému uchu nemilosrdně zbavit, zachrání britská královna, a tak se malý corgi ocitne na zámku ve Windsoru, ve světě rudých koberců a přepychovýchkomnat – a bez hromad špinavého prádla.

PES S NADVÁHOU

Pes s nadváhouEilert-Overbeck Brigittebrož., 48 str., 165 x 200 mm978-80-7236-663-7 Dostaňte svojho obézneho psa znovu do formy! Príďte na kĺb problémom s jeho váhou. Ako si váš pes udrží správnu postavu? Použite diétny a tréningový plán na celý mesiac. A ako správne chudnúť? Platí heslo "podávaj správnu potravu" (PSP) nie "podávaj polovičnú porciu" (PPP). So zdravými maškrty a chutnými diétnymi pokrmy bude chudnutie pre zviera zábavné. Nové formy odmien vás dovedú k úspechu. Váš miláčik tak bu...

Bruder 2587 Land Rover lesník a pes s výstrojí

Land Rover je jedným z detailne spracovaných modelov Bruder. Má miesto pre 4 figúrky, v balení je pribalená jedna z nich. Súčasťou je figúrka lesníka tematicky oblečeného, jeho příslušestvo, tiež psíka. Auto si chlapci môžu riadiť pomocou predĺženého volantu. Obsah balenia: auto, figúrka lesníka s puškou, ďalekohľadom a loveckým nožom pes, prepravný box, doplnky Skladba a funkčnosť: zadné ...

Trovet pes DPD 10kg

Trovet pes DPD 10kg Je špeciálne vyvinuté a určené pre psov s intoleranciou na krmivo alebo jeho zložky.

Trovet pes DPD 3kg

Trovet DPD Je specielně vyvinuto a určeno pro psy s intolerancí na krmivo nebo jeho složky.

Plyšák pes béžový 38cm

Plyšák béžový psík je vyrobený z mikrovlákna a tak si ho deti pre jeho hebkosť a úprimný pohľad okamžite zamilujú. Psík sa stane obľúbenou hračkou a tiež miláčikom do postieľky. Veľkosť: 38 cm

Pes, ktorý ma zachránil - Alexandra Janogová

Skôr, ako sa začítate do tohto výnimočného skutočného príbehu, zatvorte na chvíľku oči a predstavte si, že ste od narodenia nevidiaci a kráčate životom ponorení v tme. A teraz si predstavte, že sa 11. septembra 2001 nachádzate na 78. poschodí Svetového obchodného centra v New Yorku, do ktorého narazí unesené lietadlo. Pri sebe máte len svojho vodiaceho psa a ste úplne odkázaní na jeho pomoc.Príbeh neobyčajného Michaela Hingsona a jeho vernej a odvážnej sprievodkyne Roselle roky dojíma ľudí po c...

Solárna hračka pes Gromit

Majú vaše deti rady rozprávky? Chceli by mať domáce zvieratko, ale to nie je teraz možné? Potešte ich týmto veselým psíkom. Solárna hračka pes Gromit funguje na slnečnú energiu a rozptýli vaše deti počas všedných dní. Stačí, ak lúče svetla dopadnú na určenú plochu a zábava sa môže začať. Tomuto inteligentnému psíkovi z rozprávky zaiste chýba jeho priateľ Wallece, a preto potrebuje nový domov práve u vás. Solárna hračka pes Gromit je milý darček, ktorý poteší nielen najmenších. Licencovaný dizaj...

Trovet pes DPD konz. 400g

Trovet pes DPD konz. 400g specielně vyvinuto a určeno pro psy s intolerancí na krmivo nebo jeho složky

Hyperaktivní pes - Maria Hense

Znáte psy, kteří se nedají odnaučit tahání na vodítku? Kteří na každého vyskakují? Kteří doma „tancují po nábytku“? Kteří koušou a rvou za vodítko – nebo za páníčkův rukáv? Kteří vyrušují na cvičišti, protože hrabou, ňafají a zničí každou hračku? Určitě jste si už taky říkali: To je ale špatně vychovaný pes! Kdyby byl můj, tak... ... bych ho naučil, jak se má chovat, ... bych to nestrpěl, ... bych mu zajistil dostatek pohybu, ... bych si pořídil jiného psa!Majitelé a cvičitelé těchto psů al...

