Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pc levne hry cz

Nájdených:    159 produktov

Loki CZ PC

Ako fantastická cesta mytológiou, Vám Loki umožňuje prevziať úlohu jedného zo 4 hrdinov z hry, z ktorých každý čerpá z rôznych mytológií. Mocný severský bojovník, divoký grécky bojovník, mocný egyptský kúzelník, alebo aztécky šaman, ktorý ovládá tajomstvá duchovného sveta. Nech už si zvolíte ktoréhokoľvek hrdinu, musíte prísť na pomoc bohom, ktorých... .

Paraworld CZ PC

Prehistorická realtime stratégia, ktorá Vás uvádza do úlohy veliteľa kmeňa, úlohou ktorého je viesť vlastných ľudí k víťazstvu nad súpermi a záchrane sveta ParaWorld pred skazou. Základom hry je príbehová singleplayer kampaň, v priebehu ktorej sa ocitnete v koži 7 celkom odlišných hlavných hrdinov a povediete tri úplne odlišné kmene. Vedľa... .

Homefront CZ PC

Dej hry Homefront je zasadený do blízkej budúcnosti, kedy hospodárska, energetická a spoločenská kríze ochromí súčasné veľmoci. Situáciu využíva federácia Severnej a Južnej Koréje a postupne sa ujíma vlády nad svetom. Zďaleka nie všade sú však vítaní s úsmevom: v anektovaných oblastiach prežívajú ohniská odporu. A do jedného takého sa... .

Sublustrum CZ PC

Tajuplná adventúra, ktorá kombinuje prvky klasických adventúr typu Myst, s originálnym prístupom autorov k príbehu, vizuálnej a zvukovej stránke. Výtvarná stránka hry kombinuje prvky viktoriánskeho štýlu s modernou architektúrou, steam punkom a retro-futurizmom. Z príbehu, odohrávajúceho sa na pomedzí realitu, sny a stav blízky smrti Vám bude behať mráz po... .

Paradise CZ PC

Tradičná adventúra od autora oboch dielov skvelej Syberie Benoita Sokala. Hlavnou postavou je (ako už je v tituloch B. Sokala skoro pravidelným zvykom) opäť žena, tentokrát dcéra jedného z afrických magnátov menom Karenn, ktorá sa v sprievode čierneho pantera vydáva na cestu cez Afriku, kam je dej hry situovaný. Na hlavnú... .

Rage CZ PC

V poradí len štvrtá značka štúdia id Software prináša omnoho viac než len bezhlavé strieľanie po všetkom, čo sa pohne. V Rage sa pozriete do post-apokalyptickej pustiny obývanej mutantami a drsnými vodičmi bojových bugín. To všetko na engine id Tech 5. Post-apokalyptické prostredie a príbeh hry najviac pripomína klasický film s... .

Záchranári CZ PC

Balenie obsahuje hry Fire Department 3 a Emergency 4. Fire Department 3 Tretí diel populárnej požiarnej simulácie bol vytvorený v spolupráci s profesionálnymi hasičmi a verne napodobňuje správanie sa ohňa. Jednotlivé časti sú inšpirované s skutočnými prípadmi z nedávnej doby. Požiar v nukleárnom výskumnom inštitúte v Ukrajine, vlak ktorý sa vykoľajil pod... .

Stranglehold CZ PC

Hlavným hrdinom hry je, rovnako ako v trháku Hard Boiled, inšpektor Tequila, ktorému v hre prepožičal hlas, podobu i všetky pohyby známy herec Chow Yun-Fat (rovnako ako vo filme). Príbeh tentokrát zavedie inšpektora Tequilu do Chicaga a Hong-Kongu, čo sú dve hlavné herné miesta, ktoré vďaka použitej Unreal 3 engine... .

Commandos CZ PC

Balenie obsahuje hry Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos 2: Men of Courage a Commandos 3: Destination Berlin. Commandos: Behind Enemy Lines Commandos: Behind Enemy Lines je singleplayer realtimeová taktická stratégia. Dej sa odohráva vo vojnovej Európe, kde je skupina šiestich spojeneckých Commandos nasadzovaná na misií vyžadujúcich malé taktické skupiny. Každý člen Commandos... .

Gangland CZ PC

Prostredie a príbeh hry sú inšpirované slávnymi filmami z mafiánskeho prostredia. Hráč sa stáva jedným z piatich talianskych bratov v slávnej mafiánskej rodine. Špecialitou je systém súbojov, ktorý kombinuje strieľačku z vlastného pohľadu a stratégiu v reálnom režime. Gangland predstavuje jedinečnú kombináciu žánrov RTS/RPG/SIM. Objavte životom pulzujúce mesto s viac než 800... .

