Kde som:  Katalóg  >  Vyhľadávanie

Pasta na zuby

Nájdených:    461 produktov

Ohlalá Paris Svieža pasta na zuby s mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom mäty piepornej vyčarí na vašej tvári svieži úsmev. Mäta z Provence kvitne počas leta a jesene a potom je veľmi šetrne spracovaná a sušená. Vďaka tomu si zachová intenzívnu arómu a chuť. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

Ohlalá Paris Bieliaca pasta na zuby s Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s bieliacim účinkom a mätou vykúzli na vašej tvári žiarivý úsmev. Je známe, že úsmev zlepšuje náladu vás aj vášho okolia, začnite teda svoj deň so zubnou pastou Ohlalá a nechajte váš úsmev šíriť pozitívnu náladu za vás. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s fialky a Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom fialky a mäty vás prekvapí jemnou kvetinovou vôňou aj chuťou a perfektne sa postará o vaše zuby. Fialky, ktoré šetrne rástli na juhu Francúzska, majú unikátny príjemnú vôňu a symbolizujú delikátnosť a jemnosť. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s malinami a Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom maliny a mäty vás prekvapí ovocnou vôňou aj chuťou a perfektne sa postará o vaše zuby. V gréckej mytológii boli maliny pokrmom meniacom náladu človeka, preto začnite svoj deň v tom najlepšom rozpoložení vďaka pastám Ohlalá. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

Ohlalá Paris Pasta na zuby sa Škoricou a Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom škorice a mäty vás prekvapí nevšedný vôňou aj chuťou a perfektne sa postará o vaše zuby. V dávnych civizizacích sa verilo, že škorica dokáže zahnať zlých duchov, preto začnite každý deň sa spirituálne pozitivitou vďaka krémovej paste Ohlalá. Bez parabénov, vyrobené vo Francúzsku.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s pomarančom a Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom pomaranča a mäty vás prekvapí šťavnatou citrusovou vôňou aj chuťou a perfektne sa postará o vaše zuby. Podľa mytológie boli pomaranča považované za zlaté jablká bohov, ktorá im dodávala nekonečné mladosti. Preto začnite starostlivosť o seba s pomarančovou pastou Ohlalá. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

Ohlalá Paris Pasta na zuby s pistáciami a Mätou 100 ml

Francúzska luxusná zubná pasta s obsahom pistácie a mäty vás prekvapí vernú vôňou aj chuťou pistáciových orechov a perfektne sa postará o vaše zuby. Pistácie sú v Číne považované za sušené plody šťastie a v Iráne za usmievavé oriešky. Sú symbolom dobrého znamená z shora a lásky. Vyrobené vo Francúzsku, bez parabénov.

LIVSANE Detská Zubná pasta na mliečne zuby 50ml

LIVSANE Detská Zubná pasta na mliečne zuby 1x50 ml Zubná pasta pre deti, na mliečne zuby. Posilňuje zubnú sklovinu. S príchuťou maty.

Ecodenta Zubná pasta na citlivé zuby 100 ml

Zubná pasta na citlivé zuby s extraktom z harmančeka, klinčeka a Kalidentom Bola vyvinutá špeciálne pre ľudí, ktorí trpia nepríjemnými ...

INNOVA posilňujúca zubná pasta na citlivé zuby 75ml

INNOVA posilující zubní pasta na citlivé zuby 75ml Prírodná zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná pri ortodontickej liečbe, precitlivenosti.

INNOVA posilňujúca zubná pasta na citlivé zuby 75ml

INNOVA posilující zubní pasta na citlivé zuby 75ml Prírodná zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná pri ortodontickej liečbe, precitlivenosti.

Zubná pasta na citlivé zuby ECODENTA 100 ml

Táto zubná pasta má dvojitý efekt na citlivé zuby: výťažok z harmančeka a klinčekov znižuje citlivosť, zatiaľ čo Kalident, prírodný zdroj kalcia, posilňuje zubnú sklovinu, vypĺňa mikroprasklinky a škrabance, zabraňuje erózii zubnej skloviny. Pre lepší výsledok, používajte dlhšie časové obdobie. Testované stomatológmi.

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 75 ml

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 1x75 ml Špeciálna medicinálna zubná pasta na citlivé zuby a obnažené zubné krčky.

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 75 ml

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 1x75 ml Špeciálna medicinálna zubná pasta na citlivé zuby a obnažené zubné krčky.

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 1x75 ml

LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 1x75 ml

LIVSANE Detská Zubná pasta na mliečne zuby 1x50 ml

LIVSANE Detská Zubná pasta na mliečne zuby 1x50 ml

Nordics Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia 75ml

Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia NORDICS 75 ml Zubná pasta pre citlivé ďasná bola starostlivo vyvinutá na upokojenie zápalových procesov v ďasnách spôsobených hromadením baktérií a povlakov.

