Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pastelky v darcekove krabicke

Nájdených:    1235 produktov

Pelikan Pastelky trojhranné, 4mm,sada 12ks v krabičke

Pastelky Pelikan 12 barev, trojhranné, silné, lakované, priemer tuhy 4 mm, mäkké maľovanie, 17,5 cm dlhé

Pastelky 48 ks v kovovej krabičke Color´Peps, Maped

Pastelky Maped Color´Peps v plechovej krabičke, ktorá udrží v pastelkách poriadok a chráni ich pred nárazom. • trojhranné telo pre pohodlný úchop • jasné a sýte farby • odolné jadro pastelky • hrúbka tuhy: 2.9 mm • 48 pasteliek v balení

MILAN Pastelky trojhranné 24 ks v boxe

Ergonomicky tvarované pastelky, trojhranné. Pastelky sú balené v ľahko prenosnej krabičke odolnej proti nárazu či rozbitiu, ktorá zároveň funguje ako ľahko skladateľný a praktický stojan. Pastelky sa vyznačujú technológou LPS (Lead protection system), ktorý by mal zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní.

MILAN Pastelky trojhranné 12 ks v boxe

Ergonomicky tvarované pastelky, trojhranné pre lepšie uchopenie. Pastelky sú balené v ľahko prenosnej krabičke odolnej proti nárazu či rozbitiu, ktorá zároveň funguje ako ľahko skladateľný a praktický stojan. Pastelky sa vyznačujú technológou LPS (Lead protection system), ktorý by mal zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní.

MILAN - Pastelky trojhranné 24 ks v boxe

Ergonomicky tvarované pastelky, trojhranné- 24 ks balenie. Pastelky sú balené v ľahko prenosnej krabičke odolnej proti nárazu či rozbitiu, ktorá zároveň funguje ako ľahko skladateľný a praktický stojan. Pastelky sa vyznačujú technológou LPS (Lead protection system), ktorý by mal zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní.

MILAN - Pastelky trojhranné 12 ks v boxe

Ergonomicky tvarované pastelky, trojhranné pre lepšie uchopenie - 12 ks balenie. Pastelky sú balené v ľahko prenosnej krabičke odolnej proti nárazu či rozbitiu, ktorá zároveň funguje ako ľahko skladateľný a praktický stojan. Pastelky sa vyznačujú technológou LPS (Lead protection system), ktorý by mal zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní.

JUNIOR Pastelky šesťhranné 6 ks

Drevené farebné pastelky sýtych farieb, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Klasický šesťhranný tvar, určené pre školákov aj predškolákov. Pastelky nemajú na tele žiadne logo výrobcu, balené v papierovej krabičke.

JUNIOR Pastelky šesťhranné 12 ks

Drevené farebné pastelky sýtych farieb, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Klasický šesťhranný tvar, určené pre školákov aj predškolákov. Pastelky nemajú na tele žiadne logo výrobcu, balené v papierovej krabičke.

MILAN Pastelky dvojfarebné trojhranné 12ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke.

MILAN Pastelky trojhranné (bal=24ks)

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke.

JUNIOR - Pastelky šesťhranné 12 ks

Drevené farebné pastelky sýtych farieb, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Klasický šesťhranný tvar, určené pre školákov aj predškolákov. Pastelky nemajú na tele žiadne logo výrobcu. Sada obsahuje 12 kusov, balené v papierovej krabičke.

JUNIOR - Pastelky šesťhranné 6 ks

Drevené farebné pastelky sýtych farieb, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Klasický šesťhranný tvar, určené pre školákov aj predškolákov. Pastelky nemajú na tele žiadne logo výrobcu. Sada obsahuje 12 kusov, balené v papierovej krabičke.

MILAN - Pastelky dvojfarebné trojhranné 12ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke po 12 kusov.

MILAN - Pastelky trojhranné 24 ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke po 24 kusov.

MILAN - Pastelky trojhranné 12 ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom pre jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke po 12 kusov.

MILAN - Pastelky trojhranné 18 ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom pre jednoduchšie uchopenie. Priemer tuhy 2,9 mm. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke po 18 ks.

MILAN - Pastelky trojhranné 6 ks

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom pre jednoduchšie uchopenie. Priemer tuhy 2,9 mm. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke po 6 ks.

KOH-I-NOOR - Pastelky Jumbo 12ks

Pastelky Koh-i-noor JUMBO 12ks. Značené hrubé 6-hranné pastelky MONA LISA v pap. krabičke, dĺžka 175 mm, hrúbka ceruzky 10 mm, priemer tuhy 5,6 mm.

