Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Peg perego maxi excavator

Nájdených:    3 produkty

Peg Pérego Maxi Excavator

Jednomiestny šliapací traktor s reťazovým prevodom a nastaviteľnou sedačkou do dvoch polôh. Vpredu má vyklápaciu radlicu ovládanú dvoma pákami. Na volante je umiestnený klaksón. Maximálna nosnosť 25 kg. Dĺžka 136 cm, šírka 64 cm, výška 67 cm. Váha cca 14 kg. Vhodné pre deti od 2 rokov. Kvatlitní spracovanie v Taliansku.

Peg Pérego Maxi Diesel tractor

Živý a farebný Maxi Diesel Tractor umožňuje aj najmenším deťom zábavu na záhrade za krásneho slnečného dňa. Jednomiestny šliapací traktor s reťazovým prevodom má nastaviteľnú sedačku do dvoch polôh. Klaksón na volante. Súčasťou dodávky je prívesný dvojkolesový vozík s nosnosťou do 10 kg. Maximálna nosnosť 25 kg. Dĺžka 171 cm, šírka 63 cm, výška 65 cm. Celková váha s prívesom cca 15 kg. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Kočík športový Baby Jogger CITY MINI 2016 Sand/Stone + Doprava zadarmo

Sportovní kočárek <b>Baby Jogger CITY MINI 2016</b><br /> <br /> <ul><li>Unikátní systém skládání nenajdete na žádném jiném kočárku, je firmou Baby Jogger patentován.</li> <li>Kočárek je kompatibilní s autosedačkami: Peg Perego, Britax, Maxi Cosi, Graco, Chicco, Romer a Evenflo.</li></ul><br /> <b>Vlastnosti:</b><br /> <br /> <ul><li>Unikátní systém skládání kočárku jednoduchým zatažením za pás...