Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pc hra 2k games civilization v

Nájdených:    27 produktov

Sid Meier’s Civilization 6 PC

Hra Sid Meier's Civilization 6 je ďalším pokračovaním v cenami ovenčenej sérii Civilization, ktorá doposiaľ celosvetovo predala 33 miliónov unikátnych jednotiek, z toho viac ako 8 miliónov kusov Civilization 5. Originálne bola séria vyrobená legendárnym dizajnérom Sidom Meierom, Civilization je ťahovo založená stratégia, v ktorej sa pokúsite vybudovať impérium, ktoré odolá... .

Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth PC

Sid Meier's Civilization: Beyond Earth posúva vývoj ľudskej civilizácie omnoho ďalej, než bežné hry série Civilization - sledovať budúcnosť ľudstva totiž budete priamo v cudzom galaktickom svete. Po prvýkrát v sérii budete mať možnosť viesť frakcie rozdelené rozličnými kultúrami a vyvíjať nové civilizácie, ktoré odzrkadľujú ich zvolený osud. Hra tiež... .

Civilization 2: Test of Time PC

Civilization 2: Test of Time, je ťahová stratégia podobná hre Civilization 2. Inovácie v Test of Time sú v prídavku viac máp a začlenenie dvoch kampaní, týkajúcich sa tém ako sci-fi a fantasy. Test of Time obsahuje presnú repliku kampane z Civilization 2, len s niekoľkými drobnými zmenami. Vyzerá však celkom... .

Sid Meier’s Civilization 4 PC

Civilizácia vo svojom štvrtom pokračovaní mení radu princípov a stáva sa omnoho flexibilnejšou a zábavnejšou hrou pre väčšie vrstvy priaznivcov. Najznateľnejšia je predovšetkým rozdielnym prístupom k náboženstvu. To značne formovalo históriu civilizácie a tak je naň kladený väčší dôraz i v hre. Náboženstvo je spojené s určitými objavmi, pri ich vynaliezaní... .

Sid Meier’s Civilization 4: Warlords PC

Datadisk pre ťahovú stratégiu Civilization IV, ktorým majiteľom pôvodnej hry prináša možnosť budovať, kolonizovať, objavovať a podrobovať sa okolitému svetu v šiestich nových scenároch, kde na vás v single i multiplayeroch čakajú nielen nové civilizácie, vodcovia, jednotky, zdroje a zázraky, ale i nové a silné warlords jednotky, ktoré sú ústredným... .

Sid Meier’s Civilization Beyond Earth: Rising Tide PC

Hra Beyond Earth posunula sériu Sid Meier’s Civilization od historických udalostí do možnej sci-fi budúcnosti. Potom, čo prvá vlna veľkých kolonizačných lodí opustila Zem, trvala radosť ľudstva len krátko. Tí čo zostali, upadli do násilného boja o rýchlo sa míňajúce zdroje na ich domovskej planéte. V tejto búrlivej dobe vznikli štyri... .

Civilization VI

Hra Sid Meier's Civilization 6 bude po prvý krát v predaji na herné konzoly PlayStation4 a Xbox One!Pre konzoly PlayStation4 a Xbox One prichádzajú 4 dodatočné obsahové balíčky, ktorými sú:. Poland Civilization a Scenario Pack. Vikings

Sid Meier’s Civilization 4 (Gold Edition) PC

Balenie obsahuje základnú hru Civilization 4, datadisk Warlords + bonusové predmety v hre. Sid Meier's Civilization 4 Civilizácia vo svojom štvrtom pokračovaní mení radu princípov a stáva sa omnoho flexibilnejšou a zábavnejšou hrou pre väčšie vrstvy priaznivcov. Najznateľnejšia je predovšetkým rozdielnym prístupom k náboženstvu. To značne formovalo históriu civilizácie a tak je... .

Sid Meier’s Civilization 5: Gods + Kings PC

Rozšírenie Sid Meier’s Civilization 5: Gods + Kings Vás prevedie časom, v ktorom sa môžete zapojiť do nových questov a globálneho súperenia, spoznať nové typy mestských štátov a osvojiť si vzrušujúce nové systémy pre pozemný a námorný boj. Pridaných bolo deväť nových civilizácií, deväť nových divov sveta, tri originálne scenáre... .