Svet poníkov CZ PC

Svet poníkov je jedinečná hra, ktorá obsahuje štyri rôzne prostredia a výukovú úroveň. V hre môžete robiť množstvo vecí, postaviť si farmu, spoznávať ostatných poníkov, kŕmiť poníkov, pestovať zeleninu a mnoho ďalšieho. Krásne prostredie. Mini hry na rozvoj pamäte. Závodné mini hry. Úprava vzhľadu poníkov. Jedinečný svet s vlastným štýlom a prvkami. Štyri rozsiahle úrovne. ... .

Rayman Trilógia CZ PC

Táto limitovaná edícia obsahuje hry Rayman 2: The Great Escape, Rayman 3: Hoodlumská hrozba CZ a Rayman M CZ. Rayman 2: The Great Escape Úplne zotavený zo svojho posledného dobrodružstva je Rayman opäť pripravený k ďalšej akcii, tentokrát v novom rozmere! Neľútostný piráti vpadli na Snové čistiny, aby zajali a zotročili Raymanových... .

Rayman Kolekcia CZ PC

Balenia obsahuje hry Rayman, Rayman 2: The Great Escape, Rayman M, Rayman 3: Hoodlumská hrozba CZ a Rayman Origins CZ. Rayman Legendárna postavička Rayman prišla pred mnohými rokmi do sveta videohier! Vezmite Donkey Kong a Pitfall, pridajte iskriace farby, šikovné herné prvky, pútavé a vtipné postavy, úžasnú hudbu a hromadu rozmaru a... .

Metro Redux CZ PC

Remaster hier Metro 2033 a Metro: Last Light pre next-gen systémy. Užite si vylepšenú grafiku v úchvatnom príbehu, ktorým si hry Metro získali ocenenia kritikov. Metro: Last Light CZ Píše sa rok 2034. Pod troskami postapokalyptickej Moskvy, v tuneloch metra, sú zvyšky ľudstva obliehané smrteľnými hrozbami z vonku - a aj z... .

Narodeninová párty CZ PC

Tomík má dnes narodeniny a všetci jeho priatelia to s ním prišli osláviť - je tu Sally, lev, levica i škriatok. Všetci mu priniesli darčeky - a pritom ako ich Tomík rozbaľuje, v každom nájde množstvo kúzelných prekvapení - zábavné hry s písmenkami, číslami a tvarmi, a to všetko v... .

TrackMania United CZ PC

TrackMania + TrackMania Sunrise + TrackMania Nations Regulárne plnohodnotný titul, ktorý spája všetky doposiaľ vydané TrackMania hry vrátane datadiskov. Nejde však o obyčajnú kompiláciu. Titul ponúka i obrovské množstvo nového obsahu s celou radou nových prvkov pri zachovaní všetkých osvedčených. Vyznávači TrackMania série sa samozrejme dočkajú i nových singleplayer tratí a... .

Frontline: Kursk CZ PC

Stratégia podobná hre Blitzkrieg 2, ktorá sa sústreďuje na jednu z najvýznamnejších bitiek 2. svetovej vojny na východnom fronte, ktorá sa odohrala pri Kursku v roku 1943. Základom hry sú dve roviny – globálna stratégia a realtime boje. Na strategickej úrovni máte prehľad o tom čo sa deje na fronte, vyberáte... .

Supreme Commander CZ PC

Preberte úlohu vrchného veliteľa jednej zo znepriatelených mocností, ktoré spolu vedú globálnu galaktickú vojnu. Základom hry je dynamická kampaň, ktorej ďalší vývoj sa prispôsobuje hernému štýlu každého hráča. Boje prebiehajú na zemi, vo vzduchu i na vode a Vy sa ich môžete kedykoľvek zúčastniť. Supreme Commander teraz vydáva rozkazy na globálnej... .

Another War CZ PC

Another War je RPG hra odohrávajúca sa v prostredí okupovanej Európy za 2. svetovej vojny. Vtipná a humorná zápletka spojená s vyspelým systémom vývoja postáv Vám prinesie mnoho dní nerušenej zábavy. Žoldnier, muž žijúci podľa svojich pravidiel a dobrodruh, ktorý bol zapletený do špinavej hry medzi svetovými mocnosťami, sa snaží... .

Syberia 2 CZ PC

Syberia sa stal najlepšou adventúrou v roku 2002. Teraz prichádza druhý diel, ktorý prinesie okrem uzavreného príbehu krásnej Kate opäť nádhernú atmosferickú grafiku, zábavne adventúrne problémy, ale hlavne prinajmenšom rovnako výbornou hrou. Druhý diel sa od prvého líši vo viacerých veciach, ale tou najvýraznejšou je celkovo grafické vyznenie hry. K tomu... .