FABER CASTELL - Pastelky Jumbo Grip set

Drevené pastelky Jumbo grip.Ergonomický, trojuholníkový tvar.Soft-grip úchyt zamedzuje kĺzaniu pastelky.Hrúbka tuhy je 3,8 mm. Žiarivé farby s hodvábnym leskom na ekologickej vodnej báze.Farby sú rozpustné vo vode.Každá ceruzka má špeciálne miesto pre podpis.Vyprateľné z väčšiny textílií.Špeciálne lepenie SV zamedzuje lámaniu tuhy.Ľahko sa strúhajú pomocou štandardného strúhadla na hrubé pastelky 12 ks v papierovej krabičke so strúhadlom.

MFP 6330512 pastelky 24 triangular s orezávatkom

Trojhranné lakované pastelky TRIANGULAR sa veľmi dobre držia Vďaka novému ergonomickému trojhrannému designu. tieto pastelky sú uložené v papierovej krabičke. Vhodné aj pre ľavákov. Set pasteliek obsahuje: 24ks pasteliek 1x orezávatko

MFP 6330511 pastelky 18 triangular s orezávatkom

Trojhranné lakované pastelky TRIANGULAR sa veľmi dobre držia Vďaka novému ergonomickému trojhrannému designu. tieto pastelky sú uložené v papierovej krabičke. Vhodné aj pre ľavákov. Set pasteliek obsahuje: 18ks pasteliek 1x orezávatko

MFP 6330509 pastelky 6 triangular s orezávatkom

Trojhranné lakované pastelky TRIANGULAR sa veľmi dobre držia Vďaka novému ergonomickému trojhrannému designu. tieto pastelky sú uložené v papierovej krabičke. Vhodné aj pre ľavákov. Set pasteliek obsahuje: 6ks pasteliek 1x orezávatko

JUNIOR Pastelky Ultra trojhranné 12ks (+2ks dual)

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. Dodávané v papierovej krabičke.

STABILO - Pastelky aquacolor metal box 12ks

12 – kusová sada akvarelových pasteliek je určená pre školákov s výtvarnými ambíciami aj pre pokročilejších študentov výtvarného umenia. Ceruzky vynikajú čistými brilantnými farbami s vysokou svetlo stálosťou. Pri aplikácii štetca a vody je možné ich stopu celkom rozotrieť a následne aplikovať techniku akvarelovej kresby. Súprava je ideálnym úvodom do zložitejšej formy maľby pre deti. Balené v praktickej plechovej krabičke.

MFP 6330510 pastelky 12 triangular s orezávatkom

Trojhranné lakované pastelky TRIANGULAR sa veľmi dobre držia Vďaka novému ergonomickému trojhrannému designu. tieto pastelky sú uložené v papierovej krabičke. Vhodné aj pre ľavákov. Set pasteliek obsahuje: 12ks pasteliek žltá, oranžová, červená, svetlo-ružová,

JUNIOR - Pastelky Ultra trojhranné 12ks (+2ks dual)

Drevené farebné pastelky s trojhranným ergonomickým úchopom jednoduchšie uchopenie. Pastelky sa vyznačujú technológiu LPS (Lead protection system), ktorá by mala zabrániť nechcenému zlomeniu tuhy pri nešetrnom zaobchádzaní. V balení sa nachádzajú dve špeciálne farby, obojstranné zlatá/strieborná a NEON žltá/ružová. Dodávané v papierovej krabičke po 24 kusov.

JUNIOR - Pastelky Ocean World trojhranné 12 ks

Drevené farebné pastelky, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Jasné, žiarivé a sýte farby. Trojhranný tvar pre lepšie uchopenie umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanie aj pre tých najmenších. Dodávané vo farebnej papierovej krabičke s motívom podmorského sveta, v balení po 12 kusov.

JUNIOR - Pastelky Ocean World trojhranné 18 ks

Drevené farebné pastelky, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Jasné, žiarivé a sýte farby. Trojhranný tvar pre lepšie uchopenie umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanie aj pre tých najmenších. Dodávané vo farebnej papierovej krabičke s motívom podmorského sveta, v balení po 18 kusov.