Sid Meier’s Civilization 5: Brave New World PC

Sid Meier’s Civilization 5: Brave New World prináša novú hernú hĺbku a opätovnú hrateľnosť zavedením medzinárodného obchodu a zameraním sa na kultúru a diplomaciu. Váš vplyv po celom svete ovplyvnia veľdiela vytvorené v rôznych odvetviach, výber ideológie pre Vašu civilizáciu a navrhovanie globálnych riešení v novom svetovom kongrese. Počas hrania... .

Sid Meier’s Civilization 4: Beyond the Sword PC

Druhý datadisk pre stratégiu Civilization IV, ktorý ponúka viac ako solídne množstvo nového obsahu i herných prvkov, ale nechýba ani úprava prvkov, to všetko na žiadosť hráčskej komunity. Tešte sa na nové jednotky i nové budovy a to všetko v 12-tích nových scénach s tematikou, ktorá sa neobjavila v... .

PC hra Mafia Trilogy

MAFIA TRILOGY Rodina. Moc. Rešpekt. Prežite ako gangster tri rôzne éry organizovaného zločinu v Amerike. Nestarnúca herná séria Mafia má na konte viac ako 18 miliónov predaných kópii po celom svete, a teraz majú hráči možnosť zažiť všetky tri dobrodružstvá aj na svojom PC v podobe verzie Mafia Trilogy. Edícia Mafia Trilogy obsahuje: Mafia: Definitive Edition - Kompletne prepracovaná herná klasika z roku 2002 s úplne novým herným enginom, v novom grafickom kabátiku, s aktualizovaným scenárom, no...

Sid Meier’s Civilization 6 [Steam]

Hra Sid Meier's Civilization 6 je ďalším pokračovaním v cenami ovenčenej sérii Civilization, ktorá doposiaľ celosvetovo predala 33 miliónov unikátnych jednotiek, z toho viac ako 8 miliónov kusov Civilization 5. Originálne bola séria vyrobená legendárnym dizajnérom Sidom Meierom, Civilization je ťahovo založená stratégia, v ktorej sa pokúsite vybudovať impérium, ktoré odolá... .

Sid Meier’s Civilization 6 PS4

Hra Sid Meier's Civilization 6 bude po prvý krát v predaji na herné konzoly PlayStation4 a Xbox One! Pre konzoly PlayStation4 a Xbox One prichádzajú 4 dodatočné obsahové balíčky, ktorými sú: Poland Civilization a Scenario Pack Vikings Scenario Pack Australia Civilization a Scenario Pack Persia a Macedon Civilization & Scenario Pack Verzia pre PlayStation4 naviac... .

Sid Meier’s Civilization 6 XBOX ONE

Hra Sid Meier's Civilization 6 bude po prvý krát v predaji na herné konzoly PlayStation4 a Xbox One! Pre konzoly PlayStation4 a Xbox One prichádzajú 4 dodatočné obsahové balíčky, ktorými sú: Poland Civilization a Scenario Pack Vikings Scenario Pack Australia Civilization a Scenario Pack Persia a Macedon Civilization & Scenario Pack Originálne bola séria vyrobená... .

CivCity: Rome PC

Hra CivCity: Rome je inovatívna budovateľská stratégia inšpirovaná hrou Sid Meier’s Civilization, v ktorej si vytvoríte svoje Rímske impérium. Vybudujte z malej dedinky silné mesto. Na výber máte veľké množstvo budov vrátane gladiátorských škôl, amfiteátrov, arén, pevností a zbrojníc. Prezrite si vnútrajšok obytných domov, súdov alebo rímskych kúpeľov a preskúmajte do... .

Torino 2006 PC

Oficiálny titul 20. zimných olympijských hier, ktoré sa uskutočnili vo februári 2006 v talianskom Turíne. Hra ponúka 15 disciplín v 8 športových odvetviach (napr. biatlon, krasokorčuľovanie, skoky na lyžiach, slalom alebo bobovanie), autentický komentár i prezentáciu a multiplayer až pre 4 hráčov. ... .