Anno 2070 CZ PC

Dej hry Anno 2070 sa odohráva v období blízkej budúcnosti, v ktorej sa ľudstvo musí vysporiadať so zmenami klímy a zvyšujúcimi sa hladinami morí. Dôsledkom týchto vplyvov sa kedysi úrodne krajiny menia v neúrodnú pustinu. Pri budovaní svojej ríše musíte zvládnuť nové technológie a vyriešiť množstvo ekologických problémom. Anno 2070... .

Báger simulátor CZ PC

Sen každého malého chlapca sa teraz môže splniť na ploche 240 metrov dlhého staveniska, v ktorom môžete ovládať všetky stroje, od buldozéru až po gigantický hĺbič hliny. Hra má pre Vás prichystaných hneď niekoľko úloh, pri plnení ktorých musíte do hry zapojiť a naučiť sa ovládať každý z dostupných strojov. Netradične... .

Tron: Evolution CZ PC

Tron je kultový snímok, ktorý už v roku 1982 predznamenal využitie počítačovej grafiky vo filme. Príbeh sa odohráva v digitálnom svete, kde spolu virtuálne postavy súperia. Teda už v roku 1982 Tron predstavoval počítačové hry na filmovom plátne. Hra sa odohráva pred udalosťami z filmu a snaží sa ich tak doplniť... .

Blood Bowl CZ PC

Blood Bowl to je americký futbal zasadený do slávneho sveta Warhammer Fantasy. Jedná sa o spojenie klasickej stratégie a športu do podoby neskutočne brutálnej hry, v ktorej vediete svoj tím ligami až k vytúženému finále v prestížnom Blood Bowl Cupe! Všetko je dovolené: podplácajte rozhodcu, faulujte protivníkov, hádžte ohnivé gule... .

Crysis: Warhead CZ PC

Alternatívny pohľad na konflikt z pôvodnej hry s iným hrdinom a na opačnej strane ostrova zahrňujúci nový zbraňový arzenál, vozidlá i inovovaný multiplayer. V hre si oblečiete nanooblek seržanta Sykesa, jedného z predných postáv z Crysis, známeho tiež pod prezývkou "Psycho". S touto omnoho impulzívnejšou a agresívnejšou hlavnou postavou, odhalíte na... .

Fantasy Wars CZ PC

Ťahová fantasy stratégia, kde velíte celej armáde bojovníkom, ktorú si však musíte najskôr vhodne zostaviť a potom sa o ňu starať, čo znamená hlavne doplňovanie nových jednotiek, starosť o vybavenie, spokojnosť vojakov a podobne. Hlavná časť hry sa odohráva v rozľahlej krajine, kde Vás čakajú súboje s nepriateľom, ktoré majú podobu... .

MotoGP’ 07 CZ PC

Ďalší diel v populárnej sérií závodnej simulácie ultra rýchlych diaľničných motoriek, ktorý vedľa tradičného šampionátu obsahuje i celkom prepracovaný Extreme mód, v ktorom nepretekáte na okruhoch, ale v skutočných lokalitách (mestá, dedinky a tak ďalej). Hlavná časť hry je zo seriálu majstrovstvá sveta silných 800cc MotoGP strojov, ktorá je postavená na... .

Mafia Trilogy CZ PC

Prežite príbeh pravého gangstera naprieč 3 odlišnými érami organizovaného zločinu v Amerike. Teraz majú hráči po prvý krát možnosť zažiť všetky tri éry tejto oceňovanej akčnej dobrodružnej série na moderných konzolách. Mafia (Definitive Edition) Kompletne a do detailu prepracovaná verzia pôvodnej hry z roku 2002, ktorá prinesie zmodernizovaný herný scenár s novým... .

Autá 2 CZ PC

Pokračovanie úspešného filmu i hry s Bleskom McQueenom v hlavnej úlohe, Vás prenesie do medzinárodného tréningového strediska CHROME (Centrála Hyper-Rýchlych Odborne-Motorizovaných Expertov), kde si vyberie z viac než 20 postavičiek, ktorých musíte vycvičiť na svetových špiónov. Súčasťou ich medzinárodného výcviku sú simulované nebezpečné misie, v ktorých im pomôže supermoderné vybavenie,... .

Unreal Anthology CZ PC

Balenie obsahuje hry Unreal, datadisk Unreal: Return to Na Pali, Unreal Tournament (Game of the Year Edition), Unreal 2: The Awakening a Unreal Tournament 2004. Unreal Objavte tajomstvá záhadnej a smrtonosnej planéty a zistite čo spôsobilo, že mierumilovná rasa bola zotročená zlými agresormi. V hre Unreal preberiete úlohu väzňa 849, inak neznámej... .