JUNIOR - Pastelky Ocean World trojhranné 24 ks

Drevené farebné pastelky, ktoré vyhovejú rozmanitým potrebám detí. Jasné, žiarivé a sýte farby. Trojhranný tvar pre lepšie uchopenie umožňuje jednoduchšie a pohodlnejšie používanie aj pre tých najmenších. Dodávané vo farebnej papierovej krabičke s motívom podmorského sveta, v balení po 24 kusov.

Špeciálne darčekové kolekcie

Obdarujte seba a svojich blízkych exkluzívnym darčekom vo výhodnej cene.Perfektný darček obsahuje - luxusnú, 100% prírodnú,certifikovanú organickú starostlivosť, vhodnú pre všetky typy pleti. Darčekové balenie obsahuje kompletnú starostlivosť o pokožku. Produkty sú zabalené v krásnej darčekovej krabičke. Foto darčekovej krabičky ilustračné. Varianta sa môže meniť. Vyberte si z kolekcií: „The Ultimate Essentials“ „Get The Glow“ Kolekcia „The Ultimate Essentials“ je zostavená z troch balíčkov...

MFP 6330513 pastelky 12 JUMBO triangular s orezávatkom

Pastelky M 12 farieb JUMBO triangular s orezávatkom Trojhranné lakované pastelky Jumbo sa veľmi dobre držia Vďaka novému ergonomickému trojhrannému designu. tieto pastelky sú uložené v plastovom prelisu ktorá je zasunutý v popírobé krabičke.

Koh-i-noor Pastelky STOP BACTERIA ,sada 12ks

Trojuholníkový tvar, hrúbka pastelky 7mm. Ničia baktérie už prvým kontaktom, zamedzujú tvorbe bakterií na povrchu produktu. Zamedzujú prenosu bak. pri požičiavaní pastelky, sú balené v papierovej krabičke. Dĺžka pasteliek 175mm.

Koh-i-noor Pastelky STOP BACTERIA ,sada 6ks

Trojuholníkový tvar, hrúbka pastelky 7mm. Ničia baktérie už prvým kontaktom, zamedzujú tvorbe bakterií na povrchu produktu. Zamedzujú prenosu bak. pri požičiavaní pastelky, sú balené v papierovej krabičke. Dĺžka pasteliek 175mm.

STABILO - Pastelky aquacolor metal box 36 ks

36 – kusová sada akvarelových pasteliek je určená pre školákov s výtvarnými ambíciami aj pre pokročilejších študentov výtvarného umenia. Ceruzky vynikajú čistými brilantnými farbami s vysokou svetlo stálosťou. Pri aplikácii štetca a vody je možné ich stopu celkom rozotrieť a následne aplikovať techniku akvarelovej kresby. Súprava je ideálnym úvodom do zložitejšej formy maľby pre deti. Balené v praktickej plechovej krabičke.

STABILO - Pastelky aquacolor, metal box 24 ks

24 – kusová sada akvarelových pasteliek je určená pre školákov s výtvarnými ambíciami aj pre pokročilejších študentov výtvarného umenia. Ceruzky vynikajú čistými brilantnými farbami s vysokou svetlo stálosťou. Pri aplikácii štetca a vody je možné ich stopu celkom rozotrieť a následne aplikovať techniku akvarelovej kresby. Súprava je ideálnym úvodom do zložitejšej formy maľby pre deti. Balené v praktickej plechovej krabičke.

MILAN Pastelky Ergo Grip trojhranné, Pink (bal=12ks)

Klasické farbičky s trojhranným úchopom s krásne jasnými farbami vhodné pre deti do školy i na bežné kreslenie. Balené v krabičke.

MILAN Pastelky Ergo Grip trojhranné, Brown (bal=12ks)

Klasické farbičky s trojhranným úchopom s krásne jasnými farbami vhodné pre deti do školy i na bežné kreslenie. Balené v krabičke.

MILAN Pastelky Ergo Grip trojhranné, Purple (bal=12ks)

Klasické farbičky s trojhranným úchopom s krásne jasnými farbami vhodné pre deti do školy i na bežné kreslenie. Balené v krabičke.

MILAN Pastelky Ergo Grip trojhranné, Orange (bal=12ks)

Klasické farbičky s trojhranným úchopom s krásne jasnými farbami vhodné pre deti do školy i na bežné kreslenie. Balené v krabičke.

MILAN Pastelky Ergo Grip trojhranné, Cyan (bal=12ks)

Klasické farbičky s trojhranným úchopom s krásne jasnými farbami vhodné pre deti do školy i na bežné kreslenie. Balené v krabičke.