SPLAT Zubná pasta na citlivé zuby Silver 75 ml

Zubná pasta na citlivé zuby Silver zaručuje dlhotrvajúci svieži dych a vyrovnáva pH v ústach. Zinok eliminuje príčinu nepríjemného zápachu, aktívny strieborné ióny majú antibakteriálny účinok. Zinok glukonát a ióny striebra zastavujú množenie baktérií, zaisťujú dlhodobé osvieženie a znižujú riziko vzniku zubného kazu. Ióny horčíka aj zinku majú antibakteriálne a protizápalové vlastnosti. Hydroxyapatit vápenatý obohatený o minerály vápnika, horčíka a zinku prispieva k remineralizácii skloviny a ...

Sensodyne Zubná pasta na citlivé zuby Fluoride 100 ml

Zubní pasta je vhodná zvláště pro citlivé zuby. Napomáhá k uzavření obnažených dentinových kanálků s klinicky ověřeným účinkem. Fluorid sodný působí jako prevence zubního kazu. S pravidelným používáním této zubní pastou budou vaše zuby vždy perfektně čisté a zdravé.

Ecodenta For sensitive teeth zubná pasta na citlivé zuby 100ml

Ecodenta For sensitive teeth zubná pasta na citlivé zuby 1x100 ml Bola vyvinutá špeciálne pre ľudí, ktorí trpia nepríjemnými príznakmi citlivých zubov.

Sensodyne Zubní pasta na citlivé zuby Rapid Extra Fresh 75ml

Sensodyne Zubní pasta na citlivé zuby Rapid Extra Fresh 75 ml Sensodyne Rapid Extra Fresh je zubná pasta s fluoridom, ktorá zanecháva v ústach pocit čistoty a sviežosti.

Zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml

Zubna pasta na citlivé zuby v skle Ben & Anna 100ml Pasta pre citlivé zuby, ktoré ich čistí a zároveň posilňuje vďaka obsahu rakytníka. Bez parabénov Žiadna EDTA Bez ftalátov Bez triclosanu Bez SLS Bez formaldehydov Bez peroxidu Bez fluoridu Bez plastu Vegan, gluten-free Aplikácia: Lyžičkou naberte zubnú pastu, dajte na kefku a umyte si zuby, ako bežne. Zloženie: Aqua (Water), Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Calcium Hydroxyapatite, Lauryl Gl...

Zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml

Zubna pasta na citlivé zuby v skle Ben & Anna 100ml Pasta pre citlivé zuby, ktoré ich čistí a zároveň posilňuje vďaka obsahu rakytníka. Bez parabénov Žiadna EDTA Bez ftalátov Bez triclosanu Bez SLS Bez formaldehydov Bez peroxidu Bez fluoridu Bez plastu Vegan, gluten-free Aplikácia: Lyžičkou naberte zubnú pastu, dajte na kefku a umyte si zuby, ako bežne. Zloženie: Aqua (Water), Hydrated Silica, Sorbitol, Xylitol, Calcium Hydroxyapatite, Lauryl Glucoside, Charcoal (Bamboo) Powder,...

Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia NORDICS 75 ml

Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia NORDICS 75 ml Zubná pasta pre citlivé ďasná bola starostlivo vyvinutá na upokojenie zápalových procesov v ďasnách spôsobených hromadením baktérií a povlakov. Táto zubná pasta na každodenné použitie má silné antioxidačné vlastnosti vďaka prítomnosti vitamínu E. Organické extrakty zo žihľavy a šalvie pomáhajú predchádzať nepríjemnému podráždeniu, bolestivým opuchom a stiahnutiu ďasien. Zubná pasta na citlivé ďasná vás zbaví akejkoľvek bolesti a vráti ...

Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia NORDICS 75 ml

Zubná pasta na citlivé zuby žihľava + šalvia NORDICS 75 ml Zubná pasta pre citlivé ďasná bola starostlivo vyvinutá na upokojenie zápalových procesov v ďasnách spôsobených hromadením baktérií a povlakov. Táto zubná pasta na každodenné použitie má silné antioxidačné vlastnosti vďaka prítomnosti vitamínu E. Organické extrakty zo žihľavy a šalvie pomáhajú predchádzať nepríjemnému podráždeniu, bolestivým opuchom a stiahnutiu ďasien. Zubná pasta na citlivé ďasná vás zbaví akejkoľvek bolesti a vráti v...

Innova Prírodná posilňujúci zubná pasta na citlivé zuby 75 ml

Prírodná zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná pri ortodontickej liečbe, precitlivenosti.

Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml

Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml Annin úsmev skrýva tajomstvo. A tým je jej bieliaca zubná pasta, ktorá bez problémov ničí všetky farebné nedokonalosti na sklovine. Navyše, šalvia obsahuje extra porciu vitamínu A a antioxidantov, ktoré ju spoľahlivo ochránia pred žltnutím či voľnými radikálmi. Bez parabénov Žiadna EDTA Bez ftalátov Bez triclosanu Bez SLS Bez formaldehydov Bez peroxidu Bez fluoridu Bez plastu Vegan, gluten-free Aplikácia: Lyžičko...

Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml

Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml Annin úsmev skrýva tajomstvo. A tým je jej bieliaca zubná pasta, ktorá bez problémov ničí všetky farebné nedokonalosti na sklovine. Navyše, šalvia obsahuje extra porciu vitamínu A a antioxidantov, ktoré ju spoľahlivo ochránia pred žltnutím či voľnými radikálmi. Bez parabénov Žiadna EDTA Bez ftalátov Bez triclosanu Bez SLS Bez formaldehydov Bez peroxidu Bez fluoridu Bez plastu Vegan, gluten-free Aplikácia: Lyžičkou naberte zubnú past...

Sensodyne Zubná pasta na citlivé zuby Rapid Extra Fresh 75 ml

Sensodyne Rapid Extra Fresh je zubná pasta s fluoridom ktorá vám poskytne rýchly spôsob, ako uľaviť od bolesti citlivým zubom. Pri pravidelnom používaní vytvára pretrvávajúce ochranu pre citlivé miesta zubov. V ústach zanecháva pocit čistoty a sviežosti. Obnovuje prirodzenú belosť skloviny a znižuje tvorbu pigmentových škvŕn.

Sensodyne Zubná pasta na citlivé zuby Fluoride Tripack 3 x 75 ml

Zubná pasta je vhodná zvlášť pre citlivé zuby. Napomáha k uzavretiu obnažených dentínových kanálikov s klinicky overeným účinkom. Fluorid sodný pôsobí ako prevencia zubného kazu. S pravidelným používaním tejto zubnou pastou budú vaše zuby vždy perfektne čisté a zdravé.

Sensodyne Zubná pasta na citlivé zuby Fluoride Duopack 2 x 75 ml

Zubná pasta je vhodná zvlášť pre citlivé zuby. Napomáha k uzavretiu obnažených dentínových kanálikov s klinicky overeným účinkom. Fluorid sodný pôsobí ako prevencia zubného kazu. S pravidelným používaním tejto zubnou pastou budú vaše zuby vždy perfektne čisté a zdravé.

Ecodenta Basic zubná pasta na citlivé zuby s nechtíkom 75 ml 75 ml

Pasta pre citlivé zuby obohatená o prírodné výťažky z nechtíka lekárskeho, harmančeka a avokáda. Chráni citlivé zuby a predchádza nepríjemným ...

SPLAT Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby SPLAT BIO Professional SENSITIVE WHITE 125 g

Z 97 % prírodná BIO-aktívna zubná pasta bez obsahu fluoridu vhodná pre tých, ktorí potrebujú znížiť citlivosť zubov a jemne vybieliť zuby. Zníženie citlivosti s klinicky overeným účinkom o 66 % zabezpečuje hydroxyapatit vápnika, horčíka a zinku. Inovatívny BIO Sp. White Systém jemne bieli zuby s klinicky overeným účinkom o 1,5 odtieňa po 4 týždňoch pravidelného používania.Vďaka lyzozýmu a extraktu z fíg pasta ochraňuje pred zubným kazom. Nový systém prírodných enzýmov, esenciálnych olejov a 8 p...

Dr. Theiss Naturwaren GmbH LACALUT SENSITIVE ZUBNÁ PASTA NA CITLIVÉ ZUBY 1x75 ml 75 ml

LACALUT SENSITIVE špeciálna medicinálna zubná pasta na citlivé zuby a obnažené zubné kŕčky komplex fluoridov, hlavne amínfluorid ochraňujú odhalené a citlivé zubné kŕčky pred vonkaj

Pasta del Capitano Zubná pasta s BIO zázvorom 100ml

ZUBNÁ PASTA s CERTIFIKOVANÝM BIO ZÁZVOROM s ANTIMIKROBIÁLNYM účinkom,100ml Pasta na zuby s certifikovaným BIO zázvorom s antimikrobiálnym účinkom. Formula Sulfetal Zn má antibakteriálny účinok a zanecháva svieži dych po celý deň.

Pasta del Capitano Zubná pasta s BIO zázvorom 100ml

ZUBNÁ PASTA s CERTIFIKOVANÝM BIO ZÁZVOROM s ANTIMIKROBIÁLNYM účinkom,100ml Pasta na zuby s certifikovaným BIO zázvorom s antimikrobiálnym účinkom. Formula Sulfetal Zn má antibakteriálny účinok a zanecháva svieži dych po celý deň.