TOCA Race Driver CZ PC

TOCA Race Driver Vám prináša viac zábavy na najlepších pretekárskych tratiach , aké kedy boli vytvorené pre počítačové hry. Pretekári tejto hry sa dostanú do krajín Európy, Južnej a Severnej Ameriky, Pacifiku a do Austrálie. Pretekať môžete na: Lexus IS200, Alfa Romeo 147, Audi TT, Mercedes CLK, Eagle Talo ( Turbo)... .

Need for Russia CZ PC

Balenie obsahuje hry Need for Russia CZ, Need for Russia 2 CZ, Need for Russia 3 CZ a Russian Classics: Bigfoot Competition CZ. Need for Russia CZ Need for Russia je kolekcia troch bláznivých závodných hier (Need for Russia, Need for Russia 2 a Need for Russia 3), ktorá Vás posadí za... .

Posol smrti Trilógia CZ PC

Balenie obsahuje hry Posol smrti CZ, Posol smrti 2 CZ a Posol smrti 3 CZ. Posol smrti CZ Šľachtic Samuel Gordon sa vracia na panstvo Black Mirror, kde prežil časť svojho života. Po strašných udalostiach, ktoré postihli jeho rodinu, sa rozhodol natrvalo odísť. Tajomná smrť jeho dedka ho však prinútila zmeniť názor.... .

The Settlers Trilógia CZ PC

Balenie obsahuje hry The Settlers 2 (10. výročie) CZ, The Settlers: Dedičstvo kráľov CZ a The Settlers: Vzostup ríše CZ. The Settlers 2 (10. výročie) CZ Nenásilná strategická klasika Settlers 2 z roku 1996, hovorí o príbehu odvážneho rímskeho námorníka Nautila, ktorý sa spoločne s ďalšími kapitánmi snaží nájsť novú zem, aby... .

Darksiders CZ (Complete Collection) PC

Balenie obsahuje hry Darksiders CZ a Darksiders 2 CZ (Deathinitive Edition). Darksiders CZ Akčná adventúra čerpajúca z Biblie, v ktorej preberiete úlohu Vojny, respektíve jedného zo Štyroch jazdcov apokalypsy, ktorý sa ocitne vo svete blízkej budúcnosti, ktorý je zničený démonmi. Budete tak hľadať príležitosť k pomste, k čomu Vám bude k dispozícii... .

Risen CZ (Complete Edition) PC

Balenie obsahuje hry Risen CZ a Risen 2: Dark Waters CZ Risen CZ Dej tohoto RPG sa odohráva na vulkanicky aktívnom ostrove neďaleko pevniny. Námorné cesty však začnú narušovať záhadné magické búrky, ktoré nielen že zhoršujú dopravu, ale ničia a pustošia i celé mestá na ostrove a pevnine. Kráľ sa s tým... .

Odstráň suseda 2v1 CZ PC

Balenie obsahuje hry Odstráň suseda CZ a Odstráň suseda 2. Odstráň suseda CZ Predstavujeme Vám hru o susedskej neslušnosti a spoločenskom rozruchu! Blízko Vás žije skutočný sused z pekla a teraz prichádza čas odplaty! Plížiť sa okolo susedovho domu predstavuje vždy premyslené podrazy na niš netušiaceho obyvateľa. Ako hviezdu novej podivnej... .

Oblačno, miestami fašírky CZ PC

Titul inšpirovaný úspešnou detskou knižkou o mladom vynálezcovi menom Flint, ktorý vynájde prístroj spôsobujúci, že namiesto dažďa na zem budú padať najrôznejšie potraviny. V jeho úlohe sa budete musieť za pomoci vynálezov a vylepšovadiel postarať o záchranu mesta v približne 20 úrovniach hry. ... .

Mount & Blade: Warband CZ PC

Prvý avšak samostatne spustiteľný datadisk k hybridu stratégie a RPG Mount & Blade. Jeho hlavnou devízou je možnosť sa na dobrodružstvo buď vypraviť sám alebo sa stať vládcom malého vojska a zapliesť sa do vysokej politickej hry s nepriateľským kráľovstvom. Pokiaľ si zvolíte tú druhú cestu, čakajú Vás dlhé diplomatické... .

X2: The Threat CZ PC

Obchoduj. Bojuj. Buduj. Premýšľaj. Zo svojej minulosti si síce veľa nepamätáte, ale o to lepšia môže byť Vaša budúcnosť. Zatiaľ čo sa snažíte vypátrať niečo o tom kým ste bol a čo sa Vám prihodilo, môžete sa živiť obchodom a vesmírnym pirátstvom. Vybudujte si svoje vlastní vesmírne impérium. Dej hry je... .