SQUISHMALLOWS Kľúčenka svetlo hnedý pes

Plyšový, roztomilý Squishmallows je veľmi úžasný kamarát na cesty. Vhodný na kľúče alebo batôžtek, kde bude stále s tebou. Zvieratko je príjemné na dotyk a jeho farby vždy naladia veselú náladu. Kolekcia Squishmallows ponúka úžasné plyšové zvieratká vo forme malých príveskov, ktoré sa stanú spoločníkom v tvojej izbe a priateľom na cesty. Vlastnosti: vek: 3+ materiál: plyš výška plyšáka: 9 cm

Náš pes je Huncút - Jaroslava Kuchtová

Ahojte psičkári! Volám sa Mišo a mám sestru Katku. Náš najobľúbenejší člen rodiny je pes Huncút. Ibaže sa tak nevolá nadarmo. Huncút je bystrý psík, ktorý je sem-tam trošku neposlušný... Nedávno sa však rozhodol, že sa polepší. Obával sa totiž, že jeho „rodina“ má už psích výčinov akurát dosť. Prečítajte si, ako dopadol jeho pokus o polepšenie a aké kúsky povyvádzal nielen v dome či v záhrade, ale aj v meste a v škole.

Khara Parfém Biscuit pes, kočka 100ml

Biscuit parfém neobsahuje alkohol a je vhodný pro všechna plemena psů a koček. Jeho delikátní vůně neovlivňuje přirozenou vůni vašeho domácího mazlíčka.

Nafukovací matrac pes Bestway Disney Pluto

Nafukovací matrac pes Bestway Disney Pluto je vyrobený z kvalitného testovaného vinylu, ktorý zvládne aj vyššiu záťaž. Psík Pluto disponuje pevným držadlom, za ktoré sa môžu deti chytiť a vyraziť v ústrety dobrodružstvu! Nafukovacie ležadlá fádnych tvarov sú navyše už dávno minulosťou a preto si vaše deti toto ležadlo zamilujú vďaka jeho atraktívnemu vzhľadu už na prvý pohľad! Súčasťou balenia je súprava na prípadnú opravu.Technický popis: testovaný vinyl pevné plastové držadlo atraktívny vzhľ...

Môj pes, môj guru - Giles Moutonet

„Začal som skúmať, ako je možné, že ten pes vyzerá vždy šťastný a ako je celkovo dokonale spokojný so svojim životom!“ Ak ste niekedy mali psa, asi sa vám nie raz stalo, keď ste prišli unavení domov po ťažkom dni v práci, že ste sa mu prihovorili: „Keby som bol ako ty. Si vždy šťastný a spokojný!“ Váš domáci miláčik váš totiž vždy čaká pri dverách, aby vás privítal a šťastne kýva chvostom. Autor knihy, úspešný marketingový manažér, nikdy neobľuboval psov, a keď sa jeho manželka rozhodla jedného...

SUAVINEX - KLIP na cumlík OVÁL - MODRÝ PES

SUAVINEX KLIP na šidítko OVÁL - MODRÝ PES Oválny klip s veselými obrázkami a retiazkou je krásny a praktický. Klip umožňuje pohodlne upevniť cumlík na oblečenie dieťaťa a predchádza jeho prípadnému upadnutie na nečistú zem alebo jeho strate. Upozornenie - klipy nie je potreba sterilizovať či vyvárať, iba umyť teplou vodou s jemným čistiacim prípravkom pre bábätká. Výrobky značky Suavinex majú použité prírodné farby, ktoré môžu byť pri prehnanom čistení poškodené. Oválne klipy možno veľmi dobre...

SUAVINEX - KLIP na cumlík OVÁL - RUŽOVÝ PES

SUAVINEX KLIP na šidítko OVÁL - RŮŽOVÝ PES Oválny klip s veselými obrázkami a retiazkou je krásny a praktický. Klip umožňuje pohodlne upevniť cumlík na oblečenie dieťaťa a predchádza jeho prípadnému upadnutie na nečistú zem alebo jeho strate. Upozornenie - klipy nie je potreba sterilizovať či vyvárať, iba umyť teplou vodou s jemným čistiacim prípravkom pre bábätká. Výrobky značky Suavinex majú použité prírodné farby, ktoré môžu byť pri prehnanom čistení poškodené. Oválne klipy možno veľmi dobr...