Stronghold Collection PC

Balenie obsahuje hry základnú hru Stronghold, datadisk Stronghold: Crusader, jeho prepracovanú verziu Stronghold: Crusader Extreme, pokračovanie Stronghold 2 a hry Stronghold: Legends a Stronghold 3. Stronghold Odohrávajúca sa v stredovekej Európe, otestuje hra Stronghold Vaše zručnosti v oblasti budovania strategických stavieb, riadenia zdrojov a bojových zručností. V Stronghold sa stávate vládcom virtuálneho... .

Chameleon CZ PC

Svojím spracovaním hra Chameleon pripomína Mafiu či Hitmana. Hráč, ktorý má možnosť prepínať medzi 1st person a 3rd person pohľadom, musí splniť úlohy, ktoré mu zadá jeho zamestnávateľ - terorista. V Chameleonovi sa stretnete s taktikou a obozretnejšími postupmi. Musíte sa viacej skrývať, pozorovať všetko, čo sa deje okolo a... .

Borderlands 2 PC

Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne navrhnutom príbehu. Odhaľte tajomstvá a záhady sveta Borderlands na svojom dobrodružstve naprieč nepreskúmanými novými oblasťami Pandory. Hra Borderlands 2... .

The Stronghold Collection PC

Balenie obsahuje hry základnú hru Stronghold, datadisk Stronghold: Crusader, jeho prepracovanú verziu Stronghold: Crusader Extreme, pokračovanie Stronghold 2 Deluxe a hru Stronghold: Legends. Stronghold Odohrávajúca sa v stredovekej Európe, otestuje hra Stronghold Vaše zručnosti v oblasti budovania strategických stavieb, riadenia zdrojov a bojových zručností. V Stronghold sa stávate vládcom virtuálneho stredovekého... .

Stronghold (HD Collection) PC

Balenie obsahuje hry základnú hru Stronghold HD a datadisk Stronghold: Crusader Extreme HD.. Stronghold HD Odohrávajúca sa v stredovekej Európe, otestuje hra Stronghold Vaše zručnosti v oblasti budovania strategických stavieb, riadenia zdrojov a bojových zručností. V Stronghold sa stávate vládcom virtuálneho stredovekého sveta. Vy rozhodujete o výške daní a dávok, kedy sa... .

Borderlands: The Pre-Sequel PC

Chcete spoznať príbeh Handsome Jacka - zloducha hry Borderlands 2? Potom ste na správnom mieste - v hre Borderlands: The Pre-Sequel sa môžete dozvedieť o ňom viac, ako aj to, ako prišiel k moci. Hra sa odohráva niekde medzi príbehmi prvých dvoch hier Borderlands a Borderlands 2 a ponúka úplne... .

Borderlands 3 [Steam] PC digital

Chaos prichádza Borderlands 3 je najnovšie pokračovanie zo sveta Borderlands. Nový diel ponúka nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenia. Samozrejmosťou je nový epický príbeh, v ktorom stretnete aj starých známych z predchádzajúcich dielov. Hra Borderlands 3 prehlbuje výrazné prelínanie žánrov FPS a RPG, aby vytvorila nový žáner RPS. Nebude... .

Borderlands 2 PC CD-key

Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne navrhnutom príbehu. Odhaľte tajomstvá a záhady sveta Borderlands na svojom dobrodružstve naprieč nepreskúmanými novými oblasťami Pandory. Hra Borderlands 2... .

Borderlands: The Pre-Sequel PC CD-key

Chcete spoznať príbeh Handsome Jacka - zloducha hry Borderlands 2? Potom ste na správnom mieste - v hre Borderlands: The Pre-Sequel sa môžete dozvedieť o ňom viac, ako aj to, ako prišiel k moci. Hra sa odohráva niekde medzi príbehmi prvých dvoch hier Borderlands a Borderlands 2 a ponúka úplne... .

Borderlands 2 (Game of the Year Edition) PC

Borderlands 2 je pokračovaním epickej RPG strieľačky pre štyroch hráčov. Vďaka spojeniu invencie a evolúcie ponúka Borderlands 2 úplne nové postavy, zručnosti, prostredia, nepriateľov, zbrane a vybavenie, ktoré sa spája v ambiciózne navrhnutom príbehu. Odhaľte tajomstvá a záhady sveta Borderlands na svojom dobrodružstve naprieč nepreskúmanými novými oblasťami Pandory. Hra Borderlands 2... .